Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Hediye Çeki 2000 TL
2.000,00 TL
2.000,00 TL
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Deri & Ahşap Ürünler İçin Doğal Bakım Ürünleri

Fermente Mutfağım; cilt bakımı, doğal temizlik ürünleri, bulaşık ve çamaşır için gerekli temizlik ürünleri gibi ahşap ve deri yüzeylerin bakımı, temizliği için de ihtiyaç duyulan ürün seçeneklerini, kalite ve uygun fiyat aralığı ile sizlere sunmaktadır.

Ahşap ve Deri Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Ahşap ve deri bakımı yüzeye zarar vermeyecek nitelikte, yumuşak ve neredeyse kuru denecek bir nemliliğe sahip bezlerle ve doğal temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Deri ve ahşap yüzeylerin, eşyaların, kıyafetlerin daha uzun süreli ve bakımlı kullanımı için, bu ürünlerin hijyeni için uygun temizleyici maddeler ve ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünler, deri ve ahşap yüzeylerin ya da ürünlerin, parlak ve bakımlı olmalarını sağlayan, doğal ürünler olmalıdır.

Özellikle Fermente Mutfağım ürünlerinden olan Keten Tohumu Yağlı Doğal Ana Özü Wax ve Çam Katranı Doğa Ana Özü Wax temizlik ürünleri, ahşap ve deri üzerinde kullanıma uygun, oldukça kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayacak ürünlerdir. Bu ürünlerin içeriği ve özellikleri nelerdir, inceleyelim.

Fermente Mutfağım Deri ve Ahşap Bakım Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Fermente Mutfağımda, deri ve ahşap bakım malzemeleri kategorisinde yer alan ürün seçenekleri ve özellikleri şu şekildedir:

Keten Tohumu Yağlı Doğal Ana Özü Wax

Tamamı gıdada kullanılan yağlardan olan bu ürün, cildinizin ve gıdalarınızın doğrudan temas edeceği eşyaların temizliğinde ve bakımında kullanıma uygundur. Ürün içerisinde keten tohumu yağı, doğal bal mumu ve çam terebentin bulunmaktadır.

Ahşap ekmek tahtalarının bakımında ve temizliğinde, kaşık ve benzeri tahta mutfak ürünlerinde, deri koltuk, halı gibi eşyalarla beraber, deri mont ve deri pantolon gibi deri özellikli kıyafetler üzerinde bakım ve koruma amacıyla kullanıma uygun bir malzemedir. Ürünü pamuklu bir bez yardımı ile yüzeye uygulayarak kullanabilir, kısa sürede olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Çam Katranı Doğa Ana Özü Wax

Keten Tohumu Yağlı Doğa Ana Özü ile aynı içeriğe sahip bu ürünler, kuska, tüm ahşap ve deri ürün ve yüzeylerde kullanıma uygundur. Bakım ile beraber, tüm deri ve ahşap ürünlerinizde, eşyalarınızda hem hijyen hem de ürünü koruma amaçlı kullanıma uygun bir üründür.

Siz de doğal ahşap ve deri eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve temizlik ürünleri için Fermente Mutfağımın ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler, doğal içeriklere ve üretime sahip ürünlerdir.

Fermente Mutfağım bakım ürünlerini, kolay ödeme seçenekleri, uygun fiyat değerleri ve zengin içeriği ile güvenle tercih edebilirsiniz. Fermente Mutfağım; cilt ve saç bakımı için, ahşap ve deri ürünlerini ile beraber bu nitelikli alanlarınızın hijyeni ve bakımı için gerek duyulan doğal bakım ürünlerini, kategoride yer alan seçenekler arasından temin edebilmenizde sizlere yardımcı oluyor.