sadsad x
asdasd

Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı 50 ml

Stok Kodu 152.03.129
450,00 TL
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kakao ve Havuç Yağlı Bronzlaştırıcı

  Kullanım Amacı
  Yüksek koruma Fermente Mutfağım Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi ile ilk seviye korunmuş ciltler içindir. Güneşten korumak amaçlı değil; muhteşem bronz bir ten sağlamak için kullanılan bir üründür.

  Özellikleri
  İçindeki birbirinden değerli ve faydalı yağlar sayesinde cilde muhteşem bir bronzluk kazandırırken; cildinizi besler, nemlendirir, doğal florasını korur ve destekler, cilt elastikiyetini arttırır. Faydalı içeriği sayesinde ciltte toksin kalıntı bırakmaz.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Kullanım Şekli
  Her kullanımdan önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Avuç içine yeterli miktarda alıp tüm vücuda masaj yaparak yedirilir. Bronzlaşmak için uygun ve doğru şekilde güneşlenilir.

  Güneşe Yeni Çıkıyorsanız
  Güneşe yeni çıkıyorsanız öncelikle cildi güneşten koruyan yüksek korumalı Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Koruyucu ürünümüzü, cilt renginize göre birkaç gün kullanmanız tavsiye olunur. Cildiniz bronzlaşmaya uygun tona gelince bronzlaştırıcı ürünümüzün kullanımına geçiniz.

  Etkili Kullanım
  Gözenek daraltıcı-sıkılaştırıcı ve cildi yatıştırıcı Fermente Cilt Toniğimizi plaj çantanızdan eksik etmeyiniz. Bronzlaşma ya da yüzme sonrası gibi zamanlarda Fermente Cilt Toniği cildinizin nem dengesini korumada, sakinleştirmede ve cildi sıkılaştırmada size yardımcı olacaktır.
  Güneşlenme sonrası Fermente Mutfağım Artisan Sabunları’yla yıkanan cildinize akşamları mutlaka Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi'ni masaj yaparak uygulayınız.

  Gramaj ve Muhafaza
  50 ml'lik pompalı cam şişededir. Koyu renkli cam şişesi sayesinde ürün içeriğindeki değerli yağlar korunur. Ürününüzü mümkün olduğunca gölgede bırakarak yağların faydalı değerlerini kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.

  *İçindekiler
  Hindistan cevizi yağı, susam yağı, kakao yağı, havuç yağı, üzüm çekirdeği yağı.

  * Ürünümüz doğal yağlar içerdiği için 24°C’nin altında katılaşma görülmesi doğaldır.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  Uyarı!
  İçerisinde bulunan yağlara alerjinizin olup olmadığını test etmek için bileğin iç kısmına damlatıp biraz bekleyerek alerji testi yapınız.

  Haricen kullanılır.

  Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

  Ürün Etiketleri