Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Fermente Temizlik Ürünleri ve Fiyatları

Temizlik ürünleri, günlük hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Çünkü bu ürünler evlerin, işyerlerinin ve temas edilen her eşyanın güvenli bir şekilde temiz ve hijyenik olmasını sağlarlar. Günümüzde çok çeşitli yüzeylere yönelik çok çeşitli temizlik ürünleri bulunur. Ancak seçim yaparken ürünlerine dikkat etmek insan sağlığı açısından çok önemlidir. Kimyasal içerikli temizlik malzemeleri de eşyaları ve yüzeyleri temizlemeye yardımcı olur. Ancak içeriğinde bulunan zararlı maddeler zaman içerisinde eşyaları ve genel sağlığı olumsuz yönde etkiler. Doğal temizlik ürünleri hem yüksek hijyen sağlarken hem de insan sağlığına olumsuz etki etmemeleri açısından tercih edilmesi gereken temizlik ürünleridir.

Temizlik yaparken eşyaları, cildi ve solunum yollarını deterjanların olumsuz etkilerinden korumak için doğal temizlik malzemeleri kullanılması önemlidir. Doğal temizleyiciler, eşyalara ve en önemlisi sağlığa zarar veren kimyasal maddeleri barındırmaz. Tamamen cilde ve doğaya dost bitkisel hammaddelerden yapıldıkları için güvenle kullanılabilirler. Bitkisel içerikli temizleyiciler, çözülürken ve çözüldükten sonra doğaya zarar vermez. Eşyalarınızı, sağlığınızı ve doğal çevreyi koruyarak yaşam alanlarınızı kimyasal olmayan temizlik ürünleri ile temizlemek için Fermente Mutfağım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bitkisel temizlik ürünleri markaları denilince akla ilk gelen Fermente Mutfağım, temizlik ürünleri ile sağlığınızı riske atmadan temizlik yapmanıza olanak sağlar.

Doğal Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Doğal temizlik, kimyasal malzemeler içermeyen, içeriği doğal malzemelerle hazırlanmış ürünlerle yapılan temizliktir. Yaşamın her anında insanlar pek çok eşya ve yüzey ile temas halindedir. Bu yüzden eşyaların ve yüzeylerin temiz olması önemlidir. Ancak temizlik esnasında kullanılan temizleyicilerin kalıntılarını ve kokusunu tam anlamıyla yok etmek mümkün değildir. Kimyasal bileşenlerden oluşan temizleyicilerin kalıntıları yüzeylere, eşyalara ve cilde zarar verir. Aynı şekilde bu kimyasalları solumak da son derece zararlıdır. Bu nedenlerden dolayı temizlik ürünlerinin doğal ve bitkisel içeriklerden oluşan çeşitlerini tercih etmek önemlidir.

Herkesin güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için farklı kategorilerde pek çok doğal ürünü sunan Fermente Mutfağım’ın bitkisel temizlik ürünleri de bulunur. Yaşam alanlarının farklı birçok noktasında kullanılmaya uygun olan doğal temizlik ürünleri arasında ev temizliği ürünleri, çamaşır yıkama ürünleri, bulaşık yıkama ürünleri ve temizlik seti ürünleri bulunur. Doğal yaşama ve sağlığına önem veren kişilerin yoğun ilgi gösterdiği en iyi bitkisel temizlik ürünleri için sitemizi inceleyebilir, ihtiyacınız olanları güvenle seçerek satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doğal Ev Temizliği Ürünleri

Doğal ev temizlik ürünleri, eşyaları ve yüzeyleri doğal formüllerle temizlemeye yardımcı olan ürünlerdir. İçeriğinde kimyasal madde ve aşındırıcı bulunan temizlik ürünleri hem eşya ve mobilyalara hem de insan sağlığına zarar verir. Hatta evde yaşayan hayvan dostlarımız bile kimyasal içerikli temizlik ürünlerinden olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden evde doğal temizlik ürünleri kullanılması önemlidir. Doğal içerikli temizleyicilerin kokuları tamamen doğal hammaddelerden gelir. Bu nedenle temizlik ürünlerinin solunması bile zararlı değildir. Fermente Mutfağım bitkisel ev temizlik ürünleri arasında yer alan bazı ürünler şunlardır:

