sadsad x
asdasd

Sabah Detoksu 21'li 210 ml

Stok Kodu 152.51.029
2.415,00 TL
2.173,50 TL
2.png (937 b)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Bağışıklığınız İçin “Ilık İçin” 21 Adet

  Ferda Uslu’nun Sabah Detoksu isimli paketimizde bulunan 3 ürünün tek içimlik olarak bir araya getirilmiş halidir. İçimlik ilikli kemik suyu üretiminde yaptığımız şekilde sterilizasyon yöntemiyle şişelenmiştir. Günlük hayatın keşmekeşinde, seyahatlerde ve arzu ettiğiniz her yerde sizinle, elinizin altında, hazırlaması son derece kolay çok özel bir detoks karışımıdır. Kapağı açıp ılıtmanız yeterlidir. Karışımın içine eklenen tüm girdiler, hassas ölçülerde birleştirilerek gerek tat ve gerek koku anlamında sizi zorlamadan rahat bir içimle tüketmenizi sağlar. Size sürdürülebilir bir detoks imkanı sunar.

  Organik Hindistan Cevizi Yağlı Zerdeçal
  Zerdeçalın en etkili maddesi olan curcuminin, bağırsaklardan emilimi zor, atılması ise kolaydır. Karabiberde bulunan piperine ve Hindistan cevizi yağı sayesinde emilim çok daha kolaylaşır. Isı ise işin püf noktasıdır. Her biri organik sertifikalı ve analizli olan yağ ve baharatlarımızdan oluşan, hassas ölçümlerle bir araya getirdiğimiz kürümüz, el işçiliği ile üretilmiştir.


  İçimlik İlikli Kemik suyu
  İlikli dana kemiklerinin, kısık ateşte uzun saatler boyunca kaynatılmasıyla üretilmiştir. Kaynama esnasında ilikler tümüyle eriyip kemik suyuna karışırlar. Kavanozun üzerinde bulunan tabaka, kemik iliğinin yağıdır. Yağı ile tüketimi tavsiye edilir. Bardakta içilebilecek saflık ve lezzete sahiptir.


  Organik- Doğal Fermente-Analı – İçimlik – Çiğ Elma Sirkesi
  Fermente Mutfağım Elma Sirkesi’nin üretiminde ilave şeker ya da şeker ihtiva eden pekmez, bal vb. gibi tatlandırıcılar kullanılmaz. Yalnızca elmanın kendi tadı ile fermente edilen sirke, son derece lezzetli ve yumuşak içimlidir. Bu sayede su ilave edilmeden de rahatlıkla içilebilir. Pastörize Edilmemiştir (Çiğ) Fermente Mutfağım Elma Sirkesi, çiğ yani yaşayan bir sirkedir. Pastörize edilmediği için rengi, cam gibi berrak değil, bulanıktır. Şişenin dibinde tortusu birikir. Isıl işleme tabi tutulmadığı için fermantasyondan gelen kazanımları ve besin değerleri kaybolmaz.

  Geleneksel Fermantasyon, El işçiliği ile Üretim
  Tüm ürünlerimiz geleneksel yöntemlerle el işçiliği ile üretilmiştir.

  Geleneksel Fermantasyon, El işçiliği ile Üretim
  Tüm ürünlerimiz geleneksel yöntemlerle el işçiliği ile üretilmiştir.

  İçindekiler
  İçme Suyu, İlikli Dana Kemiği, Organik Elma Sirkesi, Hindistan Cevizi Yağı, Zerdeçal, Soğan, Kereviz Sapı, Kök Zencefil, Karabiber, Sarımsak, Defne Yaprağı.


  Kullanım Şekli
  Kapağı açıldıktan sonra ılık olarak ısıtıp karıştırınız. Her sabah aç karnına içilmesi tavsiye edilir. Maksimum fayda için 21 gün ara vermeden tüketilmesi önerilir.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 210 ml cam kavanozda.
  • Kapağı açılmadan oda ısısında, tercihen serin ve loş bir yerde direkt ısı ve ışığa maruz kalmadanbuzdolabında T.E.T.T sonuna kadar muhafaza ediniz. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilerek 3 gün içerisinde tüketiniz.


  Alerjen uyarısı: Kereviz içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.