Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Kozmetik Paketi

5.575,00 TL
3.902,50 TL
%30
Kazancınız: 1672.5 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Fermente Kozmetik Paketi Doğal İçerik (Organik)
Fermente Kozmetik Paketi Vegan Ürünler
Fermente Kozmetik Paketi Memnun Kullanıcılar
Fermente Kozmetik Paketi Yerli Üretim
Fermente Kozmetik Paketi

Fermente Kozmetik Paketi

1- Kantaron Yağlı Krem

İçindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

Neden Kantaron Yağlı Krem?

 • Cilt için faydalı bir nemlendiricidir.
 • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
 • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
 • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
 • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
 • Bunların dışında, çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

Kullanım Şekli

El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

2- Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi

İçindeki her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

Neden Nar Çekirdeği Yağlı Krem?

 • Cilt için faydalı bir nemlendirici ve besleyicidir.
 • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
 • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
 • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
 • Bunların dışında, güneşten korunma ve gündüz bakım kremi olarak kullanılır.

Kullanım Alanları

 • Yaz ve kış aylarında dışarı çıkarken cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
 • Yaz veya kış gündüz bakım kremi olarak kullanılır.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

3- Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)

Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olurlar. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak, kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu da engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok!

Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı. Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on), ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için, faydalı, besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Şekli

Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayak gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yaparak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

 4- Bentonit Killi Diş Macunu

Diş macunumuz, %100 faydalı ham maddelerden üretilmiştir. Ağızda ferahlık ve temizlik sağlayan güçlü formülü ile diş temizliğinde, beyazlatmada, tartar oluşumunu engellemede etkili olup diş eti hassasiyeti olanlar için de uygundur.

Kullanım Talimatı

Ahşap çubukla nohut kadar alınan diş macunu, fırçaya sürülür. Dişler ve dil, fırçalanarak temizlenir.

 • Bastırmadan yumuşak fırçalama yapılır.
 • Diş eti için değil, dişler ve dil fırçalaması içindir.
 • Köpürmez.
 • Tatlı bir tadı yoktur.
 • Ağızda bıraktığı ferahlık ve nefeste açılma hissi, içindeki karanfil ve nane yağı etkisiyledir.

 Gramaj ve Muhafaza Şekli

29 ml'lik cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

GMP Standartlarında Üretim

Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek tamamı faydalı yağlar ve ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

 5- Fermente Lavanta Tonik

 Fermente Lavanta Tonik Nedir?

Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi, lavanta suyu ve bitkisel ve faydalı yağ asitleriyle formüle edilmiş 4 basit bileşen içeren, toksin içermeyen bir cilt toniğidir.

Kullanım Alanları: Makyaj öncesi ve sonrası temizlik ve bakım sağlar. Cildi ferahlatmaya, sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçindeki faydalı bileşenlerle cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle sıkılaştırır. Cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede etkidir.

Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uygulayınız, masaj yaparak cilde yediriniz.

Durulama gerektirmez. Her uygulama sonrası, cildi nemlendirmek ve beslemek için, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi ya da Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi kullanarak cildinizin beslenmesini ve nemini muhafaza etmesini sağlayınız.

İçeriğine Göz Atalım

Paçuli Yağı: Muhteşem kokusunun yanı sıra, Asya ülkelerinde geleneksel hekimlikte kepek ve yağlı saç derisi gibi saç sorunlarının tedavisinde ve akne gibi cilt tahrişlerine karşı destek amaçlı kullanılmıştır.

Yasemin Yağı: İnanılmaz kokusu dışında çok önemli bir yatıştırıcıdır. Yatıştırıcı özelliği yalnızca ciltle sınırlı değildir. Ruhsal olarak da sakinleştiren etkisi sayesinde stres ve anksiyete düzeylerini düşürmeye de yardımcıdır. Yasemin yağı masajı ile birlikte salınan endorfinler kan akışını iyileştirir ve cilt gençleşmesini destekler.

Lavanta Suyu: Cildi rahatlatır. Lavanta suyu sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde de idealdir. Gözenekleri tıkanmış bir cilt için lavanta suyu da detoksa yardımcı olur. Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.

Organik Çiğ Elma Sirkesi: Çiğ elma sirkesinin içinde fermantasyon esnasında bazı organik asitler gelişir. Bunlardan malik asit, onu antibakteriyel yaparken, asidik asit cilde asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Çiğ elma sirkesi yaşayan bir besindir ve cildimiz için hayat demektir. Elma sirkesinin direkt olarak cilde uygulanması asitlik derecesi bakımından uygun değildir. Fermente Cilt Toniği elma sirkesinin yanı sıra içerdiği doğal bileşenlerle geliştirilmiş formülüyle cilt pH’ına uygundur.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

250 ml’lik fısfıs başlıklı şişededir. Fermente bir ürün olduğu için fermantasyonun devam etmesin ve kokusu değişmesin diye, ağzı kapalı olarak, buzdolabında muhafaza ediniz, kullanmadan önce çalkalayınız.

