sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!

Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

%18 indirim

Sıvı Arap Sabunu Paketi

Stok Kodu 152.51.013
55,00 TL
45,00 TL
3.png (1 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Fermente Sıvı Arap Sabunu Paketi

  Temizlikte kullandığınız malzemeler, yaşam alanınızın dolayısıyla sizin doğal floranızı belirler. Fermente Temizlikten sonra geride toksin kalıntı yerine, dost bakterilerden oluşan temizlik ordusu kalır. Çünkü bu yaşayan temizliktir.

  • *Biofilm tabakası oluşumunu engeller.
  • Doğal antimikrobiyal etkisiyle güçlü bir temizlik sağlar.
  • Bebek yaşam alanlarının temizliğinde güvenlidir.
  • Doğal bileşenler içerir, toksin olmayan güçlü temizlik sağlar
  • Siz temizlemeyi bitirdikten sonra da temizlik devam eder.
  • Yaşam alanlarımızda, dengeli doğal flora oluşumunu destekler.

  Paket içeriği

  1- Fermente Sıvı Arap sabunu (Zeytinyağlı)
  El yapımı arap sabunlarımız Fermente Mutfağım Organik Kombucha Çayı ve yemeklik sızma zeytinyağı ile üretilmiştir. Ellerinize zarar vermez, aksine besler ve yumuşacık yapar.

  2- Fermente Sıvı Arap Sabunu (Ayçiçek Yağlı)
  El yapımı arap sabunlarımız Fermente Mutfağım Organik Kombucha Çayı ve yemeklik ayçiçek yağı ile üretilmiştir. Ellerinize zarar vermez, aksine besler ve yumuşacık yapar.

  Kullanım Alanları:

  Her türlü yüzeyin temizliği, banyo ve tuvalet temizliği, cam, kapı ve yer temizliğinde kullanılır. Aynı zamanda yağlı ve kirli bulaşıklar için de kullanılır.

  Kullanım Talimatı:

  Kirli yüzeye direkt uygulayarak ya da suya ilave edilerek kullanılır. Temizlenecek yüzeye az miktarda dökülür, bezle ya da fırçayla kirli yüzey temizlendikten sonra durulanır.
  Evinizin tüm temizliğinde Fermente Temizlik ürünleri size yeter.

  *Biyofilm
  Kimyasallarla güçlenen, zararlı farklı bakteri ve mikroplar kolonileşip, bir yüzeye tutunarak birlikte yaşarlar. Biyofilm mikroorganizmalar için koruyucu bir yuva görevi görür. Genellikle evlerin duş ve tuvaletlerinde görülen, pembe renkli sert oluşumdur.
  Genel ev temizliği için doğal çözümün parçaları olan bu ürünler, birbirini tamamlar ve destekler. Set halinde birlikte kullanarak doğal temizlikten en iyi sonuç alınır.
  Evimizi gerçek anlamda ve sağlıklı bir şekilde tertemiz yapabiliriz, bunun da ötesinde, özgürleşebiliriz…

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz gibi temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız da kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi Üretim Sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerden, elle üretilmektedir.

  Dünya Dostu
  Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

  Uyarı!
  Mevzuat gereği: Haricen kullanılır. Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

  Evimizi gerçek anlamda ve sağlıklı bir şekilde tertemiz yapabiliriz, bunun da ötesinde, özgürleşebiliriz…

  Ayrıntılı bilgi almak için "Neden Fermente Temizlik" yazısına tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.