Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Hoş geldiniz

Yaşayan Mutfağımıza Hoş geldiniz!

Yaşamda, gözle görülemeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluyoruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içinde de dost bakterileri mutfağımızda üretebiliriz.

Besinleri geleneksel yöntemlerle fermente ederek, güçlü bir bağışıklık sistemi için içerisindeki probiyotik ve prebiyotikleri çoğaltarak yaşayan gıdalar, bu gıdalardan kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretiyoruz. Yaşayan mutfakların çoğalması için hiçbir bilgiyi gizlemiyor ve 2015 yılından bu yana sizlerle etkileşim halinde kalarak paylaşmayı sürdürüyoruz.

"Yaşayan Mutfak" yoğun emek ve zaman isteyen bir yapıdır. Modern yaşamda bunu sürdürmek zahmetli olduğundan sizi bir süre sonra yıldırarak, tekrar ölü gıdalarla beslenmenize sebep olabilir.
Fermente Mutfağımız, sağlığına önem veren, ölü gıdalarla beslenmek istemeyen, temizlenirken kirlenmekten kaçınan, bedenine zararlı kimyasallar girmesini istemeyen ve kendi mutfağında yaşayan gıdalar hazırlamaya vakti olmayan insanlar için, yine insan eli, emeği ve yoğun bir işçilikle tam 7 yıldır yaşayan gıda üretiyor.

“Micro”dan başlayarak, macro değer katma yolculuğumuz ilk günkü heyecanımızla sürüyor. Sizin de yolunuz bu noktada bizimle kesişti, bu bir tesadüf değil!


Bir kadın girişimci olan Kurucumuz Ferda Uslu’nun önderliğindeki bu zevkli yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkür ederiz, hoş geldiniz.

Sağlıkla…