sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!

Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

%14 indirim

Organik 5'li Baharat Seti

Stok Kodu 152.50.031
175,00 TL
150,00 TL
1.png (2 KB)
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Organik 5’li Baharat Seti

  Tüm baharatlarımız organik sertifikalı, pestisit ve gluten analiz raporlarına sahip, ışınlanmamış saf baharatlardır. Az miktarda kullanmak yeterli ve etkilidir.

  Organik Seylan Tarçını Toz
  Piyasada bulunan Çin tarçınından çok farklıdır. Seylan tarçınında kumarin maddesi olarak bilinen toksin bulunmaz. Çin tarçınından tek farkı bu değildir, Seylan tarçını aroma, lezzet ve vücuda olan fayda açısından çok çok üstündür. Tatlılarda ve yemeklerde kullanılır.

  Gramaj ve muhafaza
  Cam Kavanozda 35 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz. Çubuk tarçın grant ambalajda 20 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz.

  Organik Seylan Tarçını Çubuk
  Piyasada bulunan Çin tarçınından çok farklıdır. Seylan tarçınında kumarin maddesi olarak bilinen toksin bulunmaz. Çin tarçınından tek farkı bu değildir, Seylan tarçını aroma, lezzet ve vücuda olan fayda açısından çok çok üstündür. Tatlılarda ve yemeklerde kullanılır, demleyerek çayı içilir. Ayrıca hiçbir şeye katmadan ve bir şey yapmadan da kıtır kıtır yenilebilir bir lezzet ve aromaya sahiptir.

  Gramaj ve muhafaza
  Graf ambalajda 20 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz.

  Organik Zencefil
  Binlerce faydası ve kullanım alanı dışında, kışın gerçek balla karıştırılarak macun şeklinde günde bir tatlı kaşığı tüketilmesi bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve direnç kazandırdığı için tavsiye edilir.

  Gramaj ve muhafaza
  Cam Kavanozda 30 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz.

  Organik Zerdeçal
  Yüksel curcumin oranıyla gerçek şifa. Zerdeçalın kalitesi, etken maddesi olan içeriği curcumin oranını ve vücut tarafından emilimini etkileyen en önemli faktördür.

  Gramaj ve muhafaza
  Cam Kavanozda 45 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz.

  Organik Tane Karabiber
  Bağırsak hareketlerini düzenleyerek gaz sancılarını gidermeye yardımcı olur. Ayrıca yağ yakımını da hızlandırıcı etkisiyle bilinir.
  Organik baharatların lezzeti, saflığı ve faydalarıyla tanışın.

  Gramaj ve muhafaza
  Cam Kavanozda 50 gr. Serin bir yerde, doğrudan ışığa maruz bırakmadan muhafaza ediniz.

  İçermez!
  Gluten, şeker, boya, aroma dahil hiçbir sentetik girdi, koruyucu ve katkı maddesi içermez. %100 saf baharatlar elle dolum ve etiketleme yapılmıştır.

  Sadeliğin Emekle Buluşması
  %100 saf baharatlarımızın her biri tek tek elle doldurulup etiketlenmiştir.

  Organik Seylan Çubuk Tarçın Pestisit analizi için tıklayınız!

  Organik Toz Zencefil ürün sertifikası için tıklayınız.

  Organik Toz Zencefil Pestisit analizi için tıklayınız!

  Organik Tane Karabiber Pestisit analizi için tıklayınız!

  Organik Toz Zerdeçal Pestisit analizi için tıklayınız!

  Organik Seylan Toz Tarçın Pestisit analizi için tıklayınız

  Ürün Özellikleri
  Fonksiyonel ürünler
  :
  Organik Baharatlar
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.