sadsad x
asdasd

Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici

Stok Kodu 152.03.079
70,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici

  Kullanım Amacı
  Çift etkili özel formülüyle suya dayanıklı ve zor çıkan tüm makyaj ürünlerini dudak, göz ve yüzden kolaylıkla temizler, geride toksin kalıntı bırakmaz.

  Özellikleri
  İçindeki avokado yağı, Hindistan cevizi yağı, Zeytinyağı gibi faydalı yağlar sayesinde cildinizi zarar vermeden makyajdan arındırırken besler, nemlendirir ve korur.

  GMP Standartlarında üretim
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Kullanım Şekli
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Pamuk yardımıyla yüz ve göz bölgesindeki makyaj temizleyiniz. Durulamaya gerek yoktur.

  Etkili Kullanım
  Makyaj yağıyla temizlenen cilde, arındırıcı, gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Bunun ardından uygulama akşam yapılmışsa Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, sabah yapılmışsa Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi kullanılır.

  Gramaj ve Muhafaza
  50 ml. damlalıklı cam şişede. Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Avokado yağı, Zeytinyağı, Hint yağı, Hemi-Squalane yağı.

  İçermez!
  Alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi, hayvansal girdi ve gluten içermez.

  Uyarı!
  İçeriğindeki yağları kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek alerji testi uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.