sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!

Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

%20 indirim

Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml

Stok Kodu 152.03.129
90,00 TL
72,00 TL
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı

  Kullanım Amacı
  Yüksek koruma Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi ile ilk seviye korunmuş ciltler içindir. Güneşten korumak amaçlı değil; muhteşem bronz bir ten sağlamak için kullanılan bir üründür.

  Özellikleri
  İçindeki birbirinden değerli ve faydalı yağlar sayesinde cilde muhteşem bir bronzluk kazandırırken; cildinizi besler, nemlendirir, doğal florasını korur ve destekler, cilt elastikiyetini arttırır. Faydalı içeriği sayesinde ciltte toksin kalıntı bırakmaz.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Kullanım Şekli
  Her kullanımdan önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Avuç içine yeterli miktarda alıp tüm vücuda masaj yaparak yedirilir. Bronzlaşmak için uygun ve doğru şekilde güneşlenilir.

  Güneşe Yeni Çıkıyorsanız
  Güneşe yeni çıkıyorsanız öncelikle cildi güneşten koruyan yüksek korumalı Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Koruyucu ürünümüzü, cilt renginize göre birkaç gün kullanmanız tavsiye olunur. Cildiniz bronzlaşmaya uygun tona gelince bronzlaştırıcı ürünümüzün kullanımına geçiniz.

  Etkili Kullanım
  Gözenek daraltıcı-sıkılaştırıcı ve cildi yatıştırıcı Fermente Cilt Toniğimizi plaj çantanızdan eksik etmeyiniz. Bronzlaşma ya da yüzme sonrası gibi zamanlarda Fermente Cilt Toniği cildinizin nem dengesini korumada, sakinleştirmede ve cildi sıkılaştırmada size yardımcı olacaktır.
  Güneşlenme sonrası Fermente Mutfağım Artisan Sabunları’yla yıkanan cildinize akşamları mutlaka Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi'ni masaj yaparak uygulayınız.

  Gramaj ve Muhafaza
  50 ml'lik pompalı cam şişededir. Koyu renkli cam şişesi sayesinde ürün içeriğindeki değerli yağlar korunur. Ürününüzü mümkün olduğunca gölgede bırakarak yağların faydalı değerlerini kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.

  *İçindekiler
  Hindistan cevizi yağı, susam yağı, kakao yağı, havuç yağı, üzüm çekirdeği yağı.

  * Ürünümüz doğal yağlar içerdiği için 24°C’nin altında katılaşma görülmesi doğaldır.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, elle üretilmektedir.

  Uyarı!
  İçerisinde bulunan yağlara alerjinizin olup olmadığını test etmek için bileğin iç kısmına damlatıp biraz bekleyerek alerji testi yapınız.

  Haricen kullanılır.

  Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.