Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Doğal Kabak Lifi
225,00 TL
90,00 TL
Kazancınız: 135 TL
Fermente Parlatıcı 250 ml
225,00 TL
90,00 TL
Kazancınız: 135 TL
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Doğal ve Organik Bulaşık Yıkama Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Bitkisel bulaşık yıkama ürünleri, bulaşıkları doğal içerikli formüllerle yıkama ve temizleme imkânı sunan sağlıklı ürün seçenekleri arasındadır. Bulaşık yıkamak, en temel ev işlerinden birisidir. Ayrıca düzenli olarak bulaşık yıkamak, hijyenik bir yaşam sürdürebilmenin de temel gereklilikleri arasındadır. Çünkü yemek yemek ve içecekleri tüketmek için kullanılan tabaklar, bardaklar, kaşıklar ve çatallarda biriken yemek artıkları, bakteri ve diğer mikroorganizmaların üremesi ve çoğalması için gereken uygun ortamı sağlarlar. Bu durum da insan sağlığına zarar verebilecek enfeksiyonlara ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Ancak bulaşıkları yıkamak kadar bu bulaşıkları da nasıl yıkandığımız ve hangi deterjanları kullandığımız da oldukça önemlidir. Doğal bulaşık deterjanı, kimyasallar yerine daha çevre dostu bileşenlerle hazırlanan ve sağlık üzerinde olumsuz etkileri olmayan temizlik ürünüdür.

Fermente Mutfağım doğal bulaşık yıkama ürünleri, tamamen doğal ve çevre dostu bileşenlerden elde edilir. Bu bileşenler, kimyasal maddelerin aksine doğal bir şekilde parçalanabildiği için su kaynaklarını ve toprağı kirletmez. Bu doğal ürünler cilt tahrişi gibi istenmeyen sağlık sorunlarını da neden olmaz. Bulaşıklarınızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde yıkamak için ihtiyacınız olan doğal içerikli bulaşık deterjanı ve diğer bulaşık yıkama ürünlerini sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Doğal ve Organik Bulaşık Yıkama Ürünleri

Doğal ve organik bulaşık yıkama ürünleri, yapısında sentetik kimyasallar bulundurmayan sadece doğal ve organik hammaddeler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Bu tarz ürünler genellikle bitkisel yağlar, bitki özleri ve doğada doğal olarak bulunan maddelerden elde edilir. Bu sayede de hem insan sağlığına hem de doğaya ve doğadaki diğer canlılara zarar vermez. Kimyasal içeren bulaşık deterjanları ne yazık ki ciltte çeşitli alerjik reaksiyonlara neden olabilirken egzama gibi cilt problemleri olan kişilerin çok daha olumsuz etkilenmesine de yol açabilir. Fermente Mutfağım doğal ve organik bulaşık yıkama ürünleri arasında; doğal bulaşık makinesi deterjanı, fermente parlatıcı, fermente makine temizleyici ve doğal kabak lifi bulunur. Doğallığı ve kalitesi ile fayda sağlayan bitkisel bulaşık deterjanı ve diğer doğal bulaşık yıkama ürünlerini sitemizden inceledikten sonra ihtiyacınız olanları sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

  • Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı

Doğal bulaşık makinesi deterjanı, SLES, SLS veya amonyak gibi kimyasal katkı maddeleri içermeyen, sadece doğal bileşenler kullanılarak elde edilen bir bulaşık deterjanıdır. Bu deterjanlar, kimyasal içerikli bulaşık deterjanlarından farklı olarak sağlığa ve doğal çevreye zarar vermezler. Bulaşıkları temizlemek, yağ ve kirleri çözmek için bitkisel bulaşık deterjanı, doğal formüle edilir. Sodyum perkarbonat, boraks, İngiliz karbonatı ve limon yağı gibi doğal maddeler içeren Fermente Mutfağım doğal bulaşık deterjanı ile en zorlu kirleri çıkarmak mümkündür. Farklı gramaj seçenekleri ile sunduğumuz bitkisel bulaşık makinesi deterjanı ile tüm bulaşıklarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.

