sadsad x
asdasd

Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici 50 ml

Stok Kodu 152.03.146
455,00 TL
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Doğal Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici

  Kullanım Amacı
  Çift etkili özel formülüyle suya dayanıklı ve zor çıkan tüm makyaj ürünlerini dudak, göz ve yüzden kolaylıkla temizler, geride toksin kalıntı bırakmaz.

  Özellikleri
  İçindeki avokado yağı, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi faydalı yağlar sayesinde cildinizi zarar vermeden makyajdan arındırırken besler, nemlendirir ve korur.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  %100 Faydalı Formül
  Cildimizin arınmaya, besine ve korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen cilt doğru besinleri doğru şekilde sunduğunuzda hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Kullanım Şekli
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Pamuk yardımıyla yüz ve göz bölgesindeki makyaj temizleyiniz. Durulamaya gerek yoktur.

  Etkili Kullanım
  Makyaj yağıyla temizlenen cilde; arındırıcı, gözenek daraltıcı ve sıkılaştırıcı Fermente Cilt Toniği uygulanır. Ardından uygulama akşam yapılmışsa Fermente Mutfağım Kantaron Yağlı Gece Kremi, gündüzleri ise Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremi kullanılır.

  Gramaj ve Muhafaza
  50 ml'lik damlalıklı cam şişededir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 1 yıl muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Avokado yağı, zeytinyağı, hint yağı, hemi-squalane yağı.

  Uyarı!
  İçeriğindeki yağları kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek alerji testi uygulayabilirsiniz. Haricen kullanılır. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.