Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml

750,00 TL
562,50 TL
%25
Kazancınız: 187.5 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml Doğal İçerik
Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml Vegan Ürünler
Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml Memnun Kullanıcılar
Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml Yerli Üretim
Güneş Kremi - Nar Çekirdeği Yağlı 30 ml

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 30 ml

Cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması için özenle seçilen antioksidan içeriği yüksek faydalı yağlarla formüle edilmiştir. Nar çekirdeği yağından gelen bakım ve güzelliği cilt için emilebilir düzeyde sağlarken, içerisindeki çinko oksit sayesinde, güneşe karşı doğal bir koruma bariyeri oluşturur.

  • Cilt için nemlendirici ve besleyicidir.
  • 40 SPF korumaya sahiptir.
  • Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.
  • Cildi dış etkilerden ve güneşten korur.
  • Cildin nem dengesini korur ve cildi içindeki değerli yağlarla besler.
  • Yaşlanma etkilerini yavaşlatır.
  • Doğal cilt florasını korur ve geliştirir.

İçindekiler:

Bitkisel gliserin, Hindistan cevizi yağı, doğal mineral çinko oksit, nar çekirdeği yağı, shea yağı, lavanta yağı, susam yağı.

Kullanım Şekli

El, yüz ve tüm vücut için, tüm cilt tipleri için, bebek ve çocuklar için kullanıma uygundur. Kremlerimiz, %100 etken maddeden üretildiği için, çok az miktarda kullanmak yeterlidir. Cildin emeceği kadar alınıp, masaj yapılarak yedirilir. Hızlı emilir, ciltte yağlılık hissi bırakmaz.

Etkili Kullanım

Güneşe çıkmadan yarım saat önce cilde masaj yaparak yedirilir. Güneşlenme saatlerine dikkat edilerek güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkmayın. Güneşlenirken her iki saatte bir yenilenir. Terleyince, denize girince ve duş sonrası tekrar sürülür. Sıcakta eriyerek sıvı form alan kreminizi kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

Plajda Sıvı Forma Dönüşür

Hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi yağlar sıcakta eriyen, soğukta donan yağlardır. Güneş Kremimiz doğal olarak sıcakta sıvılaşır. Katı formda kullanmak istediğiniz kreminizi oda sıcaklığında muhafaza ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Sıcakta eriyen kreminizi yeniden krem formuna dönüştürmek için, iyice karışarak buzdolabında katılaşması için bir süre bekletebilirsiniz. Sıvı halde kullanımında bir sakınca yoktur. Kullanımdan önce çalkalamayı unutmayın.

Gramaj ve Muhafaza Şekli

30 ml cam kavanozdadır. Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

Unutmayın!

Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz. Herhangi bir faydalı yağ, tek başına cilde sürmek için iyi değildir. Cilt için iyi olan, doğru yağların doğru oranlarla karıştırılarak kullanılmasıdır.Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi SPF Değeri için tıklayınız!