sadsad x
asdasd

Jöle Seti

Stok Kodu 152.50.025
40,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Jöle Seti

  jöle paketi
  Kullanım Amacı
  Kıvırcık ve dalgalı saçlarda, kendine has karakterli, çok güzel bukleler oluşturur. Hiçbir kimyasal içermeyen ve tamamen yenilebilir olan bu ürün, size sahip olmadığınız bir kıvırcıklık vermez. Kıvırcık olmayan saçları şekillendirmek amacı ile de kullanılır. Tüm saç tipleri için uygundur.

  Özellikleri
  Alkol ya da başka sentetikler içermediği için saça şekil verirken onu yıpratmak yerine içerdiği Omega 3 yağ asitleri ve lavanta yağı sayesinde saçı dipten uca besler, esneklik vererek; kırılmaları önler, saçı güçlendirir ve onarır.

  Kullanım Şekli
  Kavanoz açılarak, jöle pompalı şişesine doldurulur. Avuç içine dökülerek, parmaklar yardımıyla, Fermente Mutfağım Artisan Sabunları ile yıkanan saça, ıslakken uygulanır. Ardından saç fön makinesi ile şekil verilerek kurutulur.

  Pompalı Şişe
  Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen jölemize raf ömrü kazandırmak için, onu tıpkı kemik sularımızda olduğu gibi gıda sterilizasyon yöntemiyle şişeledik. Kolay kullanım için yanında 250 ml. pompalı boş şişesiyle birlikte alabilirsiniz.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, cold press (soğuk pres) yöntemiyle elle üretilmektedir.

  %100 Yenilebilir Formül
  Saçımızın arınmaya, besine ve dış etkenlerden korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen ve toksinlerden arınan, doğru besinleri doğru şekilde alan saçlar, hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır, güçlenir, kendini onarır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Yenilebilir Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  Gramaj ve Muhafaza
  210 ml.'dir. Kapağı açılmadan oda sıcaklığında 1 yıl muhafaza edilebilir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı olarak 1 ay muhafaza edilebilir.

  *İçindekiler
  Su, keten tohumu, lavanta yağı.

  İçermez!
  Alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.