Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Hediye Çeki 2000 TL
2.000,00 TL
2.000,00 TL
Fermente Plaj Paketi
2.875,00 TL
2.012,50 TL
Kazancınız: 862.5 TL
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Fermente Mutfağım Doğal ve Organik Güneş Kremi

Sağlıklı ve lekesiz bir cilde sahip olmak için cilt bakımı rutinleri oluşturmak elbette önemlidir. Ancak sadece bakım yapmak yeterli değildir. Cildi dış faktörlerden koruyan uygulamaların da yapılması gerekir. Güneş, cilt yapısını olumsuz etkileyen en önemli dış faktörlerden biridir. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumamak cildin kurumasına, yıpranmasına ve lekelenmesine neden olur. Bu noktada doğal güneş kremleri, cilt için en önemli ürünler olarak karşımıza çıkar.

Doğal güneş kremi, cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda cildin beslenmesine de yardımcı olur. Tamamen bitkisel içerikli formüller kullanılarak üretildiği için cildi doğal yollardan korur. Kimyasal içerikli güneş kremleri sadece ciltte bariyer oluşturur. Ayrıca kimyasal maddeler uzun vadede cilt yapısına zarar verir. Tamamen doğal içerikler barındıran güneş ürünleri, cildi güneşin zararlı ışınlarından korur, cildi nemlendirir, tazeler ve onarır.

Doğal güneş koruyucu krem, günlük gündüz bakımı rutinlerinde kullanılması gereken ürünlerden biridir. Gün içerisinde dışarıda bulunması gereken herkesin kullanması önemlidir. Özellikle cilt bakımı için bitkisel yağlar ve serumlar kullanılıyorsa doğal güneş koruyucu mutlaka kullanılmalıdır. Cildi beslemeye, canlandırmaya ve onarmaya yardımcı olan ve asit içeren bakım ürünleri, cildin güneşten daha fazla etkilenmesine ve lekelenmesine yol açar. Bu yüzden asit içerikli bakım ürünleri ile doğal ve organik güneş kremi kullanmak faydalı olur. Sitemizden bitkisel güneş kremi satın alarak cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir ve günlük cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Doğal ve Organik Güneş Kremi Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde bulunan doğal içerikli güneş kremi, ılık ve soğuk ortamda katı forma, sıcak ortamda sıvı forma geçebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede plajda veya havuz kenarında doğal güneş yağı olarak kullanılabilir. Günlük bakım yapmak veya plajda kullanmak için ihtiyacınız olan doğal güneş ürünlerini güneş koruma ve bakım kategorisinde bulabilirsiniz. Nar çekirdeği yağlı güneş kremi, kakao ve havuç yağlı bronzlaştırıcı ve fermente plaj paketi güneş altında keyifli ve güvenli zamanlar geçirmenize yardımcı olur.

Doğal ve Organik Güneş Kremi Özellikleri Nelerdir?

En iyi doğal güneş kremi, birden fazla özelliklere sahip olan ve cildi birçok bakımdan destekleyen kremdir. Sitemizde bulunan doğal ve organik güneş kreminin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

- Katı ve sıvı formda kullanılabilir.

- Gündüz bakım kremi olarak kullanılabilir.

- Makyaj bazı olarak kullanılabilir.

- İçeriğinde bulunan bitkisel yağlar antioksidan özelliklerine sahip olduğu için cilt onarıcı olarak kullanılabilir.

- Her mevsim kullanılabilir.

Çok yönlü kullanım imkânı sunan en doğal güneş kremi çeşitlerini sitemizden inceledikten sonra sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

Doğal ve Organik Güneş Kremi Faydaları Nelerdir?

Bitkisel içerikli güneş kremleri, cildi güneşin olumsuz etkilerinden korurken birçok bakımdan cildi desteklemeye yardımcı olur. Sitemizde bulunan doğal ve organik güneş kreminin faydaları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

- Cildi nemlendirir ve besler.

- Cildi iyileştirerek cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.

- Yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcı olur.

- Cilde doğal bir bariyer oluşturarak lekelenmeyi engeller.

- Cildin elastikiyetini artırır.

- Doğal cilt florasının korunmasını ve geliştirilmesini sağlar.

Doğal ve Organik Güneş Kremi Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır?

Doğal ve organik içerikli bakım ürünleri kullanmayı tercih eden herkes özellikle güneşin kendini daha çok göstermeye başladığı yaz aylarında en iyi organik güneş kremi arayışına girer. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için organik güneş kremi kullanmak elbette önemlidir. Ancak ürünü doğru kullanmak daha önemlidir.

Güneş kreminden verim alabilmek için güneşe çıkmadan en az yarım saat önce ürünü masaj eşliğinde cilde uygulamak gerekir. Güneş altında fazla zaman geçirilmeyecekse güneş kremini tekrar uygulamaya gerek yoktur. Ancak plajda veya havuz kenarında güneşlenmeyi planlıyorsanız güneş kremini 2 saat arayla tekrarlamanız faydalı olur. Ter ve su güneş kreminin etkisini azaltır. Bu yüzden sudan çıktıktan sonra veya terleyince tekrar kremin uygulanması önemlidir. En iyi bitkisel güneş kremi çeşitlerini keşfetmek için sitemizi inceleyebilir, ihtiyacınız olan güneş koruma ve bakım ürünlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Doğal ve Organik Bronzlaştırıcı Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır?

Yaz aylarında organik güneş koruyucu ürünlerin yanı sıra en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de bronzlaştırıcı yağdır. Bronz bir cilde sağlıklı bir şekilde sahip olmak için doğal bronzlaştırıcılar kullanmadan önce cildin doğal güneş kremi ile korunmuş olması önemlidir. Çünkü bronzlaştırıcı doğal yağlar, tek başına cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyamazlar.  Bu yüzden ilk günden bronzlaştırıcı kullanılmaması önerilir.

Cildi birkaç gün güneş kremi ile koruyarak bronzlaşmaya hazır hale getirmek önemlidir. Bronzlaşmak için uygun tonu yakaladıktan sonra organik bronzlaştırıcı yağ masaj eşliğinde vücuda uygulanır. En iyi bronzlaştırıcı doğal yağ ile sağlıklı ve bronz bir cilde sahip olmak için sitemizde bulunan fermente plaj paketini hemen satın alabilirsiniz.

Doğal ve Organik Güneş Kremi Fiyatları

Doğal ve organik güneş kremi fiyatları ürünlerin içeriğine, özelliklerine ve gramajına bağlı olarak değişiklik gösterir. Organik sertifikalı güneş kremleri, kimyasal içerikli güneş ürünlerine göre daha pahalı görünebilir. Ancak doğal ve organik sertifikalı ürünler, doğal içeriklerden elde edildiği için özellikleri ve cilde olan etkileri bakımından çok farklıdır.

Doğal bronzlaştırıcı ve doğal güneş kremi söz konusu olduğunda fiyatından önce özelliklerine ve faydalarına odaklanmak daha önemlidir. İhtiyacınız olan güneş ürünlerini sitemizden satın alabilir, yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bültenimize abone olabilirsiniz.