Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

FM_&70-İNDİRİM_1740x200.JPG (326 KB)

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kaya Tuzu (Granül) 400 g
250,00 TL
112,50 TL
Kazancınız: 137.5 TL
Organik Tane Karabiber
225,00 TL
78,75 TL
Kazancınız: 146.25 TL
Organik Toz Zerdeçal
225,00 TL
112,50 TL
Kazancınız: 112.5 TL
Organik Toz Zencefil
225,00 TL
90,00 TL
Kazancınız: 135 TL
Emotiv 1
5.000,00 TL
4.250,00 TL
Kazancınız: 750 TL
Siyez Unu 750 g
250,00 TL
100,00 TL
Kazancınız: 150 TL
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

El Yapımı & Doğal Gurme Ürünler

Sağlıklı yaşam koşullarını sağlamak, sağlıklı beslenmek adına doğal yöntemlerle üretilen organik fermente ürünler, özellikle son dönemlerde, ülkemizde sağlıklı ürün arayışında olan herkesin tercihi olmuştur.

Fermente ürünlerin daha doğal bir yöntem oluşu, ürünlerin kullanım ömrünü uzatması, lezzet oluşumunun organik içeriklerle elde edilmesi gibi etkilerle doğal fermente ürünler, herkesin özellikle kullandığı ürünler olmuştur. Ayrıca, yiyecek içecek gibi gıda ürünlerinde olduğu gibi, baharatlar, temizlik ürünleri gibi gündelik yaşam içerisinde kullanılan ürünlerde de fermente yöntemiyle üretilen ürünler ve organik üretimle sunulan gıdalar ve malzemeler tercih edilmektedir.

Fermente Ürün Nedir?

Mayalama olarak bilinen fermente, besinlerin daha uzun süre muhafaza edilmesi ve doğal yollarla üretilmesini sağlayan fermantasyon işleminin uygulandığı ürünlerin, elde edilme yöntemidir. Bu yöntemle üretilen ürünler fermente ürün olarak sınıflandırılmaktadır.

Bitkisel ve hayvansal ürünlere, doğal yolla ya da başlatıcı kültürlerin eklenmesi ile üretilen tüm ürünler, fermente ürün kapsamında değerlendirilmektedir. Bu ürünler sadece gıda üzerinde değil, temizlik ürünleri, yiyecek ve içecekler üzerinde fermantasyon uygulanan ürünlerdir.

Fermente ürünler, sağlığı geliştirici faydaları, erken bozulma ihtimali olan besinleri koruma özelliği, besin değerini arttırma ve işlevsel mikroorganizmaları barındırmaları sebebiyle, sağlık açısından oldukça önemli ve sağlıklı ürünlerdir.

Fermantasyon İşleminin Uygulandığı Ürünler Nelerdir?

Fermantasyon işleminin uygulandığı ürünler, kımız, kefir, kurut gibi süt ürünleri; boza, mahewu, tarhana, idli gibi tahıllar; sucuk, pastırma gibi et ürünleri; balık, soya, meyve sebze ve hijyen ürünleri gibi ürünlerdir.

Fermente Ürünler Nereden Alınmalı?

Sağlık açısından önemli bir etkiye sahip olan fermente gıdalar ve diğer fermente ürünler için, güvenilir ve doğru kaynaklar üzerinden alışveriş sağlanmalıdır. Bu noktada, doğal tatlandırıcılar, mayalar, baharatlar, gıda paketleri gibi pek çok organik ve fermente ürünü temin edebileceğiniz Fermente Mutfağım’ın ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. Fermente Mutfağım, sizlere birbirinden sağlıklı ve lezzetli, fermente ürün seçeneklerini zengin bir çeşitlilikle sunmaktadır.

Fermente Mutfağım Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Fermente Mutfağımın, Gurme kiler kategorisinde yer alan ürünler içerisinde, pek çok ürüne, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürünler içerisinde, 210 ml ya da 610 ml ölçülerinde içilebilir ilikli kemik suyu, organik Hindistan cevizi yağlı zerdeçal, farklı gramajlarla tercih edebileceğiniz kahvaltılık çemen, organik ham kakao, siyez unu, Hindistan cevizi yağı, öğütülmüş kaya tuzu, organik tane karabiber, organik toz zerdeçal, elma suyu ve hurma suyu konsantresi gibi daha pek çok zengin ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Fermente Mutfağım’da tercih edebileceğiniz ürünlerimiz, tamamen, organik ve çiğ fermentasyon işlemi ile doğal olarak oluşturulmuş, besin değeri yüksek ve sağlıklı ürünlerdir. İçerik olarak koruyucu ve katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal bir üretime sahip olan bu özel ürünlerimiz, ayrıca uzun süre kullanıma sahip niteliktedir.

