Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Hakkımızda

Merhaba Ben Ferda. Fermente Mutfağım FERDA USLU markasının kurucusuyum.

On binlerce müşterimizle birlikte geliştirdiğimiz bu muhteşem ürünlerin üretimini mutfakta başlatan, şifasını faydasını gördükçe de çevresiyle paylaşan, dogal olan her şeye sonsuz merak duyan, araştıran geliştiren bir iş kadınıyım.

Önce kendim için başladım, kendi mutfağımda ürettim. Önce kendimi iyileştirmek ve evimden, banyomdan, mutfağımdan zehirli, zararlı ne varsa uzaklaşırmak istedim.

Amacım, araştırmak ve binlerce yıllık kadim bilgiye ulaşmaktı. Bunu bugünün bilimsel analizleriyle de doğrulamak, onay almak, en sade haliye ihtiyacımızı karşılayacak ürünleri üretebilmek istedim. Bunu başardım.

Önceliğim sağlığımdı ama hem çok lezzetli hem de çok etkili ürünler ortaya çıktı. Bu sayede önce yakın çevrem sonra on binlerce kişiyle büyüyen bir markaya dönüştük.

Bu ürünleri severek kullanan ve daha iyi yaşayan insanlarla birlikte bu işi geliştirmeye devam etmek beni çok motive ediyor.

Ferda Uslu'nun fotoğrafı

Doğanın kalbindeki bu mutfak hepimizin. Her zaman kapımız açık, her zaman davetlisiniz.

Bu tertemiz ürünlerin tümünü uluslararası sertifikalarla, pek çoğunu organik sertifikiasıyla mutfakta hazırlıyoruz. Tesisimize Fermente Mutfağım adını verdik çünkü Fermente Mutfağım'ı aslında benim gerçekten yıllar önce mutfağımda hazırladığım ürünleri daha çok insana ulaştırmak için kurduğum büyük bir mutfak olarak görüyorum.

Reçeteleri onaylanmış, organik malzemelerle üretilen, analizleri sürekli güncellenen ve on binlerce müşterimizin istekleriyle bu noktaya gelen böyle bir mutfağınız var. Bunu hep birlikte bu noktaya getirdik.

Her bir ürünün arkasında, içeriğinde, etkisinde, Ferda Uslu sözü var. Bu nedenle bu mutfakta ürettigimiz ürünlerimizi FERDA USLU markasıyla size ulaştırıyoruz. Arkasında Fermente Mutfağım gibi harika bir tesis ve büyük bir mutfağın olduğunu bilmenizi istiyoruz. Ferda Usu ve Fermente Mutfağım imzasini gördüğünüz her ürünü güvenle tüketebilirsiniz.

Ferda Uslu elinde organik elma sirkesi şişesiyle gülümsüyor
"Bağırsak sağlığımızı korumak için çaba sarfetmemize gerek olmamalı.
Bu nedenle fermente ürünler mutlaka lezzetli, kokusu güzel ve yemesi içmesi keyifli olmalı."

Varlık nedenimiz ve amacımız:

Geleneksel fermantasyon tekniklerini kullanarak, nesiller boyunca aktarılan muazzam ürünlere, kremlere, içeceklere, yiyeceklere yeniden hayat veriyoruz.

Artık kullanmak istemediğiniz zararlı kozmetik ürünlerini, mecburen kullanmak zorunda kaldığınız kimyasal temizlik ürünlerini, sağlıksız yiyecek ve içeceklerin doğal ve lezzetli alternatiflerini üretmek için çalışıyoruz.

İç rahatlığıyla endişesiz kullanabileceğiniz etkili, gerçekten tertemiz, doğal ve lezzetli ürünlere ulaşabilmenizi sağlamak ve bunun sonuçlarını gören binlerce mutlu insanla birlikte bu hareketi büyütmek istiyoruz.

Ferda Uslu Fermente Mutfağım üretim tesisinde

Bir Tavsiye :)

Kozmetik, temizlik, kişisel bakım, turşu veya sirke... Bu ürünleri zaten evinde mutlaka bulunduruyorsun ve buna bir bütçe ayırıyorsun. Karar vermen geeken asıl konu bu bütçeyi nerede değerlendireceğin. Bunları zaten alacaksın. Mutfağındaki, sofrandaki, banyondaki özetle evindeki ürünleri daha temiziyle, tamamen doğal ve gerçekten etkili olanıyla değiştir. Ödediğin ücretin karşılığını her anlamda al, güçlü içeriği ve yoğunluğu sayesinde az az kullan daha uzun süre kullan.

Ferda Uslu çeşitli Fermente Mutfağım ürünleri ile

"Hayat öyle değerli ki; her gün kullandığımız ve tükettiğimiz ürünleri özenle seçmeye vakit ayırmak bir lüks değil, bir gereklilik. Hayatın değerini bil, ne yediğini, ne kullandığını önemse ve daha güzel yaşa."

Sizi ve ailenizi yoran ürünleri evinizden ve hayatınızdan çıkarın. Çok değil 30 gün deneyin.

Memnun kalmadığınız ürünler olursa %100 ücret iade garantisi sözü veriyoruz. Keşke daha önce deneseydim diyeceksiniz. 

Ferda Uslu elinde küçük bir çiçekle gülümsüyor
Alışverişe Başla