sadsad x
asdasd

Vegan Kantaron Yağlı Krem 20 ml

Stok Kodu 152.03.004
30,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Vegan Kantaron Yağlı Krem

  Baş ucu kreminizin Vegan Sertifikalısını ürettik. Krem içerisindeki tek hayvansal girdi olan Ham Bal mumu yerine de Hindistan Cevizi bal mumu kullandık.

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Kantaron Yağlı Krem?
  • Cilt için doğal bir nemlendiricidir. 
  • Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Bunların dışında, çok amaçlı bir Gece Bakım Kremidir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Cildimizin temizlenmeye, arınmaya ve besine ihtiyacı vardır. Temizlenen cilde, doğru besinleri, doğru şekilde sunduğunuzda, cilt; hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Aslında çözüm bu kadar basit ve sadedir. Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun müşterinin geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmıştır. 

  Kullanım Şekli

  Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Etkili Kullanım

  Fermente Mutfağım el yapımı sabunlarıyla temizlenen cilt, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Ardından sürülen Kantaron Yağlı Kremimiz güzelce masaj yapılarak cilde yedirilir. Her akşam kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri cilde aynı işlemler yapıldıktan sonra, krem olarak; Nar Çekirdeği Yağlı Güneş ve Gündüz Bakım Kremimiz uygulanır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli

  • 20 ml cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Bebeklerde Kullanım

  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremimiz, bu özelliği sayesinde, bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur. 

  İçindekiler

  Zeytinyağlı kantaron yağı, lavanta uçucu yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi bal mumu, bitkisel gliserin. 

  GMP Standarlarında Üretim 
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden, elle üretilmektedir.

  İçermez!
  DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Glüten içermez.

  İçerisindeki Yağlar

  Kantaron Yağı
  Binlerce yıldır ağrı kesici, şişkinlik giderici, böcek ve yılan ısırığının sakinleştirilmesi gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler üzerindeki etkileri için de tercih edilmiştir. Tek başına cilde sürmenin yan etkileri olabileceğinden, cilde en faydalı formu, kantaron yağlı krem içerisinde olandır.

  Lavanta Yağı

  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan, hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler. 

  Kakao Yağı

  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Hindistan Cevizi Bal Mumu
  Daha yüksek erime noktasına sahip sertleştirilmiş bir Hindistan Cevizi Yağı formudur. Yenilebilir ve doğal bir ürün olmasının yanısıra, hindistan cevizi yağının da faydalarını içerir.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.


  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.