sadsad x
asdasd

Keten Tohumlu Doğal Saç Jölesi 210 ml

Stok Kodu 152.50.025
245,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Keten Tohumlu Doğal Saç Jölesi 210 ml

  Kullanım Amacı
  Kıvırcık ve dalgalı saçlarda, kendine has karakterli, çok güzel bukleler oluşturur. Hiçbir kimyasal içermeyen ve tamamen bitkisel ve faydalı olan bu ürün, size sahip olmadığınız bir kıvırcıklık vermez. Kıvırcık olmayan saçları şekillendirmek amacı ile de kullanılır.

  Tüm saç tipleri için uygundur.

  Özellikleri
  Alkol ya da başka sentetikler içermediği için saça şekil verirken onu yıpratmak yerine içerdiği Omega 3 yağ asitleri ve lavanta yağı sayesinde saçı dipten uca besler, esneklik vererek kırılmaları önler, saçı güçlendirir ve onarır.

  Kullanım Şekli
  Kavanoz açılarak, pompalı jöle şişesine doldurulur. Avuç içine dökülerek parmaklar yardımıyla Fermente Mutfağım Artisan Sabunları ile yıkanan saça, ıslakken uygulanır. Ardından fön makinesi ile şekil verilerek kurutulur.

  %100 Faydalı Formül
  Saçımızın arınmaya, besine ve dış etkenlerden korunmaya ihtiyacı var. Temizlenen ve toksinlerden arınan, doğru besinleri doğru şekilde alan saçlar, hem nemini hem elastikiyetini yeniden kazanarak canlanır, güçlenir, kendini onarır ve sorunlardan hızla uzaklaşarak parlak, canlı ve doğal bir görünüm kazanır. Fermente Kozmetik ürünlerimiz tam olarak bunları sağlar.

  *İçindekiler
  Su, keten tohumu, lavanta yağı.

  Boş Pompalı Şişe
  Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen jölemize raf ömrü kazandırmak için onu tıpkı kemik sularımızda olduğu gibi gıda sterilizasyon yöntemiyle şişeledik. Kolay kullanım için yanında 250 ml pompalı boş şişesiyle birlikte satın alabilirsiniz.

  Gramaj ve Muhafaza
  210 ml'lik cam kavanozdadır. Kapağı açılmadığı takdirde, oda sıcaklığında, 1 yıl muhafaza edilebilir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı olarak 1 ay muhafaza edilebilir.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.