sadsad x
asdasd

Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

Stok Kodu 152.03.004
30,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

  Vegan Kantaron Yağlı Krem
  Başucu kreminizin vegan sertifikalı olanını ürettik. Krem içerisindeki tek hayvansal girdi olan Ham Balmumu yerine de Hindistan Cevizi balmumu kullandık.

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  Fermente Mutfağım Vegan Kantaron Yağlı Krem’in içinde bulunan her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde, doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda, cilt; hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

  Kullanım Şekli
  Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Etkili Kullanım
  Fermente Mutfağım el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Kantaron Yağlı Kremimiz masaj yapılarak cilde yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri cilde aynı işlemler yapıldıktan sonra, krem olarak; Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Bakım Kremimiz uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 20 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremimiz, bu özelliği sayesinde, bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

  İçindekiler
  Zeytinyağlı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi balmumu, bitkisel gliserin.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  İçindeki Yağlar
  Kantaron Yağı
  Binlerce yıldır ağrı kesici, şişkinlik giderici, böcek ve yılan ısırığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkisi için de tercih edilmiştir. Cilde tek başına sürmenin yan etkileri olabileceği için en faydalı formu, kantaron yağlı krem içinde olandır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda ciltte yaşayan ve hastalığa neden olan patojenleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip, güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti bulunur. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken aynı zamanda yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham Balmumu cildi iyileştiren ve yumuşatan antibakteriyel bir maddedir. Sivilce, kuru cilt, egzama ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya yardımcı olur.

  Bitkisel Gliserin
  Soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak uygulanmasıdır.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.