Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml

670,00 TL
502,50 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml -stamp
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml -stamp
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml -stamp
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml -stamp
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml Doğal İçerik (Organik)
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml Vegan Ürünler
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml Memnun Kullanıcılar
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml Yerli Üretim
Anti-Aging Göz Altı Serumu 10 ml

Anti-Aging Göz Altı Serumu

Kullanım Amacı
Göz altı kırışıklıkları, kaz ayağı oluşumu gibi yaşlanma etkilerini yavaşlatmak amacıyla göz altı ve çevresine kullanılır.

Özellikleri
Yaşlanma etkilerini %51 oranında yavaşlattığına dair klinik çalışması olan etken maddesi ve formülündeki birbirinden değerli özel yağlar sayesinde, düzenli kullanımda göz altı ve çevresi gibi hassas bölgeleri besler, nemlendirir, bakım yapar ve korur. Kullanılan bölgede ciltte elastikiyet sağlarken aynı zamanda kolajen üretimini de destekler.

Kullanım Şekli
Damlalıklı ucu sayesinde kolayca parmağınıza damlatacağınız birkaç damla serumu göz altı ve çevresine minik dokunuşlarla uygulayınız. Her akşam uygulanır.

Etkili Kullanım
Gözünüzde ve cildinizdeki makyajı Fermente Mutfağım Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile sildikten sonra temizlenen cilde, arındırıcı-gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından yüze Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, göz altı ve çevresine Anti-Aging Göz Altı Serumu uygulanarak işlem bitirilir.

Gramaj ve Muhafaza
10 ml'lik damlalıklı cam şişededir.
Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

%100 Faydalı Formül
Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

*İçindekiler
Jojoba Yağı, avokado yağı, lavanta yağı, kayısı çekirdeği yağı, squalene Yağı.

Uyarı!
Uçucu yağlar içerir, alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.