sadsad x
asdasd

Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç

Stok Kodu 152.03.078
25,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Misvak Lifli Diş Fırçası Yedek Uç

  Misvak Lifli Diş Fırçası - Yedek Başlık
  Misvak Lifli Diş Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve kayın ağacından yapılmış gövdesiyle tamamen doğal bir diş fırçasıdır.

  Misvak Lifi Nedir?
  Salvadora Persika isimli güzel kokulu ağacın dallarından elde edilir ve doğal diş fırçası olarak kullanılır. Misvakın lifleri masif ve ölüdür. Bu yüzden içinde zararlı hiçbir mikro organizma gelişmez ve yaşayamaz. Bu özellik onu, antimikrobiyel bir diş temizleme aracı yapar. Plastik diş fırçalarında ise kullanım sonrası mikrop ve bakteriler ürer. Misvak pH derecesi, ağız yapısına uygundur. Yumuşak yapısı sayesinde dişleri temizlerken diş etlerine ve diş minesine zarar vermez.

  Misvak Başlığın Değiştirilmesi
  Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkarıp, yenisi ile değiştiriniz.

  Uyarı!
  • Tamamen doğal olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Ancak ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
  • Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.

  Kullanım bilgisi ve etkili kullanım için MİSVAK LİFLİ DİŞ FIRÇASI ürün sayfasını inceleyiniz.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.