Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Avokado Yağı 50 ml

480,00 TL
192,00 TL
%60
Kazancınız: 288 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Avokado Yağı 50 ml Doğal İçerik
Avokado Yağı 50 ml Vegan Ürünler
Avokado Yağı 50 ml Memnun Kullanıcılar
Avokado Yağı 50 ml Yerli Üretim
Avokado Yağı 50 ml

Avokado Yağı 50 ml

Soğuk Sıkım Avokado Yağı
Avokado Meyvesi ve Faydalar
İyi yağlar, vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve fitosteroller açısından zengin bir kaynak olan avokado özellikle kalp, sindirim, kanser, cilt ve göz sağlığı için sayısız faydası olan bir meyvedir.
Avokado, zengin kremalı bir tada sahip, armut biçimli bir meyvedir. Yüksek düzeyde iyi yağ içeriği ve son derece düşük kolesterol düzeyi sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığı olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Daha çok Meksika, Guam ve Orta Amerika’ya has bir meyvedir. Avokadonun pek çok çeşidi mevcuttur.
Avokado kalsiyum, demir, magnezyum, potasyum, bakır, manganez, fosfor ve çinko içerir. Ayrıca yüksek A vitamini ihtiva eder.
Antioksidan özelliklere sahip lutein ve zeaksantin gibi bileşikler içerir. Lutein ve zeaksantinin cildi hem UV ışınlarından hem de radyasyondan koruyarak yaşlanma sürecinin belirtilerini azalttığı yapılan birçok araştırmada ispatlanmıştır.
İçerisindeki Omega 3 yağ asitleri ve diğer antioksidanların yanı sıra hepsi de cildin sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan A, B, K ve E vitaminleri bakımından da oldukça zengindir.

Avokado yağı aynı zamanda, Fermente Mutfağım “Argan Yağlı Saç Besleyici ve Onarıcı, Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ve Anti-Aging Göz Altı Serumu” ürün içeriklerinde de bulunmaktadır.

Avokado Yağı Nasıl Elde Edilir?
Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş, %100 saf soğuk sıkım avokado yağıdır.

Gramaj ve Muhafaza
50 ml. cam şişededir. Her kullanımda kapağını sıkıca kapatınız. Serin ve kuru bir yerde ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, üretim tarihinden itibaren 2 yıl muhafaza edilir.

Kullanım Önerisi
Sabit yağlarla, uçucu yağları doğru oranda birleştirerek kendi kişisel bakım ürünlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca oda spreyi ve parfüm yapabilir veya buhurdanlıkta kullanabilirsiniz. Saç bakımında da kullanılabilir. Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

Sabit Yağlara Ne Kadar Uçucu Yağ İlave Edilir?
50 ml. soğuk sıkım sabit yağ içerisine, 10 damla uçucu yağlardan damlatılıp karıştırılabilir. Böylece hem uçucu yağlardan gelen faydalardan hem de aromatik kokularından da faydalanılmış olunur.

Uyarı!
Haricen kullanılır. Bileğinizde test ediniz.

*İçindekiler
%100 Saf Soğuk Sıkım Avokado Yağı (Persea Gratissima Oil)

GMP Standartlarında Üretim
Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

*Bileğinizde Test Edin!
Bilek içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız. Doğal olarak bitkiden gelen alerjik etkenler olabilir.