  • Fermente Sıvı Arap Sabunu (Ayçiçek yağlı)
  • Fermente Sıvı Arap Sabunu (Zeytinyağlı)
  • Fermente Temizleyici
  • Doğal Kabak Lifi

Bitkisel temizleyiciler ile temizlik yaparak yaşam alanlarınızda hijyeni sağlamak ve kendinizi daha iyi hissetmek için Fermente Mutfağım doğal ev temizliği ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Doğal Çamaşır Yıkama Ürünleri

Doğal çamaşır yıkama ürünleri, çamaşır yıkama işlemi yapılmasına yardımcı olan doğal içerikli ürünlerdir. Kimyasal içerikli çamaşır deterjanları hem çamaşırlara hem cilde hem de doğaya zarar verir. Bitkisel çamaşır deterjanı ise tamamen doğal içerikli formüle sahip olduğu için çamaşırlara, doğaya ve cilde zarar vermez. Çamaşır temizliğinde tercihiniz doğal temizlik markaları ise Fermente Mutfağım doğal çamaşır yıkama ürünlerini gönül rahatlığı ile her yıkamada kullanabilirsiniz. SLES, SLS ve diğer kimyasalları içermeyen bitkisel deterjan çeşitleri bebek giysilerinin temizliğinde de kullanılabilir.

Fermente Mutfağım çamaşır yıkama ürünleri arasında renkli ve beyaz çamaşırları temizlemeye yardımcı olan doğal çamaşır deterjanının yanı sıra fermente yumuşatıcı ve fermente makine temizleyici de bulunur. Fermente makine temizleyici, çamaşır makinesine doğal içeriklerle detoks yapma imkanı sunan üründür ve ayda 2 defa kullanılması önerilir. Çamaşırlarınızı, sağlıklı yaşamınızı ve doğayı koruyarak çamaşır yıkamanıza olanak sağlayan doğal çamaşır yıkama ürünlerini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Doğal Bulaşık Yıkama Ürünleri

Doğal bulaşık yıkama ürünleri, bulaşıkları doğal içerikli malzemelerle bulaşıkları temizleme olanağı sağlayan ürünlerdir. Gün boyunca beslenmek ve su gibi içecekleri tüketmek için tabak, bardak, kaşık, çatal gibi pek çok araç kullanırız. Bunların hepsi hem besinlerle hem de cildimiz ile temasa geçer. Özellikle besinlerle temasa geçen bu araçların temizliğinde kimyasal içerikli bulaşık deterjanlarının kullanılması sağlık için risk oluşturabilir. Bu yüzden, bulaşık temizliğinde doğal bulaşık deterjanı kullanmak son derece önemlidir. Fermente Mutfağım bulaşık yıkama ürünleri arasında doğal bulaşık makinesi deterjanı, doğal kabak lifi, fermente makine temizleyici ve fermente parlatıcı bulunur.

Doğal Temizlik Seti

Doğal temizlik seti, kimyasalsız temizlik yapma imkânı sunan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturan settir. İhtiyaç duyulan doğal içerikli ürünlerin paket halinde alınmasını sağlayan bu setler, farklı alanlarda kullanılan ürünleri içerirler. Bitkisel temizlik malzemeleri ve sıvı Arap sabunu paketi, fermente çamaşır makinesi seti gibi avantajlı setlere Fermente Mutfağım kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Doğal temizlik setleri ile doğal ürünleri bir arada bulabilir tek tek almak yerine set halinde hem ekonomik hem de hızlı şekilde satın alabilirsiniz.

Fermente Mutfağım, doğal içerikli ürünlerde size en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Sitemizde yer alan doğal ürünlerle kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korurken hijyeni de üst seviyede sağlarsınız.