Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Doğal Bal Mumu 150 g

350,00 TL
175,00 TL
%50
Kazancınız: 175 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Doğal Bal Mumu 150 g Doğal İçerik
Doğal Bal Mumu 150 g Vegan Ürünler
Doğal Bal Mumu 150 g Memnun Kullanıcılar
Doğal Bal Mumu 150 g Yerli Üretim
Doğal Bal Mumu 150 g

Doğal Bal Mumu Nedir?
Bal mumu; formülünü işçi arıların bildiği ve onların yuvaları olan petekleri yapmak için kendi vücutlarında hazırlayıp kullandığı bir ham maddedir. Önce sıvı halde bulunan bal mumu havayla temas sonucunda sertleşir. Bal mumunun asıl rengi açık ve parlak beyazdır. Fakat arılar topladıkları polen ve propolisin bir kısmını peteklerde depoladıklarından bal mumunun rengi sarının değişik tonlarında da olabilir.

Kullanım Alanları
Bal mumunun en geniş kullanım alanı kozmetik ve buna bağlı sanayilerdir. Burada bal mumu çeşitli yüz kremleri ve maskelerinin, losyonların, rujların, yağların, dudak koruyucuları ve bunlara benzer maddelerin üretiminde kullanılır. Kozmetik sanayi dışında bir büyük kullanım alanı da mum yapımıdır. Dumansız, kendine has kokusuyla, daha uzun süreli olarak yanmasından dolayı en önemli mum hammaddesidir.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
150 GR kraft ambalajda. Ağzı kapalı olarak direk ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir. Erime derecesi 62-65’dir. Benmari usulü eritiniz.

İçindekiler
%100 Doğal Bal Mumu

GMP Standartlarında Üretim
Tüm temizlik ve artisan sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek, el işçiliği ile kalıplama ve paketleme işlemleri yapılmaktadır.

Fermente Mutfağım’da Bal mumu kullanılarak yaptığımız kozmetik ürünlerimizin tarifleri;

Kantaron Yağlı Krem tarifi için tıklayınız.

Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-On tarifi için tıklayınız.

Okaliptus İçerikli Krem tarifi için tıklayınız.