Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Kantaron Yağlı Sabun

280,00 TL
210,00 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Kantaron Yağlı Sabun -stamp
Kantaron Yağlı Sabun -stamp
Kantaron Yağlı Sabun -stamp
Kantaron Yağlı Sabun -stamp
Kantaron Yağlı Sabun Doğal İçerik (Organik)
Kantaron Yağlı Sabun Vegan Ürünler
Kantaron Yağlı Sabun Memnun Kullanıcılar
Kantaron Yağlı Sabun Yerli Üretim
Kantaron Yağlı Sabun

Kantaron Yağlı Sabun

Kantaron Yağlı Sabunumuz
Derin temizleme ve mikrop kırma özelliği için kullanılır. Saç dökülmelerini engellemede başarılıdır.

Kantaron Yağı Nedir?
Hücre yenileyici özelliği bilinen bir yağdır. Ayrıca, çil ve lekeler için yatıştırıcı ve topikal olarak kullanılmıştır.

GMP Standartlarında Üretim
Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, cold press (soğuk pres) yöntemiyle, el işçiliği ile üretilmektedir.


Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
Sabunumuzun içindeki her bir yağ; cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
• El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 108 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir.
• Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindeki Yağlar

Zeytinyağı
Sabunlarımızın tamamı sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yaparken, sabunu sertleştirir ve daha beyaz sabunların oluşumuna katkı sağlar.

Hurma Çekirdeği Yağı
Harika, sert, uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.

Hindistan Cevizi Yağı
Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

Hint Yağı
E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

Kantaron Yağı
Hücre yenileyici özelliğe sahiptir. Cildi nemlendirir ve besler. Tüm bu etkileri sayesinde yaşlanma karşıtı bir etki oluşturur. Mevcut kırışıklıkların da oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

*Dip Not
Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

*Gliserin
Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Endüstriyel sabun üretiminde gliserin kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılmak üzere sabundan ayrıştırılır. El işçiliği ile üretilmiş sabunlarımızda kendiliğinden oluşan ve sabunda kalan gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.