sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 g

Stok Kodu 152.01.015
370,00 TL
Layer_1.png (13 KB)
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 300 g

  Organik Sertifikalı Hindistan cevizi meyvesinden soğuk-press yöntemiyle bütün değerleri korunarak elde edilmiştir. Hindistan cevizi yağı faydalı yağ asitleri, vitamin ve antioksidanlar bakımından oldukça zengindir. 

  Koruyucu - Katkı Maddesi, Gluten İçermez.  Hindistan Cevizi Yağı Etkili Kullanım 

  İçten Beslenme: Hindistan cevizi yağında bulunan faydalı yağ asitlerinin sindirimi kolaydır ve vücut tarafından hızlıca enerjiye dönüştürülebilir. Bu sebeple Hindistan Cevizi Yağı insan vücudu için oldukça güçlü bir enerji kaynağıdır. Sabahları sıcak içeceklerinize bir tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı ekleyerek enerjinizi artırabilir, çorba ve yemeklerde kullanarak daha sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz. 

  Organik Hindistan Cevizi Yağından hazırladığımız bağışıklık güçlendirici Zerdeçal Kürümüzü incelemek için tıklayınız.

  Dıştan Beslenme: Soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı cilt ve saç için yoğun bir nemlendiricidir. Antioksidan özelliği sayesinde cilt problemlerine karşı yatıştırıcıdır. Hindistan cevizi yağıyla en etkili cilt bakımı için Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi ve Kantaron Yağlı Kremi inceleyebilirsiniz.  Gramaj ve Muhafaza
  300 gr.

  Oda ısısında doğrudan güneşe ve ışığa maruz kalmadan ağzı kapalı olarak T.E.T.T. sonuna kadar muhafaza edilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm ürünlerimiz, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, ilgili Bakanlık yönetmeliğine uygun ve denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.