Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet

450,00 TL
337,50 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet -stamp
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet -stamp
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet -stamp
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet -stamp
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet Doğal İçerik (Organik)
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet Vegan Ürünler
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet Memnun Kullanıcılar
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet Yerli Üretim
Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç-9 Adet

Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç

Misvak Lifli Diş Fırçası - Yedek Başlık

Misvak Lifli Diş Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve kayın ağacından yapılmış gövdesiyle tamamen faydalı ve doğal bir diş fırçasıdır.

Misvak Lifi Nedir?

Salvadora Persika isimli güzel kokulu ağacın dallarından elde edilir ve doğal diş fırçası olarak kullanılır. Misvağın lifleri masif ve ölüdür. Bu yüzden içinde zararlı hiçbir mikroorganizma gelişmez ve yaşayamaz. Bu özellik onu, anti-mikrobiyel bir diş temizleme aracı yapar. Plastik diş fırçalarında ise kullanım sonrası mikrop ve bakteriler ürer. Misvağın pH derecesi, ağız yapısına uygundur. Yumuşak yapısı sayesinde dişleri temizlerken diş etlerine ve diş minesine zarar vermez.

Misvak Başlığın Değiştirilmesi
Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkarıp, yenisi ile değiştiriniz.

Uyarı!
• Tamamen doğal olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Ancak ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
• Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Kullanım bilgisi ve etkili kullanım için Misvak Lifli Diş Fırçası ürün sayfasını inceleyiniz.