Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Premium Kil Maskesi 100 ml

500,00 TL
375,00 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Premium Kil Maskesi 100 ml Doğal İçerik (Organik)
Premium Kil Maskesi 100 ml Vegan Ürünler
Premium Kil Maskesi 100 ml Memnun Kullanıcılar
Premium Kil Maskesi 100 ml Yerli Üretim
Premium Kil Maskesi 100 ml

Kil Maskesi

Bentonit Kil Nedir?
Bentonit kil, sahip olduğu negatif yüklü moleküller sayesinde, pozitif yüklü moleküller olan “toksin ve ağır metalleri” yakalayıp, içine hapseder ve vücut dışına atılmasına destek olur. “Ağır metal ve toksinler” genellikle civa, kadmiyum, kurşun ve benzeri maddeleri ifade etmektedir. Bentonit kil, işte bu toksinlerin çoğunu atmaya ve çeşitli patojenlerle savaşmaya yardımcı olur. Toksinleri temizlemenin yanı sıra, kalsiyum, magnezyum, bakır, demir ve potasyum dahil, bol miktarda mineral içerdiği bilinmektedir.

Temizlik, Sağlık ve Bakım
Cildi temizler, toksinlerden arındırır, gözenekleri temizleyerek, sıkıştırır, besler ve onarır. Cildi fazla yağdan arındırmaya, cilde yeniden ışıltı kazandırmaya ve daha güzel bir cilt görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanım Talimatı
Temizlenen yüze (göz ve dudak çevresi hariç olmak üzere) ince bir tabaka halinde sürülür. Maske kuruyuncaya kadar yaklaşık 10 dakika bekletilir. Bol su ile masaj yaparak durulanır.

Etkili Kullanım
Fermente Mutfağım artisan sabunlarıyla yüzünüzü yıkayın.
• Temiz yüze, göz ve dudak çevresi hariç olmak üzere maskeyi ince bir tabaka halinde sürün.
• Yaklaşık 10 dakika maskeyi bekletin.
• Bol su ile masaj yaparak durulayın.
• Ardından Fermente Cilt Toniği uygulayarak, gözeneklerin sıkışmasını ve içerdiği probiyotiklerle cilt florasını destekleyin.
• Akşam ise Kantaron Yağlı Krem, gündüzse Nar Çekirdeği Yağlı Krem Sürerek cildin nem ve besin almasını sağlayın.
• Daha iyi bir sonuç almak için haftada en az bir gün tekrarlayın.

*Bileğinizde Test Edin
İçerisinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
100 ml amber cam kavanozda. Ağzı kapalı olarak direkt ısı ve ışığa maruz kalmadan, serin bir yerde muhafaza edilmelidir.

İçindekiler
Su, Bentonit kil, Badem yağı, Çay ağacı uçucu yağı.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; mühendislerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, elle üretilmektedir.

Unutmayın!
Kullanılan yağlar ve hammaddeler sonuç almada tek başına işlevsel ve etkili değildir. Etkili sonuç doğru formülasyon kullanılarak alınabilir.