sadsad x
asdasd

Kenevir Tohumu Yağlı Gece Serumu 10 ml

Stok Kodu 152.03.133
475,00 TL
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kenevir Tohumu Yağı
  Kuruyan cilt ile mücadele etmek, kızarıklığı azaltmak, iltihabı yatıştırmak söz konusu olduğunda kenevir tohumu yağı namının hakkını sonuna kadar veren bir yağdır. Cilt elastikiyetini arttırarak yaşlanma etkileriyle aktif bir mücadele sağlar. Ayrıca içerdiği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, A-C-E vitaminleri sayesinde cilde besin sağlar ve bakım yapar.

  Özellikleri
  Kenevir tohumu yağının yanı sıra, kantaron yağı, badem yağı, jojoba yağı, çörekotu yağı, hemisqulene yağı ve bergamot uçucu yağı ile güçlendirilmiş etkili formülü sayesinde cilde yoğun bakım yapan ve nemlendiren bir serumdur.

  Kullanım Şekli
  Temizlenmiş cilde uygulanır. Parmaklarınıza damlattığınız birkaç damla serumu cildinize yedirerek uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

  Etkili Kullanım
  Cildinizi Fermente Mutfağım artisan sabunu ile güzelce yıkayınız. Eğer ciltte makyaj varsa öncesinde Avokado yağlı makyaj temizleme ürünümüzü kulanınız. Fermente cilt toniği ile yatışan ve doğal bariyerine kavuşan cildinize serumu direk olarak uygulayınız. Yoğun bakım ve nemlendirme yapan serumu her gün ya da gün aşırı kullanabilirsiniz. Son olarak Anti-Aging Göz altı serumumuzu göz altlarına uygulayarak bitiriniz.

  Gramaj ve Muhafaza
  10 ml'lik pompalı cam şişededir.
  Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı hammaddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilde, doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. Cildinizi dıştan beslerken, içten beslenme ürünlerimizi de kullanarak, içinizden gelen güzelliğinizi dışınıza yansıtın.

  İçindekiler
  Kenevir tohumu yağı, kantaron yağı, jojoba yağı, squalane, bergamot yağı, zeytin yağı, çörek otu yağı, badem yağı.

  Uyarı!
  Alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.