  • Fermente Parlatıcı

Tamamen doğal malzemelerden üretilen fermente parlatıcı, doğal bulaşık makinesi parlatıcısı olarak kullanılan üründür. Fermente parlatıcı, sadece bulaşıkları parlatmakla kalmaz aynı zamanda toksin kalıntılarını arındırmaya da yardımcı olur. İçilebilir organik elma sirkesi, içme suyu ve portakal yağı gibi doğal içeriklere sahip olan parlatıcının etkili olabilmesi için kimyasal olmayan bulaşık deterjanı ile kullanılması önerilir. Doğal bulaşık parlatıcısı, bebek bulaşıklarında da güvenle kullanılabilir.

  • Fermente Makine Temizleyici

Fermente makine temizleyici, bulaşık makinesinde biriken kir, kireç ve yağ gibi kalıntıları temizlemek için kullanılan doğal bir üründür. Bu ürün doğal bileşenlerden oluştuğu için zararlı kimyasalları içermez. Bu sayede makinenizi güvenli bir şekilde temizleme olanağı sunar. Fermente Mutfağım doğal bulaşık makinesi temizleme ürünleri, makinenizin ve sağlığınızın yanı sıra doğal çevrenin korunmasını da sağlar. Bulaşık makinesi çok sık kullanıldığı için içerisinde zamanla biriken kalıntılar bulaşıkların iyi derecede temizlenmesini engelleyebilir. Bunu engellemek için fermente makine temizleyici ile düzenli olarak bulaşık makinesi temizliği yapmak önemlidir. Bulaşık makinesinin içindeki parçaları temizlemek, kötü kokuları gidermek ve bulaşıkların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlamak için ayda iki defa makine detoksu yapmanız faydalı olur. Fermente makine temizleyici ile temizlediğiniz makinenizde bitkisel bulaşık makinesi deterjanı kullanmanızı öneririz.

  • Doğal Kabak Lifi

Doğal kabak lifi, yüksek lif içeriği ve antibakteriyel özellikleri sayesinde evde pek çok alanın temizliğinde kullanılmaya uygun bir üründür. Bulaşıklarınızda doğal kabak lifini doğal bulaşık deterjanı ile kullanabilir ve daha etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Kabak lifi, sadece bulaşık için değil mutfak yüzeyleri gibi hijyenin önemli olduğu yüzeylerde de oldukça etkilidir. Çok amaçlı kullanım özelliğine sahip olan doğal kabak lifi, doğada kolay bir şekilde çözülebilir. Bulaşıkları ve yüzeyleri temizlemek ayrıca, doğal çevrenin korunmasını desteklemek için sitemizden doğal temizlik ürünleri ile doğal kabak lifi satın alabilirsiniz.

Doğal ve Organik Bulaşık Yıkama Ürünleri Fiyatları

Doğal ve organik bulaşık yıkama ürünlerinin fiyatları, ürün çeşidine, boyutuna ve fiyatlara etki eden diğer faktörlere göre değişiklik gösterir. Ancak doğal bulaşık yıkama ürünlerinin sunduğu hem yüksek hijyen hem de sağlığa etkisi açısından kalite fiyattan daha önce gelmesi gereken bir unsur olur. Ayrıca doğal içerikli ürünler satın alırken bile ürünün fiyatından önce ürünün içeriğine ve genel özelliklerine göz atmanız faydalı olur. Bulaşıklarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde temizlemek için ihtiyacınız olan en doğal bulaşık makinesi deterjanı ve diğer doğal ürünleri sitemizden satın almak için sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Bulaşıklarınızda en iyi temizliği elde etmenize imkan verecek ürünleri sitemizde bulabilir güvenli bir şekilde satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.