sadsad x
asdasd

Fermente Cilt Toniği Gül

Stok Kodu 152.03.110
60,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Fermente Cilt Toniği Gül 250 ml

  Fermente Cilt Toniği Nedir?

  Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi, gül suyu ve yenilebilir yağ asitleriyle formüle edilmiş, 4 özel bileşen içeren, toksin içermeyen cilt toniğidir.

  Kullanım Alanları: Makyaj öncesi ve sonrası temizlik ve bakım sağlar. Cildi ferahlatmaya, sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçindeki doğal bileşenlerle cildi toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Gözenek daraltıcı etkisiyle, cildi sıkılaştırır ve cildin doğal bariyerini oluşturmaya yardımcı olur. Güneşlendikten sonra gerilen cildi yatıştırmada oldukça etkilidir. Makyaj öncesi ve sonrasında kullanılır.

  Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Cilde direkt püskürterek ya da pamuk yardımıyla uygulayıp masaj yaparak yediriniz.
  Durulama gerektirmez. Her uygulama sonrası cildi nemlendirmek ve beslemek için, Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Akşam/Gece Kremi’ni ya da Nar Çekirdeği Yağlı Güneş/Gündüz Kremi’ni kullanarak cildinizin beslenmesini ve nemini muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz.

  İçeriğine Göz Atalım:

  Paçuli Yağı: Muhteşem kokusunun yanı sıra, Asya ülkelerinde geleneksel hekimlikte; yağlı saç derisi ve kepek gibi saç sorunlarının tedavisinde; akne ve egzama gibi cilt tahrişlerini tedavi etmede kullanılmıştır.

  Yasemin Yağı: İnanılmaz kokusunun yanında çok önemli bir yatıştırıcıdır. Yatıştırıcı özelliği yalnızca ciltle sınırlı değildir. Aynı zamanda spritüel olarak sakinleştiren etkisi sayesinde, anksiyete düzeylerini düşürmeye de yardımcı olur. Yasemin yağı masajı ile birlikte salgılanan endorfinler, kan akışını iyileştirir ve cilt gençleşmesini destekler.

  Gül Suyu: Gül uçucu yağı; su buharı distilasyonu ile çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon, %100 saf ve içilebilir gül suyudur. Esans, koruyucu ve katkı maddesi İÇERMEZ. İçeriğinde, kendiliğinden bulunan gül uçucu yağı sayesinde ürüne doğalında koruma sağlar.

  Organik Çiğ Elma Sirkesi: Çiğ elma sirkesinin içinde fermantasyon esnasında bazı organik asitler gelişir. Bunlardan malik asit, onu anti-bakteriyel yaparken, asidik asit ise cilde asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineral, canlı faydalı bakteri, antioksidanlar ve amino asitler içerir. Çiğ elma sirkesi yaşayan bir besindir ve cildimiz için hayat demektir. Elma sirkesinin direkt olarak cilde uygulanması asitlik derecesi bakımından uygun değildir. Fermente Cilt Toniği, elma sirkesinin yanı sıra içerdiği doğal bileşenlerle geliştirilmiş formülü sayesinde cilt pH’ına uygundur.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  250 ml.’lik sprey başlıklıdır. Fermente bir ürün olduğu için, fermantasyonun devam etmemesi ve kokusunun değişmemesi için sıcak yaz aylarında, ağzı kapalı olarak, buzdolabında muhafaza ediniz.

  Etkileri Nedir?
  • Gıda bileşenlerinden yapılmış, %100 yenilebilir içeriğe sahiptir.
  • Cilt için besleyici gıdaların kapsamlı bir paketi gibidir.
  • Yeni cilt hasarlarını ve yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcıdır.
  • Ciltte var olan mevcut hasarları/hücreleri onarmaya ve yeni hücre gelişimini desteklemeye yardımcı olur.
  • Peeling etkisi sayesinde ölü hücrelerin atılmasına yardımcıdır.
  • Cilt mikrobiyomunu korur ve destekler. Floradaki probiyotiklerin popülasyonu arttırmada oldukça etkilidir.
  • Sağlıklı yağlardan gelen besinlerin ve minerallerin ciltte emilimini arttırmaya yardımcı olur.
  • Cildi derinlemesine temizler ve detoks etkisi sağlar.
  • El, yüz ve tüm vücut kullanımına uygundur.
  • Her cilt tipi ve yaş grubunun kullanımına uygundur.

  Fermente Kozmetik Nedir?
  Probiyotikler cilt için temel temizlik görevlileri olarak çalışırlar. Hücre bağışıklığını arttırıp, sağlıklı bir cilt bariyeri oluştururlar. Doğal cilt florasını koruyarak, cildin temiz ve nefes alan bir yapıda çalışmasına destek verirler. Fermantasyon, probiyotikler gibi pek çok faydalı bakteriyi, geleneksel yöntemlerle, gıdaları fermente ederek üretme yöntemidir. Fermente Kozmetik Serimizdeki tüm ürünler Organik Fermente Gıda ürünleri içerir.

  Uyarı-1!
  Fermente Cilt Toniği çocuklar ya da yetişkinler tarafından yanlışlıkla içilirse, gıda bileşenlerinden yapılmış olduğu için, sirkeli suyu içmekten hiçbir farkı olmayacaktır.

  Mevzuat Gereği: Harici kullanım içindir, içilmez. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız.

  Uyarı-2!
  Organik, yaşayan sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak sprey başlığı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe başlığı kontrol ederek temizleyiniz.

  Dünya Dostu
  Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

  Pestisit analizi için tıklayınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.