Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Doğal ve Organik Bitki Suyu 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Fermente Mutfağım Doğal ve Organik Bitki Suyu Çeşitleri

Fermente Mutfağım'ın, doğal ürünleri içerisinde yer alan cilt bakım ürünleri, saç-sakal ve bıyık serumları, fermente ve organik gıda ürünleri, doğal içecekler, detoks ürünleri ve bitki suları ile sağlığınızı ve yaşam alışkanlıklarınızı en kaliteli noktalara taşıyabilirsiniz.

Fermente Mutfağım doğal ürün kategorileri arasında yer alan doğal ve organik bitki suları, yaşam kalitenizi arttırmak ve kendinize gereken özeni göstermek için özellikle tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Peki bu doğal bitki suları nedir, ne için kullanılır ve hangi özelliklere sahiptir inceleyelim.

Bitkilerin yağlarını çıkarmak üzere yapılan distilasyon işlemi sırasında buharlaşma sonucu ortaya çıkan ürünlere bitki suları adı verilmektedir. Doğal bitki suları farklı amaçlarla kullanılabilen ürünlerdir.

Bitki Suları Ne İçin Kullanılır?

Bitki suları, vücut içerisinde nükseden ya da var olan rahatsızlıkların giderilmesinden tutun da sağlıklı bir cilt elde etmek, ferahlamak, hoş kokmak gibi farklı amaçlarla kullanılan ürünlerdir. Doğal bitki sularını, ortama ferah bir hava katmak için buhurdanlıklar içerisinde, hoş kokular yaymak için koku kutuları içerisinde kullanabileceğiniz gibi cilt temizliği ya da cildin hoş bir kokuyla buluşması için ve daha pek çok sebeple de kullanabilirsiniz.

Fermente Mutfağım'ın, bitki suyu kategorisinde yer alan ürün seçenekleri, kullanmak istediğiniz alana ya da zevkinize göre tercih edebileceğiniz doğal içeriklere sahip ürünlerdir. Doğanın en güzel kokularını en doğal içeriklerle edinmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Fermente Mutfağım Doğal Bitki Suyu Seçenekleri Nelerdir?

Cilt sağlığınızdan tutun da beslenme alışkanlıklarınızı düzenleyici etkisi olan sağlık ve kozmetik ürünlerine kadar pek çok doğal ürünü bulabileceğiniz Fermente Mutfağım'ın, doğal bitki suyu ürünleri içerisinde, gül ve lavanta kokuları ile tazeliği ve doğanın natürelliğini hissedebilirsiniz.

Fermente Mutfağım'ın doğal bitki suyu ürünleri içerisinde tercih edebileceğiniz doğal gül suyu ürünü; arındırıcı, sıkılaştırıcı ve besleyici özellikleri ile özellikle tercih edilen ürünlerdendir. Hem cilt bakımı hem de saç bakımı için kullanılabilen bu ürün, cilt ve saç için besleyici ve nemlendirici özelliğe sahiptir. Bu ürün, yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. Ayrıca güneş sonrası cildi sakinleştirici ve serinletici etkiye sahiptir. %100 saf gül suyu olan bu ürün, ferahlatıcı, böcek ve sinek uzaklaştırıcı etkiye sahiptir.

Doğal bitki suları içerisinde yer alan, %100 saf lavantadan elde edilen doğal lavanta suyu ise yine hem cilt hem saç için kullanılabilecek doğal ürünlerden biridir. Bu ürünü pamuk yardımıyla cilde uygulayabileceğiniz gibi nemli ve temiz saça da masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu ürün, saçları nemli ve parlak tutmasının yanında, güçlendirici etkiye de sahiptir. Ayrıca erkekler için tıraş sonrası kullanıma uygun olan bu ürün, doğal ve sağlıklı parfüm olarak da kullanılabilen, hoş kulu bir ürün olarak tercih edilmektedir. Siz de cildiniz ve saçlarınız için, güvenle ve zevkle kullanabileceğiniz doğal bitki sularını Fermente Mutfağım aracılığı ile güvenle tercih edebilirsiniz.