sadsad x
asdasd

Citronella Vücut Spreyi

Stok Kodu 152.03.049
40,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Citronella Vücut Spreyi

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  İçindeki her bir yağ, cildi dış etkenlerden ve gelebilecek haşerelerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Citronella Vücut Spreyi?
  İçindeki yağlar, cildi dış faktörlere ve haşerelere karşı koruyan yağlardır. Cilt için, doğal nemlendirici ve besleyicidir. Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır. Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildinizi korurken, aynı zamanda besler ve nemlendirir. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmaktadır.

  Hakkında
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • El, yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.
  • Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz, cildin yağ dengesini kurmasına yardımcıdır.
  • Asla yağlandırma yapmaz.

  Kullanım Şekli
  • Her kullanım öncesinde şişeyi çalkalayınız.
  • Cilde 10 cm. mesafeden yeterli miktarda sıkınız.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz spreyimiz, bu özelliği sayesinde bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur*

  *Bileğinizde Test Edin
  İçinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sıkarak test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 50 ml. cam şişede.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Citronella Yağı, Okaliptus Yağı, Biberiye Yağı, Nane Yağı, Lavanta Yağı, Çay Ağacı Yağı, Bitkisel Gliserin, Su.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  İçindeki Yağlar
  Citronella Yağı
  Doğal bir böcek kovucudur. Serbest radikal hasarları, bakteri ve mantarlarla savaşır. Yatıştırır ve parazitleri yok eder. Çin, Endonezya ve Sri Lanka'da yüzlerce yıldır; döküntü, iltihaplanma, enfeksiyon, ağrı ve diğer sağlık sorunlarının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılmıştır.

  Okaliptüs Yağı
  Ağrı kesici, iltihap giderici, sinüs açıcı, arındırıcı ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra, haşerelerin hiç sevmediği ve uzaklaştığı kendine has kokusu vardır.

  Biberiye Yağı
  Sıkılaştırıcı, antibakteriyel, kötü koku giderici, ağrı kesici ve iltihap giderici etkilerinin yanı sıra, böcek savar özelliği de vardır.

  Nane Yağı
  Solunum açan, canlandıran, antiseptik, stresle mücadele, ağrı giderici, ağız sağlığı gibi pek çok faydasının yanı sıra, doğal bir böcek kovardır.

  Çay Ağacı Yağı
  Dezenfektan, antiseptik, doğal deodorant, yara iyileştirici, yatıştırıcı, akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarına karşı koruma gibi etkilerinin yanı sıra, doğal haşere kovucudur.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan, hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlama ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Citronella Vücut Spreyi" yazısına tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.