Fermente Mutfağım’da, gurme kiler kategorisinde değerlendirebileceğiniz bazı ürün çeşitlerimizi inceleyecek olursak, özellikle tercih edilen ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:


Sabah Detoksu: 21’li ya da tekli olarak tercih edebileceğiniz sabah detoksu ürünümüz, diğer ürünlerimiz gibi el işçiliği ile üretilen ürünlerimizdendir. İçeriğinde ilikli kemik suyu, hiçbir ek tat ya da ürün içermeden, tamamen doğal ve elmanın kendi şekerinin kullanıldığı organik doğal fermente analı içimlik elma sirkesi, Hindistan cevizi yağı, zerdeçal, soğan, kereviz sapı, kök zencefil, karabiber, sarımsak, defne yaprağı olmak üzere zengin bir malzeme kullanımı yer almaktadır.

Tamamen doğal ürünlerle ve el işçiliği ile üretilen bu ürünümüzü her sabah ılıtarak tüketebilirsiniz. En etkili sonuç için detoks ürünümüzü 21 gün boyunca düzenli olarak tüketmenizi tavsiye ederiz.

Organik Ham Kakao: Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünümüz, ısıl işlem görmemekle beraber, zengin bir içeriğe ve aromaya sahiptir. Bu ürünümüz, yüksek antioksidan, vitamin, mineral ve aminoasit içermektedir.

Organik Toz Zerdeçal Kürü: İçeriğinde yer alan etken maddesi curcumin ile vücudun antioksidanlarını arttırıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici özelliğe sahip bir ürünümüzdür. Ayrıca anne sütünü arttırıcı özelliği ile emzirme dönemindeki anneler için mutlaka tercih edilmesi gereken ürünlerimizdendir. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi, yapay tatlandırıcı bulunmayan bu ürün, oldukça sağlıklıdır ve glüten içermez. Cilt rahatsızlıkları, ağrılar ve sindirim problemleri gibi problemleri gideren özelliği ile bu ürünümüz, mutlaka kullanmanızı tavsiye ettiğimiz ürünlerimizdendir.

Hurma Suyu Konsantresi: Şeker kullanımı gerektiren ya da şeker kullanmak istediğiniz her türlü gıda içerisinde kullanabileceğiniz ürünlerimizden olan hurma suyu konsantresi, tamamen doğal, el işçiliği ile üretilen bir üründür. Kek, kurabiye ve şerbetli tatlı gibi hamur işlerinde, çay ve kahve keyiflerinizde rahatlıkla bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünümüz %100 doğal hurmadan elde edilmiştir.

Granül Kaya Tuzu: Yerli ve tamamen doğal yollarla elde edilen bu ürünümüz, hiçbir işlemden geçmeden granül halde bulunmaktadır. Turşularınızda, salamura yapımında, yemeklerinizde kısacası tuz kullanımı gerektiren tüm alanlarda Fermente Mutfağım granül ya da öğütülmüş kaya tuzu ürününü kullanabilir, bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Kaya tuzunun kırılması sonucu granül olarak sunulan bu ürünümüzü değirmende öğüterek tuzluklarla, sofralarınızda da kullanabilirsiniz.

İlikli Kemik Suyu: Sağlığınıza son derece faydalı olan ilikli kemik suyumuz, bardakla içilebilecek lezzete sahip ve tamamen doğal bir üründür. Bu ürünümüzü organik zerdeçal kürü ve organik elma sirkemiz ile bir araya getirerek, sabah detoksu olarak kullanabilirsiniz. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ilikli kemik suyu, tamamen doğal olmakla beraber, el işçiliği ile üretilmiştir. Ayrıca yetişkin kullanımına uygunluğu ile beraber, ek gıdaya geçen bebekler için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. İlikli kemik suyunu dilerseniz tekli, dilerseniz 5’li ya da 21’li paketler hâlinde tercih edebilirsiniz.

Siz de tamamen doğal olan, sağlıklı niteliği ve uzun süreli kullanıma olanak sunan fermente ürün seçeneklerimiz için, Fermente Mutfağım’ın Gurme Kiler kategorisinde yer alan ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.