sadsad x
asdasd

Kantaron Yağlı Sabun

Stok Kodu 152.03.022
25,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Kantaron yağlı sabun

  Kantaron Yağlı Sabunumuz
  Antiseptik özelliği olan bir sabundur. Derin temizleme ve mikrop kırma özelliği için kullanılır. Saç dökülmelerini engellemede başarılıdır. 

  Kantaron Yağı Nedir?
  Hücre yenileyici özelliği sayesinde yanmış veya yaralı bölgelerde hızlı iyileşme sağlar. Yılan ısırığı, ateş, anoreksi, sarılık ve şişkinlik, tedavi etmek için kullanılmıştır. Ayrıca, çil ve lekeler için yatıştırıcı ve topikal olarak kullanılmıştır. 

  GMP Standarlarında üretim 
  Tüm kozmetik, temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız da GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretililir. Her birisinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup, Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Sabunlarımız Cold press (soğuk pres) yöntemiyle her birisi elle üretilmektedir.

  Yenilebilir yağlardan gelen sağlık ve saf temizlik 
  Sabunumuzun içerisindeki her bir yağ cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

  İçermez! 
  Edta, Sabun Bazı, Sles, Sentetik kimyasallar, Koku, Parfüm, Parapen, Alkol, Silikon, Renklendirici, Hayvansal yağ ve girdi, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, Eo ve hiçbir koruyucu madde içermez.

  Ağırlık-kullanım talimatı ve ömrü-muhafaza
  • El yapımı olduğu için ağırlıkları 110 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir. 
  • Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Saç, el yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.

  İçerisindeki Yağlar

  Zeytin yağı
  Sabunlarımızın tamamı Sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yaparken, sabunu sertleştirir ve daha beyaz sabunlar oluşumuna katkı sağlar.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme ve besleme, elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, cildi oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken ve yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hurma Çekirdeği Yağı
  Harika, sert, uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

  Kantaron Yağı
  Antiseptik özelliği ile yarada mikrop oluşmasını önler. Hücre yenileyici özelliğe sahiptir.

  *Dip Not
  Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz. 

  *Gliserin 
  Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Endüstriyel sabun üretiminde gliserin kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılmak üzere sabundan ayrıştırılır. El yapımı sabunlarımız da kendiliğinden oluşan ve sabunda kalan gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.