Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Lavanta Tonik 250 ml

450,00 TL
337,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Fermente Lavanta Tonik 250 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Lavanta Tonik 250 ml Vegan Ürünler
Fermente Lavanta Tonik 250 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Lavanta Tonik 250 ml Yerli Üretim
Fermente Lavanta Tonik 250 ml

Fermente Lavanta Tonik

Fermente Lavanta Tonik Nedir?
Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi, lavanta suyu ve bitkisel ve faydalı yağ asitleriyle formüle edilmiş 4 basit bileşen içeren, toksin içermeyen bir cilt toniğidir.

Kullanım Alanları: Makyaj öncesi ve sonrası temizlik ve bakım sağlar. Cildi ferahlatmaya, sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçindeki faydalı bileşenlerle cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle sıkılaştırır. Cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi sakinleştirmede etkidir.

Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uygulayınız, masaj yaparak cilde yediriniz.
Durulama gerektirmez. Her uygulama sonrası, cildi nemlendirmek ve beslemek için, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi ya da Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi kullanarak cildinizin beslenmesini ve nemini muhafaza etmesini sağlayınız.

İçeriğine Göz Atalım

Paçuli Yağı: Muhteşem kokusunun yanı sıra, Asya ülkelerinde geleneksel hekimlikte kepek ve yağlı saç derisi gibi saç sorunlarının tedavisinde ve akne gibi cilt tahrişlerine karşı destek amaçlı kullanılmıştır.

Yasemin Yağı: İnanılmaz kokusu dışında çok önemli bir yatıştırıcıdır. Yatıştırıcı özelliği yalnızca ciltle sınırlı değildir. Ruhsal olarak da sakinleştiren etkisi sayesinde stres ve anksiyete düzeylerini düşürmeye de yardımcıdır. Yasemin yağı masajı ile birlikte salınan endorfinler kan akışını iyileştirir ve cilt gençleşmesini destekler.

Lavanta Suyu: Cildi rahatlatır. Lavanta suyu sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde de idealdir. Gözenekleri tıkanmış bir cilt için lavanta suyu da detoksa yardımcı olur. Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.

Organik Çiğ Elma Sirkesi: Çiğ elma sirkesinin içinde fermantasyon esnasında bazı organik asitler gelişir. Bunlardan malik asit, onu antibakteriyel yaparken, asidik asit cilde asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Çiğ elma sirkesi yaşayan bir besindir ve cildimiz için hayat demektir. Elma sirkesinin direkt olarak cilde uygulanması asitlik derecesi bakımından uygun değildir. Fermente Cilt Toniği elma sirkesinin yanı sıra içerdiği doğal bileşenlerle geliştirilmiş formülüyle cilt pH’ına uygundur.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
250 ml’lik fısfıs başlıklı şişededir. Fermente bir ürün olduğu için fermantasyonun devam etmesin ve kokusu değişmesin diye, ağzı kapalı olarak, buzdolabında muhafaza ediniz, kullanmadan önce çalkalayınız.

Etkileri Nedir?
• Gıda bileşenlerinden yapılmış, %100 faydalı içeriğe sahiptir.
• Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
• Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasında yardımcıdır.
• Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotikleri popülasyonu arttırmada etkilidir.
• Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
• Ciltte derinlemesine temizlik ve detoks etkisi sağlar.
• El, yüz ve tüm vücut kullanımı için uygundur.

Pestisit içermez!

Her cilt tipi için uygundur.


Fermente Kozmetik Nedir?
Probiyotikler cilt için de temel temizlik görevlileri olarak çalışırlar. Hücre bağışıklığını arttırıp, sağlıklı bir cilt bariyeri oluştururlar. Doğal cilt florasını koruyarak, cildin temiz ve nefes alan bir yapıda çalışmasına yardımcı olurlar. Fermantasyon, probiyotikler gibi pek çok faydalı bakteriyi, geleneksel yöntemlerle gıdaları fermente ederek üretme yöntemidir. Fermente Kozmetik Serimizdeki tüm ürünler organik fermente gıda ürünleri içerir.

Mevzuat Gereği:
Harici kullanım içindir, içilmez. Gözle teması halinde bol su ile durulayın.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı-2
Organik sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak fısfıslı tabancayı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe fısfıslı ucu kontrol ederek temizleyiniz.

Dünya Dostu
Fermente Kozmetik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Pestisit analizi için tıklayınız!