Etkileri Nedir?

 • Gıda bileşenlerinden yapılmış, %100 faydalı içeriğe sahiptir.
 • Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
 • Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasında yardımcıdır.
 • Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotikleri popülasyonu arttırmada etkilidir.
 • Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
 • Ciltte derinlemesine temizlik ve detoks etkisi sağlar.
 • El, yüz ve tüm vücut kullanımı için uygundur.

Pestisit içermez!

Her cilt tipi için uygundur.

Fermente Kozmetik Nedir?

Probiyotikler cilt için de temel temizlik görevlileri olarak çalışırlar. Hücre bağışıklığını arttırıp, sağlıklı bir cilt bariyeri oluştururlar. Doğal cilt florasını koruyarak, cildin temiz ve nefes alan bir yapıda çalışmasına yardımcı olurlar. Fermantasyon, probiyotikler gibi pek çok faydalı bakteriyi, geleneksel yöntemlerle gıdaları fermente ederek üretme yöntemidir. Fermente Kozmetik Serimizdeki tüm ürünler organik fermente gıda ürünleri içerir.

Mevzuat Gereği:

Harici kullanım içindir, içilmez. Gözle teması halinde bol su ile durulayın.

GMP Standartlarında Üretim

Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı-2

Organik sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak fısfıslı tabancayı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe fısfıslı ucu kontrol ederek temizleyiniz.

Dünya Dostu

Fermente Kozmetik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

6- Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 30 ml

Cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması için özenle seçilen antioksidan içeriği yüksek faydalı yağlarla formüle edilmiştir. Nar çekirdeği yağından gelen bakım ve güzelliği cilt için emilebilir düzeyde sağlarken, içerisindeki çinko oksit sayesinde, güneşe karşı doğal bir koruma bariyeri oluşturur.

Cilt için nemlendirici ve besleyicidir.

40 SPF korumaya sahiptir.

Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.

Cildi dış etkilerden ve güneşten korur.

Cildin nem dengesini korur ve cildi içindeki değerli yağlarla besler.

Yaşlanma etkilerini yavaşlatır.

Doğal cilt florasını korur ve geliştirir.

İçindekiler:

Bitkisel gliserin, Hindistan cevizi yağı, doğal mineral çinko oksit, nar çekirdeği yağı, shea yağı, lavanta yağı, susam yağı.

Kullanım Şekli

El, yüz ve tüm vücut için, tüm cilt tipleri için, bebek ve çocuklar için kullanıma uygundur. Kremlerimiz, %100 etken maddeden üretildiği için, çok az miktarda kullanmak yeterlidir. Cildin emeceği kadar alınıp, masaj yapılarak yedirilir. Hızlı emilir, ciltte yağlılık hissi bırakmaz.

Etkili Kullanım

Güneşe çıkmadan yarım saat önce cilde masaj yaparak yedirilir. Güneşlenme saatlerine dikkat edilerek güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkmayın. Güneşlenirken her iki saatte bir yenilenir. Terleyince, denize girince ve duş sonrası tekrar sürülür. Sıcakta eriyerek sıvı form alan kreminizi kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

Plajda Sıvı Forma Dönüşür

Hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi yağlar sıcakta eriyen, soğukta donan yağlardır. Güneş Kremimiz doğal olarak sıcakta sıvılaşır. Katı formda kullanmak istediğiniz kreminizi oda sıcaklığında muhafaza ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Sıcakta eriyen kreminizi yeniden krem formuna dönüştürmek için, iyice karışarak buzdolabında katılaşması için bir süre bekletebilirsiniz. Sıvı halde kullanımında bir sakınca yoktur. Kullanımdan önce çalkalamayı unutmayın.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

30 ml cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

Unutmayın!

Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz. Herhangi bir faydalı yağ, tek başına cilde sürmek için iyi değildir. Cilt için iyi olan, doğru yağların doğru oranlarla karıştırılarak kullanılmasıdır. Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi SPF Değeri için tıklayınız!

7- Citronella Vücut Spreyi

Neden Citronella Vücut Spreyi?
İçindeki yağlar, cildi dış faktörlere ve haşerelere karşı koruyan yağlardır. Yazın uçan zararlılardan zararsızca korunmanın doğal yöntemini sunar. Cilt için faydalı bir nemlendirici ve besleyicidir. Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır. Dolayısıyla sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.

Hakkında
• El, yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.
• Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz, cildin yağ dengesini kurmasına yardımcıdır.
• Asla yağlandırma yapmaz.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Şekli
• Her kullanım öncesinde şişeyi çalkalayınız.
• Cilde 10 cm. mesafeden yeterli miktarda sıkınız.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
• 50 ml'lik cam şişededir.
Ağzı kapalı olarak, direkt ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

*İçindekiler
Citronella yağı, okaliptus yağı, biberiye yağı, nane yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı, bitkisel gliserin, su.

