sadsad x
asdasd

Jöle Seti

Stok Kodu 152.50.025
40,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • jöle paketi

  Kullanım Amacı
  Kıvırcık ve dalgalı saçlarda, kendine has karakterli, çok güzel bukleler oluşturur. Hiçbir kimyasal içermeyen ve tamamen yenilebilir olan bu ürün, size sahip olmadığınız bir kıvırcıklık vermez. Kıvırcık olmayan saçları da şekillendirmek amacı ile de kullanılır. Tüm saç tipleri için uygundur.

  Özellikleri
  Alkol ya da başka sentetikler içermediği için saça şekil verirken onu yıpratmak yerine İçerdiği Omega 3 yağ asitleri ve lavanta yağı sayesinde saçı dipten uca besler, esneklik vererek, kırılmaları önler, saçı güçlendirir ve onarır.


  Kullanım Şekli
  Kavanoz açılarak, jöle pompalı şişesine doldurulur. Avuç içine dökülerek, parmaklar yardımıyla, Fermente Mutfağım artisan sabunları ile yıkanan saça ıslakken uygulanır. Ardından fön makinesi ile şekil vererek saç kurutulur.

  Pompalı Şişe
  Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen jölemize raf ömrü kazandırmak için, tıpkı kemik sularımızda olduğu gibi gıda sterilizasyon yöntemiyle şişeledik. Kolay kullanım için yanında 250 ML pompalı boş şişesiyle birlikte alabilirsiniz.

  GMP Standarlarında üretim
  Tüm temizlik, sabunlarımız gibi kozmetik ürünlerimiz de GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun olarak kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Her birisinin gerekli analiz ve testleri yapılmış olup, Sağlık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin tamamı yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddeden, elle üretilir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Saçımızın arınmaya, besine ve dış etkenlerden korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen ve toksinlerden arınan, doğru besinleri doğru şekilde alan saçlar, hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır, güçlenir, kendini onarır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Gramaj ve Muhafaza
  210 ml'dir. Kapağı açılmadan oda sıcaklığında 1 yıl muhafaza edilebilir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı olarak 1 ay muhafaza edilebilir.

  İçindekiler
  Su, keten tohumu, lavanta yağı.

  İçermez!
  Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve Glüten içermez.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.