sadsad x
asdasd

Misvak Lifli Diş Fırçası

Stok Kodu 152.03.077
40,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Misvak Lifli Diş Fırçası

  Misvak Lifli Diş Fırçası, misvak liflerinden üretilmiş başlığı ve kayın ağacından yapılmış gövdesiyle tamamen doğal bir diş fırçasıdır.

  Misvak Lifi Nedir?
  Salvadora Persika isimli güzel kokulu ağacın dallarından elde edilir ve doğal diş fırçası olarak kullanılır. Misvakın lifleri masif ve ölüdür. Bu yüzden içinde zararlı hiçbir mikro organizma gelişmez ve yaşayamaz, bu özellik onu antimikrobiyel bir diş temizleme aracı yapar. Plastik diş fırçalarında ise kullanım sonrası mikrop ve bakteriler ürer. Misvak pH derecesi ağız yapısına uygundur. Misvak lifleri sayesinde dişleri temizlerken diş etlerine ve diş minesine zarar vermez.

  İlk Kullanım
  Diş fırçanızı ilk kullanımdan önce, Fermente Mutfağım Organik Fermente Elma Sirkesi ilave edilmiş suda 15 dakika bekletiniz.
  * Bu işlem liflerin ıslanması ve olası bakterilerden arınarak fırçanın kullanıma hazır hale gelmesi için gereklidir.
  * 1 su bardağı suya 1 yemek kaşığı sirke eklenir.

  Etkili Kullanım
  Misvak lifli diş fırçamız, yenilebilir içerikten üretilen Bentonit Killi Diş Macunumuz ile birlikte kullanım için özel olarak üretilmiştir.

  Kullanım Talimatı
  Fırçanızı, her kullanım sonrası sadece su ile yıkayınız. Dişlerinizi, dilinizi ve damağınızı temizlerken bastırmadan, yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalayınız.

  Kullanım Sonrası
  Misvak lifli diş fırçasının sonraki kullanıma kadar kuruması, mikrop ve bakteri üretmeden kendi kendini temizlemesi son derece önemlidir. Diş fırçanızı her kullanımdan sonra, açık olarak havadar ve plastik diş fırçalarından ayrı bir yerde muhafaza ediniz.

  Misvak Başlığın Değiştirilmesi
  Belirli bir kullanım sonrasında kısalan ve deforme olan misvak liflerini, vidalı sistemle bağlı olduğu gövdesinden her bir başlığı sol tarafa doğru çevirerek çıkarıp, yenisi ile değiştiriniz.

  Uyarı!
  -Tamamen doğal olan ürünümüzün lifleri zaman zaman dökülebilir. Liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez ancak, ürün harici kullanım içindir, yutulmaz.
  -Çocuklarınızın güvenli kullanımı için, fırça başlığınızı belirli aralıklarla kontrol ediniz ve gevşeyen başlıkları sıkıştırınız. Fırçalama esnasında çocuklarınıza refakat ediniz.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.