sadsad x
asdasd

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş (Gündüz) Kremi 40 ml

Stok Kodu 152.03.018
40,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Kremi

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip, %100 yenilebilir yağlardır.

  %100 Yenilebilir Formül

  Cildimizin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Cildinizi beslerken aynı zamanda nemlendirir ve korur. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun müşterinin geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmaktadır.

  Neden Nar Çekirdeği Yağlı Krem?

  • Cilt için doğal bir nemlendirici ve besleyicidir. 
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, güneşten korunma ve gündüz bakım kremi olarak kullanılır.

  Kullanım alanları
  • Yazın plajda ve havuzda Güneş Koruyucu olarak kullanılır.
  • Yaz veya kış Gündüz Bakım Kremi olarak kullanılır.

  Kullanım Şekli
  Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Etkili Kullanım: “Güneş Koruyucu Krem Olarak”
  Güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülür. Cilde masaj yaparak yedirilir. Güneşlenme saatlerine dikkat edilerek, güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkılmaz. Güneşlenirken her iki saatte bir krem tekrar sürülerek, yenilenir. Terleyince, suya girince ya da duş alınca tekrar sürülür.
  Yazın eriyerek sıvı formda olan kreminizi kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Havuzda ve plajda kolay kullanım için, ürün ile birlikte satılan pompalı şişeye aktararak, kullanabilirsiniz.

  Etkili Kullanım: “Gündüz Bakım Kremi Olarak Yaz-Kış”
  Her sabah Fermente Mutfağım el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Kremimiz, güzelce masaj yapılarak, cilde yedirilir. Günlük olarak kullanılması tavsiye edilir. Dilerseniz, makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Akşamları ise Fermente Mutfağım el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silindikten sonra, cilde, Kantaron Yağlı Kremimiz güzelce masaj yapılarak, uygulanır.

  Kışın Donar Yazın Erir
  • Hindistan cevizi yağı, Shea yağı gibi yağlar yazın eriyen, kışın donan yağlardır. 
  • Ürünümüz doğal olarak yazın sıvı, kışın krem formundadır. 
  • Dolum esnasında iyice karıştırarak, soğutup homojen olarak katılaşmasını sağlamaktayız. 
  • Kışın katılaşan kreminizi, ılık bir ortamda muhafaza ederek daha kolay sürülmesini sağlayabilirsiniz. 
  • Kreminiz, vücut ısında eriyerek, ciltte emilime hazır olur.
  • Yazın eriyen kreminizi, yeniden soğutarak krem formuna dönüştürmek isterseniz, iyice karıştırarak katılaştığına emin olunuz. 
  • Sıvı olarak kullanımda ürünü iyice çalkalayarak kullanmak yeterli olup, kolay kullanım için, ürün ile birlikte satılan pompalı şişeye aktararak, kullanabilirsiniz. 

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 40 ml cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremimiz, bu özelliği sayesinde; bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur. 

  İçindekiler

  Nar Çekirdeği Yağı, Lavanta Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Bitkisel Gliserin, Doğal Mineral Çinko Oksit. 

  GMP Standarlarında Üretim 
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Gluten içermez.

  İçerisindeki Yağlar
  Nar Çekirdeği Yağı
  Cildi; UV'den koruyan, serbest radikal hasarına karşı çalışan, yağa, doğal koruma nitelikleri veren, antioksidanlar ve polifenoller bakımından zengindir. Hücre yenilenmesini destekler, cildi besler, nemlendirir, yumuşatır ve onarır. Epidermisteki kırışıklıkları etkili bir şekilde azaltır ve önler. Antimikrobiyal özelliklere sahiptir.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan, hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler.
   
  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneşten koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan birisidir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Cildi besler ve onarır. 

  Shea Yağı
  Shea yağının doğal güneş koruyucu özelliklerine sahip olduğunu gösteren çalışmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Esneklik kazandırır, tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz ve tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi" yazısına tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.