sadsad x
asdasd

Vegan Shea Yağlı Roll-On 20 ml

Stok Kodu 152.03.003
35,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Vegan Shea Yağlı Roll-On 20 ml

  Vegan Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)
  Herkes kullanabilsin diye, krem deodorantımızın vegan sertifikalı olanını da ürettik. Diğer krem deodorantımızın içindeki tek hayvansal girdi olan ham balmumu yerine de vegan ürünümüzde Hindistan cevizi balmumu kullandık.

  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olurlar. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak, kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz! Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! %100 Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı. Vegan Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on), Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için, doğal besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 20 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, hindistan cevizi bal mumu, nişasta, İngiliz karbonatı.

  İçindeki Yağlar
  Shea Yağı
  Cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Cilde esneklik kazandırır. Ciltteki tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan ve hastalığa neden olan patojenleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler.

  Hindistan Cevizi Balmumu
  Daha yüksek erime noktasına sahip sertleştirilmiş bir Hindistan cevizi yağı formudur. Yenilebilir ve doğal bir ürün olmasının yanı sıra hindistan cevizi yağının da faydalarını içerir.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.