Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml

995,00 TL
597,00 TL
%40
Kazancınız: 398 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml Doğal İçerik
Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml Vegan Ürünler
Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml Memnun Kullanıcılar
Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml Yerli Üretim
Argan Yağlı Saç Besleyici & Onarıcı Serum 100 ml

Argan Yağlı Saç Besleyici Onarıcı

Kullanım Amacı
Saçı ve saç derisini dipten uca beslemeye, güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur.

Özellikleri
İçerisinde bulunan çok değerli bakım yağları sayesinde, düzenli kullanımda saçı dipten uca besler, nemlendirir ve onarır.

Kullanım Şekli
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Pompalı başlığından avuç içine yeterli miktarda sıkarak saçlara ve saç diplerine yedirilerek uygulanır.

1-Maske Olarak Kullanımda
Saç dipleri ve uçlarına yedirerek masaj yapınız. En az 1-3 saat arası bekletiniz. Yoğun onarım ve bakım için, 1 gece saçınızda bekletip ertesi gün yıkayınız. 

Etkili Kullanım
Uygulama ve bekleme süresi sonrası saçınızı Fermente Mutfağım el yapımı artisan sabunları ile yıkayıp yağı arındırınız. Yağdan arınan ve durulanan saça son durulama suyunda; “1 lt suya 1 fincan” şeklinde Fermente Mutfağım Organik Doğal Fermente Elma Sirkemizi ekleyerek son durulamanızı gerçekleştiriniz. Uygulamayı en az haftada bir kez tekrar ediniz.

2-Duş Sonrası Günlük Kullanımda
Saçınız nemliyken çok az miktarda avuç içine damlatarak saç uçlarına yediriniz. Her duş sonrası uygulanabilir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek doğal yağlar ve doğal ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

%100 Doğal Formül
Saçımızın da tıpkı cildimiz gibi arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen saça doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Doğal Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar. 

Gramaj ve Muhafaza 
100 ml'lik pompalı cam şişededir. Direk ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

İçindekiler
Jojoba yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, argan Yağı, keten tohumu yağı, avokado yağı, zeytinyağı, Hemi-Squalane.

Uyarı
Uçucu yağlar içerir. Alerjen bir etkiye karşı kullanmadan önce çalkalayarak ürünü bileğinizde test ediniz. Haricen kullanılır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.