Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Sabah Detoksu 21'li 210 ml

Düzenli kullanımda vücudun toksinlerden arınmasına ve sindirim / boşaltım sistemi fonksiyonlarına destek olurken, besin emilimini arttırarak hücresel bazda beslenmeye yardımcıdır. Sabah Detoksu sürdürülebilir bir detoks imkanı sunar.

 ... Devamını Oku Daha Az Oku
7.875,00 TL
5.512,50 TL
%30
22.05.2024 tarihine kadar kargoda
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Sabah Detoksu 21'li 210 ml Doğal İçerik (Organik)
Sabah Detoksu 21'li 210 ml Vegan Ürünler
Sabah Detoksu 21'li 210 ml Memnun Kullanıcılar
Sabah Detoksu 21'li 210 ml Yerli Üretim
Sabah Detoksu 21'li 210 ml

Bağışıklığınız İçin “Ilık İçin”

 

Sabah Detoksu

Düzenli kullanımda vücudun toksinlerden arınmasına ve sindirim / boşaltım sistemi fonksiyonlarına destek olurken, besin emilimini arttırarak hücresel bazda beslenmeye yardımcıdır. Sabah Detoksu sürdürülebilir bir detoks imkanı sunar. Hazırlaması son derece kolaydır. Karışımı çalkadıktan sonra ısıtarak direkt tüketebilirsiniz. Hafif bir lezzet ve kokuya sahip olup, rahat içilebilir özelliktedir.

 

Sabah Detoksu Nasıl Tüketilir?

Sabah Detoksunu, kapağı açmadan önce çalkalayın. Karışımın içeriği homojen hale gelene kadar ısıtın. Bir fincana aktararak tüketebilirsiniz. Her sabah aç karnına içilmesi tavsiye edilir. Maksimum fayda için 21 gün ara vermeden tüketilmesi önerilir. Dilerseniz ilave sirke ya da limon ekleyebilirsiniz.


Neden 21 Gün?

Alışkanlıkların oturması kişiden kişiye değişebileceği gibi genel olarak, bir davranışın zihinsel alışkanlığa dönüşmesi için gereken minimum uygulama süresi 21 gün olarak belirlenmiştir. 21, üç defa 7 şer turdan oluşan sihirli bir sayıdır. Bu zaman diliminde tekrarlayacağımız davranış ve beslenme kalıpları bizde yeni farkındalıklar ve kolay edinilen alışkanlıklara neden olurlarken, sonrasında devam ettiğimiz beslenme veya davranış modelleri kolayca hayat şeklimize dönüşebilir. Tüm eşsiz dönüşümler, ilk adımla başlar ve yalnızca devamlılıkla tohumları yeşerir.

 

Sabah Detoksu İçeriği

  • İçimlik İlikli Kemik Suyu

Kemik Suyu yüzyıllar boyunca insanlar tarafından bağışıklığı güçlendirmek ve vücut dayanıklılığını artırmak için kullanılmıştır. Bağışıklık, cilt, kemikler ve bağırsak sağlığı için yüksek kolajen kaynağı ilikli kemik suyumuz, detoks karışımımızın önemli bir bölümünü oluşturur. Düzenli tüketildiğinde vücut direnci, cilt elastikiyeti, kemik- bağ doku sağlamlığı, bağırsak çeperi ve hücresel onarım/yenilenme gibi birçok vücut fonksiyonu için olumlu katkı sağlar.

  • Organik- Doğal Fermente-Analı – İçimlik – Çiğ Elma Sirkesi

Geleneksel fermantasyon ilkeleri ile pastörize edilmeden üretilen doğal fermente çiğ elma sirkemiz, düzenli tüketildiğinde bir dizi yarara sahiptir. Canlı prebiyotikler, faydalı enzimler ve yüksek oranda vitamin/mineral içeriğiyle Organik Elma Sirkemiz, aynı zamanda vücut için doğal ve faydalı bir dezenfektan işlevi görür. Sindirim ve boşaltım sistemi detoksifikasyonunda önemli rol oynar. Bağırsak florasını desteklemeye ve flora çeşitliliğine yardımcı olur.

  • Organik Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal Kürü

Altın baharat olarak da bilinen toz zerdeçal, değerini etken maddesi curcumin’den almaktadır. Curcumin, yüksek antioksidan ve antikanserojen özelliği sayesinde etkili bir detoks sağlar. Tek başına tüketildiğinde bağırsaklar tarafından emilimi çok zordur. Karabiberde bulunan piperine ve organik Hindistan cevizi yağı sayesinde bağırsaklarda emilim oranı binlerce kat artar. Isı ise işin püf noktasıdır. Sabah detoksu ısıtıldığında zerdeçal kürü aktifleşir ve en yüksek yarar sağlanır.

İçindekiler: İçme Suyu, İlikli Dana Kemiği, Organik Elma Sirkesi, Hindistan Cevizi Yağı, Zerdeçal, Soğan, Kereviz Sapı, Kök Zencefil, Karabiber, Sarımsak, Defne Yaprağı.

Gramaj ve Muhafaza Şekli;

  • 210 ml cam kavanozda.
  • Kapağı açılmadan oda ısısında, tercihen serin ve loş bir yerde direkt ısı ve ışığa maruz kalmadan buzdolabında T.E.T.T sonuna kadar muhafaza ediniz. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilerek 3 gün içerisinde tüketiniz.

 

Alerjen uyarısı: Kereviz içerir.