sadsad x
asdasd

Kantaron Yağlı Krem 40 ml

Stok Kodu 152.03.006
45,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kantaron Yağlı Krem 40 ml

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  Özenle formüle edilen Fermente Kantaron Yağlı Krem’in içindeki her bir yağ; cildin beslenmesi, nemlenmesi ve tazelenmesi için tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardan oluşturulmuştur.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Dolayısıyla sınırsız kullanım alanına sahiptir.
  • Çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde, doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda cilt; hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşır. Bunun sonucunda da parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir formülüyle Fermente Kantaron Yağlı Krem’den alınan etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

  Kullanım Şekli
  Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir. %100 etken maddeden oluşan Fermente Kantaron Yağlı Krem’den az miktarda alınır, masaj yaparak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırmaz.

  Etkili Kullanım
  Fermente Mutfağım’ın el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen kantaron yağlı krem, cilde masajla yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri aynı işlemler yapıldıktan sonra, krem olarak; Fermente Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Fermente Gündüz Bakım Kremi uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 40 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı bir şekilde, ısı ve ışığa doğrudan maruz bırakılmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan üretilen Fermente Kantaron Yağlı Krem, bu özelliği sayesinde, bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

  *İçindekiler
  Zeytinyağılı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, ham balmumu, bitkisel gliserin.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Uyarı!
  İçinde bulunan ham balmumu, bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Ürünün Vegan Sertifikalı seçeceği de mevcuttur.

  İçindeki Yağlar
  Kantaron Yağı
  Binlerce yıldır ağrı kesici, şişkinlik giderici, böcek ve yılan ısırığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkisi için de tercih edilmiştir. Cilde tek başına sürmenin yan etkileri olabileceği için en faydalı formu, kantaron yağlı krem içinde olandır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda ciltte yaşayan ve hastalığa neden olan patojenleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip, güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti bulunur. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken aynı zamanda yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham balmumu cildi iyileştiren ve yumuşatan antibakteriyel bir maddedir. Sivilce, kuru cilt, egzama ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya yardımcı olur.

  Bitkisel Gliserin
  Soya fasulyesi, Hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak uygulanmasıdır.

   

   

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.