Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml

750,00 TL
562,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml Doğal İçerik (Organik)
Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml Vegan Ürünler
Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml Memnun Kullanıcılar
Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml Yerli Üretim
Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml

Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı

Kullanım Amacı
Yüksek koruma Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi ile ilk seviye korunmuş ciltler içindir. Güneşten korumak amaçlı değil; muhteşem bronz bir ten sağlamak için kullanılan bir üründür.

Özellikleri
İçindeki birbirinden değerli ve faydalı yağlar sayesinde cilde muhteşem bir bronzluk kazandırırken; cildinizi besler, nemlendirir, doğal florasını korur ve destekler, cilt elastikiyetini arttırır. Faydalı içeriği sayesinde ciltte toksin kalıntı bırakmaz.

%100 Faydalı Formül
Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

Kullanım Şekli
Her kullanımdan önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Avuç içine yeterli miktarda alıp tüm vücuda masaj yaparak yedirilir. Bronzlaşmak için uygun ve doğru şekilde güneşlenilir.

Güneşe Yeni Çıkıyorsanız
Güneşe yeni çıkıyorsanız öncelikle cildi güneşten koruyan yüksek korumalı Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Koruyucu ürünümüzü, cilt renginize göre birkaç gün kullanmanız tavsiye olunur. Cildiniz bronzlaşmaya uygun tona gelince bronzlaştırıcı ürünümüzün kullanımına geçiniz.

Etkili Kullanım
Gözenek daraltıcı-sıkılaştırıcı ve cildi yatıştırıcı Fermente Cilt Toniğimizi plaj çantanızdan eksik etmeyiniz. Bronzlaşma ya da yüzme sonrası gibi zamanlarda Fermente Cilt Toniği cildinizin nem dengesini korumada, sakinleştirmede ve cildi sıkılaştırmada size yardımcı olacaktır.
Güneşlenme sonrası Fermente Mutfağım Artisan Sabunları’yla yıkanan cildinize akşamları mutlaka Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi'ni masaj yaparak uygulayınız.

Gramaj ve Muhafaza
50 ml'lik pompalı cam şişededir. Koyu renkli cam şişesi sayesinde ürün içeriğindeki değerli yağlar korunur. Ürününüzü mümkün olduğunca gölgede bırakarak yağların faydalı değerlerini kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.

*İçindekiler
Hindistan cevizi yağı, susam yağı, kakao yağı, havuç yağı, üzüm çekirdeği yağı.

* Ürünümüz doğal yağlar içerdiği için 24°C’nin altında katılaşma görülmesi doğaldır.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı!
İçerisinde bulunan yağlara alerjinizin olup olmadığını test etmek için bileğin iç kısmına damlatıp biraz bekleyerek alerji testi yapınız.

Haricen kullanılır.

Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.