 

8- Doğal Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici

Kullanım Amacı
Çift etkili özel formülüyle suya dayanıklı ve zor çıkan tüm makyaj ürünlerini dudak, göz ve yüzden kolaylıkla temizler, geride toksin kalıntı bırakmaz.

Özellikleri
İçindeki avokado yağı, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi faydalı yağlar sayesinde cildinizi zarar vermeden makyajdan arındırırken besler, nemlendirir ve korur.

GMP Standartlarında Üretim 
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

%100 Faydalı Formül
Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

Kullanım Şekli
Kullanmadan önce çalkalayınız. Pamuk yardımıyla yüz ve göz bölgesindeki makyaj temizleyiniz. Durulamaya gerek yoktur.

Etkili Kullanım
Makyaj yağıyla temizlenen cilde; arındırıcı, gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından uygulama akşam yapılmışsa Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, gündüzleri ise Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi kullanılır.

Gramaj ve Muhafaza
50 ml'lik damlalıklı cam şişededir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

*İçindekiler
Avokado yağı, zeytinyağı, hint yağı, hemi-squalane yağı.

Uyarı!
İçeriğindeki yağları kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek alerji testi uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

9- Kenevir Tohumu Yağlı Gece Serumu 10 ml

Kenevir Tohumu Yağı
Kuruyan cilt ile mücadele etmek, kızarıklığı azaltmak, iltihabı yatıştırmak söz konusu olduğunda kenevir tohumu yağı namının hakkını sonuna kadar veren bir yağdır. Cilt elastikiyetini arttırarak yaşlanma etkileriyle aktif bir mücadele sağlar. Ayrıca içerdiği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, A-C-E vitaminleri sayesinde cilde besin sağlar ve bakım yapar.

Özellikleri
Kenevir tohumu yağının yanı sıra, kantaron yağı, badem yağı, jojoba yağı, çörekotu yağı, hemisqulene yağı ve bergamot uçucu yağı ile güçlendirilmiş etkili formülü sayesinde cilde yoğun bakım yapan ve nemlendiren bir serumdur.

Kullanım Şekli
Temizlenmiş cilde uygulanır. Parmaklarınıza damlattığınız birkaç damla serumu cildinize yedirerek uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Etkili Kullanım
Cildinizi Fermente Mutfağım artisan sabunu ile güzelce yıkayınız. Eğer ciltte makyaj varsa öncesinde Avokado yağlı makyaj temizleme ürünümüzü kulanınız. Fermente cilt toniği ile yatışan ve doğal bariyerine kavuşan cildinize serumu direk olarak uygulayınız. Yoğun bakım ve nemlendirme yapan serumu her gün ya da gün aşırı kullanabilirsiniz. Son olarak Anti-Aging Göz altı serumumuzu göz altlarına uygulayarak bitiriniz.

Gramaj ve Muhafaza
10 ml'lik pompalı cam şişededir.
Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı hammaddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

%100 Faydalı Formül
Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilde, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. Cildinizi dıştan beslerken, içten beslenme ürünlerimizi de kullanarak, içinizden gelen güzelliğinizi dışınıza yansıtın.

İçindekiler
Kenevir tohumu yağı, kantaron yağı, jojoba yağı, squalane, bergamot yağı, zeytin yağı, çörek otu yağı, badem yağı.

Uyarı!
Alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. 

10- Anti-Aging Göz Altı Serumu

Kullanım Amacı
Göz altı kırışıklıkları, kaz ayağı oluşumu gibi yaşlanma etkilerini yavaşlatmak amacıyla göz altı ve çevresine kullanılır.

Özellikleri
Yaşlanma etkilerini %51 oranında yavaşlattığına dair klinik çalışması olan etken maddesi ve formülündeki birbirinden değerli özel yağlar sayesinde, düzenli kullanımda göz altı ve çevresi gibi hassas bölgeleri besler, nemlendirir, bakım yapar ve korur. Kullanılan bölgede ciltte elastikiyet sağlarken aynı zamanda kolajen üretimini de destekler.

Kullanım Şekli
Damlalıklı ucu sayesinde kolayca parmağınıza damlatacağınız birkaç damla serumu göz altı ve çevresine minik dokunuşlarla uygulayınız. Her akşam uygulanır.

Etkili Kullanım
Gözünüzde ve cildinizdeki makyajı Fermente Mutfağım Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile sildikten sonra temizlenen cilde, arındırıcı-gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından yüze Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, göz altı ve çevresine Anti-Aging Göz Altı Serumu uygulanarak işlem bitirilir.

Gramaj ve Muhafaza
10 ml'lik damlalıklı cam şişededir.
Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

GMP Standartlarında Üretim 
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

%100 Faydalı Formül
Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

*İçindekiler
Jojoba Yağı, avokado yağı, lavanta yağı, kayısı çekirdeği yağı, squalene Yağı.

Uyarı!
Uçucu yağlar içerir, alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.