sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

%15 indirim

5'li Citronella Vücut Spreyi

Stok Kodu 152.50.038
300,00 TL
255,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • 5'li Citronella Vücut Spreyi

  Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  İçindeki her bir yağ, cildi dış etkenlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip %100 faydalı yağlardır.

  Neden Citronella Vücut Spreyi?
  İçindeki yağlar, cildi dış faktörlere karşı koruyan yağlardır. Cilt için doğal nemlendirici ve besleyicidir. Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır. Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildinizi korurken, aynı zamanda besler ve nemlendirir. Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmaktadır.

  Hakkında
  •Tüm cilt tipleri için uygundur.
  •El, yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.
  •Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz, cildin yağ dengesini kurmasına yardımcıdır.
  •Asla yağlandırma yapmaz.

  Kullanım Şekli
  • Her kullanım öncesinde şişeyi çalkalayınız.
  • Cilde 10 cm. mesafeden yeterli miktarda sıkınız.

  *Bileğinizde Test Edin
  İçinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sıkarak test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 50 ml'lik cam şişededir. (50 ml*5 adet)
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Citronella yağı, okaliptus yağı, biberiye yağı, nane yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı, bitkisel gliserin, su.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçindeki Yağlar

  Citronella Yağı
  Doğal bir böcek kovucudur. Serbest radikal hasarları, bakteri ve mantarlarla savaşır. Çin, Endonezya ve Sri Lanka'da yüzlerce yıldır sağlık sorunlarının azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılmıştır.

  Okaliptus Yağı
  Sinüs açıcı ve arındırıcı ve iyileştirici etkilerinin yanı sıra; haşerelerin hiç sevmediği ve uzaklaştığı kendine has bir kokusu vardır.

  Biberiye Yağı
  Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, cildin sıkılaşmasına ve odaklanma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kötü kokuları giderme ve böcek savar özelliği de vardır.

  Nane Yağı
  Solunum açan, canlandıran, stresle mücadele ve ağız sağlığı gibi pek çok faydasının yanı sıra, doğal bir böcek kovardır.

  Çay Ağacı Yağı
  Doğal deodorant, yatıştırıcı, akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarına karşı koruma gibi etkilerinin yanı sıra, doğal haşere kovucudur.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlama ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Citronella Vücut Spreyi" yazısına tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.