Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

390,00 TL
292,50 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml -stamp
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml -stamp
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml -stamp
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml -stamp
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml Doğal İçerik (Organik)
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml Vegan Ürünler
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml Memnun Kullanıcılar
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml Yerli Üretim
Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

Vegan Kantaron Yağlı Krem
Başucu kreminizin vegan sertifikalı olanını ürettik. Krem içerisindeki tek hayvansal girdi olan ham balmumu yerine de hindistan cevizi balmumu kullandık.

Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
Fermente Mutfağım Vegan Kantaron Yağlı Kremin içinde bulunan her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

Neden Vegan Kantaron Yağlı Krem?
• Cilt için faydalı bir nemlendiricidir.
• Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
• Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
• Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
• Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
• Bunların dışında, çok amaçlı bir gece bakım kremidir.

%100 Faydalı Formül
Cildin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde, doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda, cilt; hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcının geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

Kullanım Şekli
El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

Tüm cilt tipleri için uygundur.


Etkili Kullanım
Fermente Mutfağım el işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Kantaron Yağlı Kremimiz masaj yapılarak cilde yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri cilde aynı işlemler yapıldıktan sonra, krem olarak; Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Bakım Kremimiz uygulanır.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
• 20 ml'lik cam kavanozdadır.
• Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

İçindekiler
Zeytinyağlı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, bitkisel gliserin, soya wax.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek tamamı faydalı yağlar ve ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

İçindeki Yağlar

Kantaron Yağı
Binlerce yıldır böcek ve yılan ısırığı gibi rahatsızlıkların iyileşmesine destek amacıyla kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkisi için de tercih edilmiştir. Cilde tek başına sürmenin yan etkileri olabileceği için en faydalı formu, Kantaron Yağlı Krem içinde olandır.

Lavanta Yağı
Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

Kakao Yağı
Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti bulunur. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken aynı zamanda yaşlanma etkileriyle de savaşır.

Hindistan Cevizi Yağı
Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.


Hindistan Cevizi Balmumu
İşlem görmemiş hindistan cevizi balmumu kullanılmıştır. Hindistan cevizi balmumu cildi iyileştiren ve yumuşatan bir maddedir. Sivilce, kuru cilt ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya yardımcı olur.

Bitkisel Gliserin
Soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

Unutmayın!
Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak uygulanmasıdır.