Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Misvak Lifli Diş Fırçası

450,00 TL
337,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Misvak Lifli Diş Fırçası Doğal İçerik (Organik)
Misvak Lifli Diş Fırçası Vegan Ürünler
Misvak Lifli Diş Fırçası Memnun Kullanıcılar
Misvak Lifli Diş Fırçası Yerli Üretim
Misvak Lifli Diş Fırçası

Misvak Lifli Diş Fırçası

Misvak Lifli Diş Fırçası
Misvak Lifli Diş Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve suya dayanıklı gövdesiyle tamamen doğal bir diş fırçasıdır.

(Ürün gönderimi 1 adettir.)

Misvak Lifi Nedir?
Salvadora Persika isimli güzel kokulu ağacın dallarından elde edilir ve doğal diş fırçası olarak kullanılır. Misvağın lifleri masif ve ölüdür. Bu yüzden içinde zararlı hiçbir mikroorganizma gelişmez ve yaşayamaz. Bu özellik onu, anti-mikrobiyel bir diş temizleme aracı yapar. Plastik diş fırçalarında ise kullanım sonrası mikrop ve bakteriler ürer. Misvağın pH derecesi, ağız yapısına uygundur. Yumuşak yapısı sayesinde dişleri temizlerken diş etlerine ve diş minesine zarar vermez.

İlk Kullanım
Diş Fırçanızı ilk kullanımdan önce, Fermente Mutfağım Organik Fermente Elma Sirkesi ilave edilmiş suda 60 Dakika bekletiniz*.
Bu işlem, misvak başlıklarının çok daha uzun ömürlü olması ve misvağın diş temizliğinde devreye giren liflerinin temizliği sağlayacak esnekliğe ulaşabilmesi için
*1 su bardağı suya, 1 yemek kaşığı sirke eklenir.

Etkili Kullanım
Misvak lifli diş fırçamız, %100 faydalı içerikten üretilen Bentonit Killi Diş Macunumuz ile birlikte kullanım için özel olarak üretilmiştir.

Kullanım Talimatı
Fırçanızı, her kullanım sonrası sadece su ile yıkayınız. Dişlerinizi, dilinizi ve damağınızı temizlerken bastırmadan, yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalayınız.

Kullanım Sonrası
Misvak lifli diş fırçasının sonraki kullanıma kadar kuruması; mikrop ve bakteri üretmeden kendi kendisini temizlemesi açısından son derece önemlidir. Diş fırçanızı her kullanımdan sonra, açık olarak havadar ve plastik diş fırçalarından ayrı bir yerde muhafaza ediniz.

Misvak Başlığın Değiştirilmesi
Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkartıp, yenisi ile değiştiriniz.

Uyarı!
- Tamamen faydalı olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez ancak, ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
- Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.
- Misvak Başlıklı Diş Fırçası sabit bir gövde üzerinde vidalı fırça başlığı sistemine sahip olduğundan, başlıkların yutulma ve diğer tehlikelere karşı çocukların, ürünü yalnızca ebebeyn gözetimi altındayken kullanması gereklidir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.