sadsad x
asdasd

Zerdeçal Sabunu

Stok Kodu 152.03.043
30,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Zerdeçal sabunu

  Neden Zerdeçal Sabunu
  Zerdeçal, antiseptik ve antibakteriyel özellikleri nedeniyle, cilt sorunları için kullanılır. Kızarıklığı giderir, iltihaplanmayı azaltır ve cilt rengini dengeler. El yapımı Zerdeçal Sabunumuz, zerdeçalın ve yenilebilir bitkisel yağların faydalarıyla zenginleşmiş, cildi derinlemesine temizleyen ve onaran bir sabundur.

  Zerdeçal Baharatı
  Zerdeçalın etken maddesi “curaumin”; anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Vücudunuzun yabancı istilacılarla savaşmasına yardımcı olur ve ayrıca hasarı onarmada rolü vardır. Antioksidandır, yaşlanma etkilerini yavaşlatır ve onarır. İltihap ve ağrı giderici, bağışıklık güçlendirici etkilere sahiptir.

  Doğal Sabunlar Göz Yakar Mı?
  El yapımı, kimyasallardan uzak doğal yağlarla yapılan sabunların ve göz pH’ının aynı olmaması sebebiyle, göz ile temasında gözü yakabilir. Göz temasından kaçınınız. Göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız.

  GMP Standarlarında Üretim
  Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, Cold press (soğuk pres) yöntemiyle elle üretilmektedir.

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
  Sabunumuzun içerisindeki her bir yağ; cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip, %100 yenilebilir yağlardır.

  İçermez!
  Edta, Sabun Bazı, Sles, Sentetik kimyasallar, Koku, Parfüm, Parapen, Alkol, Silikon, Renklendirici, Hayvansal yağ ve girdi, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, Eo ve hiçbir koruyucu madde içermez.

  Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
  • El yapımı olduğu için ağırlıkları 108 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir. 
  • Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur. 
  • Saç, el, yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.

  İçerisindeki Yağlar
  Zeytinyağı
  Sabunlarımızın tamamı Sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yaparken, sabunu sertleştirir ve daha beyaz sabunlar oluşumuna katkı sağlar.
  Hurma Çekirdeği Yağı
  Harika, sert ve uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.
  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.
  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanları içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

  *Dip Not:
  Yağların sabunlaşması için hassas ölçümlerle kullanılan sodyum hidroksit, sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

  *Gliserin
  Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Cilde olan olumlu etkileri sebebiyle endüstriyel üretimde sabundan ayrıştırılarak, kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılır. El yapımı sabunlarımızda kendiliğinden oluşan bitkisel gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

  Ürün Özellikleri
  Sabun
  :
  Premium Sabun
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.