Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Badem Yağı 50 ml

480,00 TL
192,00 TL
%60
Kazancınız: 288 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Badem Yağı 50 ml Doğal İçerik
Badem Yağı 50 ml Vegan Ürünler
Badem Yağı 50 ml Memnun Kullanıcılar
Badem Yağı 50 ml Yerli Üretim
Badem Yağı 50 ml

Soğuk Sıkım Badem Yağı 50 ml


Badem Meyvesi ve Faydaları
Sağlık deposu badem, yüksek oranda sağlığa faydalı iyi yağ oranına sahiptir. Ayrıca badem fitosterol, bitkisel protein, potasyum, fosfor gibi mineraller ve vitaminler bakımından da son derece zengindir. İçerisinde bulunan E vitamini cilt sağlığı açısından kritik bir öneme sahiptir. Antioksidanlar ve yüksek E vitamini sayesinde bademin yaşlanma etkilerini azalttığı, kırışıklık ve gözaltı torbaları oluşumunu önlemeye de yardımcıdır.

Ek olarak, yüksek miktarda epicatechin, quescetin, catechin, kaempferol ve isorhamnetin içeren bademin cildi onarmaya ve hücreleri yenilemeye katkıda bulunduğu da bilinmektedir.
Magnezyum bakımından oldukça zengin içeriği saç bakımında da badem yağını diğerlerinden biraz daha öne çıkarmaktadır.
Badem yağı aynı zamanda, Fermente Mutfağım “Argan Yağlı Saç besleyici ve Onarıcı, Badem Yağlı Artisan Sabun ve Sakal Bıyık Bakım Serumu” ürün içeriklerinde de bulunmaktadır.

Badem Yağı Nasıl Elde Edilir?
Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş, %100 saf soğuk sıkım badem yağıdır.

Gramaj ve Muhafaza
50 ml. cam şişededir. Her kullanımda kapağını sıkıca kapatınız. Serin ve kuru bir yerde ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, üretim tarihinden itibaren 2 yıl muhafaza edilir.

Kullanım Önerisi
Sabit yağlarla, uçucu yağları doğru oranda birleştirerek kendi kişisel bakım ürünlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca oda spreyi ve parfüm yapabilir veya buhurdanlıkta da kullanabilirsiniz. Saç bakımında da kullanılabilir. Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

Sabit Yağlara Ne Kadar Uçucu Yağ İlave Edilir?
50 ml. soğuk sıkım sabit yağ içerisine, 10 damla uçucu yağlardan damlatıp karıştırılabilir. Böylece hem uçucu yağlardan gelen faydalardan hem de aromatik kokularından da faydalanılmış olunur.

Uyarı!
Haricen kullanılır. Bileğinizde test ediniz.

*İçindekiler
%100 Saf Soğuk Sıkım Tatlı Badem Yağı (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)

GMP Standartlarında Üretim
Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

*Bileğinizde Test Edin!
Bilek içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız. Doğal olarak bitkiden gelen alerjik etkenler olabilir.