Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Hediye Çeki 2000 TL
2.000,00 TL
2.000,00 TL
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

Fermente Mutfağım Sıvı Kastil Sabun Çeşitleri

Sabun, bitkisel veya hayvansal yağların ve yağ asitlerinin, suda çözünen bazlarla reaksiyonu sonucu elde edilmektedir ve bu ürün, genellikle temizleyici bir ürün olarak kullanılmaktadırlar. Ana maddesi, bitkisel ve hayvansal yağlar ve yağ asitleri olan sabunlar, özellikle son dönemlerde kimyasal bileşenlerden uzak, daha doğal hammaddelerle üretilmeye başlamıştır. Bu doğal ve sağlıklı üretim yöntemi ile daha doğal ve organik sabunların kullanımı yaygınlaşmıştır.

Doğal sabunların alışverişinde, özellikle Fermente Mutfağım’da üretilen kastil sabun çeşitlerimiz, doğal içeriği ve etkili sonuçları ile sıklıkla tercih edilen ürün seçeneklerimiz arasında yerini almıştır. Kıvam olarak katılığına göre sınıflandırılan sabunlar içerisinde Fermente Mutfağım’da tercih edebileceğiniz sıvı sabunlar, tercih ettiğiniz için memnun olacağınız ürünlerimizdendir.

Sağlıklı Sabun Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı sabun, içeriğinde tamamen doğal maddeler bulunduran sabunlardır. Daha sağlıklı bir cilt için tercih edilmesi gereken sabunlar; organik, yani doğal hammaddelerle ve doğal yöntemlerle üretilmiş sabunlar olmalıdır. Organik doğal sabunlar içerisinde en çok tercih edilen, doğal kastil sabunu, hem hassas ciltlerde, saç ve vücut temizliğinde hem de ev temizliğinde kullanılabilir ürünlerdir. Fermente Mutfağım’da tercih edebileceğiniz ürünlerimizden, organik doğal sabunlar, sadece cilt üzerinde değil, genel temizlik aşamalarında da rahatlıkla tercih edilebilir niteliklere sahip ürünlerimizdendir.

Kastil sabunu gibi doğal ve sağlıklı sabun ve hijyen ürünleri için Fermente Mutfağım’da yer alan doğal, fermente sabun çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kastil Sabunu Nedir?

Katı ve sıvı halde bulunan, kastil sabununun sıvı hali sıvı kastil sabunu nedir?

Sıvı kastil sabunu; hayvansal yağlar ve sentetik maddeler içermeyen, biyolojik olarak parçalanma özelliğine sahip, bitkisel yağ bazlı bir sabundur. Bu sabun türü, kalıp veya sıvı sabun formunda üretilen sabun çeşitlerindendir. Sıvı kastil sabunları, doğal sıvı sabunlar içerisinde cilt sağlığı, cildin parlaklığı ve yaşlanmayı geciktirici etkisi sebebi ile oldukça yaygın olarak tercih edilen bir üründür. Kastil sabununu, hem yüzey temizliğinde hem de genel vücut temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün çeşididir. Bu ürün için yine Fermente Mutfağımda yer alan ürün çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Fermente Mutfağım'dan tercih edebileceğiniz kastil sabunu, tamamen doğanın sağladığı yararlı yağlardan elde edilen, kimyasal maddelerden uzak, doğal organik ürünlerdendir. Fermente Mutfağımda tercih edebileceğiniz, doğal sıvı sabun niteliğindeki, kastil sıvı sabun seçeneğimizi ve içeriklerini inceleyelim.

Fermente Mutfağım Kastil Sabunu ve İçerikleri Nelerdir?

Fermente Mutfağım’da, doğal ve fermente gıdalarla beraber, doğal ağız sağlığı ve cilt bakımı ürünlerine, temizlik malzemelerimize, kastil sabunlarımıza ve daha pek çok sağlıklı ve doğal ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kastil sıvı sabunu çeşitlerimiz, doğal ve zengin içeriği ile 100 ml, 250 ml ve 1000 ml olarak farklı ölçülerle satıştaki yerini almaktadır. Doğal hammadde içeriğine sahip sabunlarımızın içeriğinde, organik sızma zeytinyağı, organik kombucha çayı, limon yağı, su ve potasyum hidroksit bulunmaktadır. Ürünümüz, doğal içeriği ile cilt görünümünde ve sağlığında, gözle görülür şekilde etkileyici sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Sıvı kastil doğal sabunlarımız, içerisinde cilt için faydalı olan A, D, K ve E vitaminlerini barındırmaktadır. Ürünümüz, cildi temizleme, nemlendirme ve yaşlanmaya karşı geciktirici niteliğe ve içeriğe sahiptir. İçeriğinde yer alan doğal probiyotik  kombucha çayı, geleneksel fermantasyon yöntemi ile üretilir ve pastörize edilmediği için canlı probiyotikler barındırmaktadır. Ayrıca içerisinde Omega 3 yağ asitleri, B vitaminleri de oluşmaktadır ve böylece doğal probiyotik kombucha çayı, bu içeriği ile besinlerin emilimini kolaylaştırır bir etkiye sahiptir. Ayrıca bu doğal çay sayesinde, bu ürünümüzde, yaşlanma etkileri yavaşlarken, cildin nem dengesi de sağlanmış olur.

Siz de daha sağlıklı ve daha dinç bir cilt için, en doğal içeriklere sahip sabun seçeneklerimizi, Fermente Mutfağımı ziyaret ederek temin edebilirsiniz.