Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml

425,00 TL
318,75 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml Doğal İçerik (Organik)
Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml Vegan Ürünler
Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml Memnun Kullanıcılar
Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml Yerli Üretim
Vegan Shea Yağlı Deodorant Roll-On 20 ml

Vegan Shea Yağlı Roll-On 20 ml

Vegan Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)
Herkes kullanabilsin diye, krem deodorantımızın "vegan sertifikalı" olanını da ürettik. Diğer krem deodorantımızın içindeki tek hayvansal girdi olan ham balmumu yerine de hindistan cevizi balmumu kullandık.

Faydalı Yağlardan Gelen Temizlik ve Bakım
Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olur. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

%100 Faydalı Formül
Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
• 20 ml'lik cam kavanozdadır.
• Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

*İçindekiler
Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, nişasta, İngiliz karbonatı, bitkisel gliserin, soya wax.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek tamamı faydalı yağlar ve ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

İçindeki Yağlar

Shea Yağı
Cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Cilde esneklik kazandırır. Ciltteki tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

Kakao Yağı
Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle savaşır.

Lavanta Yağı
Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

Hindistan Cevizi Balmumu
Daha yüksek erime noktasına sahip sertleştirilmiş bir Hindistan cevizi yağı formudur. Faydalı bir ürün olmasının yanı sıra hindistan cevizi yağının da faydalarını içerir.