sadsad x
asdasd

Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 250 ml

Stok Kodu 152.03.106
200,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi 250 ml

  Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi
  Yenilebilir Yağlardan Gelen Bakım ve Koruma
  Kremimizin içindeki her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması bakımından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  Neden Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi?
  Cildinizi güneşten korurken;
  Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besinleri sağlar.
  Bakım yapar, nemlendirir, yağ oranını dengeler,
  Yaşlanma etkilerini geciktirir.
  Doğal flora oluşumunu destekler.
  Yenilebilir ham maddeden üretildiği için geride toksin kalıntı bırakmaz.
  Sıcak yaz aylarında gündüz bakım kremi olarak kullanılır.

  Kullanım alanları
  Yazın plajda ve havuzda güneş koruyucu olarak kullanılır.
  Yazın gündüz bakım kremi olarak da kullanılır.

  Kullanım Önerisi
  Tüm cilt tipleri için uygundur. El yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimizi çok az miktarda ve cildin emeceği kadarı masaj yaparak cilde yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz, cildin yağ dengesini korumasına yardımcıdır.

  Etkili Kullanım
  Güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülür, cilde masaj yaparak yedirilir. Güneşlenme saatlerine dikkat edilerek güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkılmaz. Güneşlenirken her İki saatte bir yenilenir. Terleyince, suya girince ya da duş alınca tekrar sürülür.Yazın eriyerek sıvı formda olan kreminizi kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Havuzda ve plajda kolay kullanım için, sitemizde satılan boş pompalı şişeye ürünü aktararak kullanabilirsiniz.

  Soğukta Donar - Plajda Erir
  -Hindistan cevizi yağı, Shea yağı gibi yağlar yazın eriyen, kışın donan yağlardır.
  -Ürünümüz doğal olarak sıcakta sıvı, soğukta katı krem formundadır.
  -Dolum esnasında iyice karıştırarak, soğutulup homojen olarak katılaşmasını sağlamaktayız.
  -Katı formda kullanmak istediğiniz kreminizi ılık bir ortamda muhafaza ederek daha kolay sürülmesini sağlayabilirsiniz.
  -Kremimiz vücut ısısında eriyerek cildin emilimine hazır olur.
  -Sıcakta eriyen kreminizi yeniden soğutarak krem formuna dönüştürmek isterseniz, iyice karışarak katılaştığına emin olunuz.
  -Sıvı olarak kullanımda ürünü her kullanımdan önce güzelce çalkalayınız.

  Pompalı Şişede Kullanım
  Yenilebilir formüllü güneş kreminiz plajda sıvı forma döndüğünde dilerseniz, iyice çalkalayarak pompalı şişeye boşaltarak kullanabilirsiniz. Pompalı şişeyi sitemizden temin edebilirsiniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 250 ml. kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Bebeklerde Kullanım
  %100 yenilebilir yağlardan ürettiğimiz kremimiz bu özelliği sayesinde bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

  İçindekiler
  Bitkisel gliserin, Hindistan cevizi yağı, doğal mineral çinko oksit, nar çekirdeği yağı, Shea yağı, lavanta yağı.

  GMP Standartlarında üretim
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  İçermez!
  DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  İçindeki Yağlar

  Nar Çekirdeği Yağı
  Cildi UV'den koruyan ve serbest radikal hasarına karşı çalışan, yağa doğal koruma nitelikleri veren antioksidanlar ve polifenoller bakımından zengindir. Hücre yenilenmesini destekler. Cildi yeniler ve onarır, epidermisteki kırışıklıkları etkili bir şekilde azaltır ve önler. Antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Cildi nemlendirici, besleyici ve yumuşatıcı üstünlüğe sahiptir.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler.

  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneşten koruyucu düşünüldüğünde en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

  Shea Yağı
  Shea yağının doğal güneş koruyucu özelliklerine sahip olduğunu gösteren çalışmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cildi nemlendirir, akne ve leke karşıtıdır, antiaging özelliktedir, esneklik kazandırır, tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, Hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, nemlendirme, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz. Herhangi bir faydalı yağ, tek başına cilde sürmek için iyi değildir. Cilt için iyi olan, doğru yağların doğru oranlarla karıştırılarak kullanılmasıdır.

  Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremi SPF Değeri için tıklayınız!

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.