sadsad x
asdasd

Anti-Aging Göz Altı Serumu

Stok Kodu 152.03.039
60,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Anti-Aging Göz Altı Serumu

  Kullanım Amacı
  Göz altı kırışıklıkları, kaz ayağı oluşumu gibi yaşlanma etkilerini yavaşlatmak amacıyla göz altı ve çevresinde kullanılır.

  Özellikleri
  Yaşlanma etkilerini %51 oranında yavaşlattığına dair klinik çalışması olan etken maddesi ve formülündeki birbirinden değerli özel yağlar sayesinde, düzenli kullanımda göz altı ve çevresi gibi hassas bölgeleri besler, nemlendirir, bakım yapar ve korur. Kullanılan bölgede ciltte elastikiyet sağlarken ve kolajen üretimini destekler.

  Kullanım Şekli
  Damlalıklı ucu sayesinde kolayca parmağınıza damlatacağınız birkaç damla serumu göz altı ve çevresine minik dokunuşlarla uygulayınız. Her akşam uygulanır.

  Etkili Kullanım
  Gözünüzde ve cildinizdeki makyajı Fermente Mutfağım Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile sildikten sonra, temizlenen cilde, arındırıcı- gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından yüze Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, göz altı ve çevresine Anti-Aging Göz Altı Serumu uygulanarak işlem bitirilir.

  Gramaj ve Muhafaza
  10 ml. damlalıklı cam şişede.
  Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan muhafaza edilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  *İçindekiler
  Jojoba Yağı, Avokado Yağı, Lavanta Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Squalene Yağı.

  İçermez!
  Alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Uyarı
  Uçucu yağlar içerir, alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.