Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Sakal Bıyık Bakım Serumu 10 ml
550,00 TL
192,50 TL
Kazancınız: 357.5 TL
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Besleyici ve Onarıcı Serumlar

Fermente Mutfağım çatısı altında, sağlıklı bir yaşamın yolunu çizen her türlü ürüne kolaylıkla ve güvenle ulaşabilirsiniz. Bu sağlıklı ve özel ürünlerimiz içerisinde, kadın ya da erkek fark etmeksizin hemen herkesin ihtiyaç duyduğu, kişisel bakım malzemelerinden olan saç serumları ve cilt onarıcı bakım ürünleri en çok tercih edilen seçeneklerimizdendir. Besleyici ve onarıcı özelliğe sahip bu serumlarımız, doğal ve kaliteli bir bakım için aradığınız tüm işlevselliği, doğal yöntemlerle kazandırılmış ürünlerimizdendir.

Fermente Mutfağımın Besleyici ve Onarıcı Serum Ürünleri Nelerdir?

Fermente Mutfağım bünyesinde yer alan kişisel bakım ürünlerimizden cilt ve saç serumları, kullanıcıların memnun kaldığı, oldukça sağlıklı ve kaliteli ürün seçeneklerimizdendir. Bu kategorimizde yer alan ürünlerimiz içerisinde tercih edebileceğiniz Argan yağlı saç besleyici ve onarıcı serumlarımız, 30 ml ya da 100 ml serum şişelerinde temin edebileceğiniz ürünlerimizdendir.


Düzenli kullanımlarda saç kalitesinde büyük bir fark sergileyen Argan yağlı saç serumlarımız, uygulanmaya başlandığı ve düzenli kullanıldığı andan itibaren, saçlarınızı dipten uca besleyen bir özelliğe sahiptir. Bu serumlarımızı, banyo öncesi 1-2 saat bekletmek üzere, hem maske olarak hem de duş sonrası nemli saçlarınıza bakım olarak uygulayabilirsiniz.
Argan Yağlı Saç Besleyici Serum İçeriği: İçeriğinde jojobo yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı, keten tohumu yağı, argan yağı, avokado yağı, zeytinyağı ve Hem squalane bulunan ürünümüz, zengin ve besleyici bir bileşime sahiptir. Saçın sağlıklı ve parlak bir görünüme ulaşmasını sağlayan bu özel ürünümüzle saçlarınızda gözle görülür bir kalite hissedeceksiniz.
Fermente Mutfağım, bakım ürünlerimiz içerisinde tercih edebileceğiniz bir diğer seçeneğiniz ise Anti-Aging gözaltı serumumuzdur. Jojobo yağı, avokado yağı, lavanta yağı, kayısı çekirdeği yağı, squalene yağı içeren Anti-Aging gözaltı serum ile gözaltı bakımınızda etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı içerikler bulunmaktadır.
Anti Aging Gözaltı Serumu: Gözaltı kırışıklıkları, kazayağı oluşumu ve daha pek çok yaşlanma etkilerini yavaşlatmak amacıyla, gözaltı ve çevresine uygulanan bu ürünümüz, gözaltı gibi hassas bölgeleri besler, onarır ve kolajen üretimini destekleyerek onarıcı ve besleyici niteliğe sahiptir.
Anti-Aging gözaltı serumumuzu, her akşam düzenli olarak uyguladığınızda etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kategorimizde yer alan bir diğer ürün seçeneğimiz ise erkekler için sakal ve bıyık besleyici bakım serumumuzdur. Bu ürünümüz, bıyık ve sakalları dipten uca besleyen bir özelliğe sahiptir. Düzenli kullanımda sakal ve bıyığı besler ve kuvvetlendirir.

Ürünümüz içerisinde, tatlı badem yağı, jojoba yağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, sedir ağacı yağı, sandal ağacı yağı gibi güçlü, etkili ve faydalı yağlar mevcuttur. Ürünümüz, düzenli kullanım sonrasında etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Kategorimiz içerisinde tercih edebileceğiniz bir diğer ürün çeşidimiz ise Kenevir Tohumu Yağlı Gece Serumumuzdur. Bu ürünümüz ile cildinizde kızarıklık, iltihaplanma ve kuruma gibi problemler varsa, etkili bir çözüm elde edebilirsiniz. İçerik olarak zengin bir çeşitliliğe sahip bu ürünümüz, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini, A- C- E vitaminlerini barındırır. Bu sayede cildi besler, nemlendirir ve yaşlanmaya karşı etkili bir mücadele sergiler.

Fermente Mutfağımda tercih edeceğiniz cilt serumlarımız, saç bakım ve onarım serumlarımız gibi ürün seçeneklerimiz, uygun fiyatlar, zengin içerikler ve doğal ürünler ile sizlere sunulmaktadır.

Kategorimizde yer alan ürün seçeneklerimiz ile kendinizi çok daha iyi, bakımlı ve mutlu hissedeceğiniz bir tercihte bulunabilirsiniz.

Zengin ürün çeşitliliği, güvenilir ve sağlıklı ürün kalitesi, kolay ödeme seçenekleri ile sağlığını önemseyen herkese, mutlu ve sağlıklı bir alışveriş keyfi sunan Fermente Mutfağım’da, sizlere sunulan ürün çeşitliliğimizi mutlaka değerlendirmelisiniz.