Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Temizleyici 500 ml

325,00 TL
243,75 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
3.png (1 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Fermente Temizleyici 500 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Temizleyici 500 ml Vegan Ürünler
Fermente Temizleyici 500 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Temizleyici 500 ml Yerli Üretim
Fermente Temizleyici 500 ml

Fermente Temizleyici 500 ml

Fermente Temizleyici
İçinde sadece Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi ve organik yağ asitleri bulunur. Doğal malzemeden üretilmiştir. Temizlerken geride toksin kalıntı bırakmaz. Bebek ve çocuklar için güvenlidir.

*İçindekiler
Fermente Mutfağım İçilebilir Organik Elma Sirkesi, portakal yağı, limon yağı, içme suyu.

İçermez!
SLS, SLES, 1.4-dioksan, nanilfenol etoksilat, triklozan, etanolamin, amonyak, formaldehit, klor, fosfat, glüten içermez!

Kullanım Alanları
Her türlü yüzey, banyo, tuvalet, kapı ve cam temizliğinde kullanılır. Ev ve ofisinizin havasını tazelemek istediğiniz bölgenin havasına, bitkilerinizi tazelemek için yapraklarına, minik dostlarımızı zararlı asalaklardan uzak tutmak için tüylerine sıkabilirsiniz.

Kullanım Talimatı
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Direkt püskürterek ya da sulandırılarak kullanılır. Sulandırarak kullanırken 2 lt. suya yarım fincan Fermente Temizleyici ekleyip kullanabilir, daha kirli ve yağlı yüzeylerin temizliğinde suya yarım fincan da Fermente Arap Sabunu ekleyerek çift etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Uyarı-1
Çocuğunuz ya da siz fermente temizleyiciyi yanlışlıkla içerseniz, gıda bileşenlerinden yapılmış olduğundan, sirkeli suyu içmenizden hiçbir farkı olmaz.
Mevzuat gereği: Haricen kullanılır. Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

Uyarı-2
Organik sirkemizle yapılan ürünümüzün içinde, şişelemeden sonra bile minik analar oluşarak fısfıslı tabancayı tıkayabilir. Kullanım esnasında gerektikçe fısfıslı ucu kontrol ederek temizleyiniz.

Mevzuat gereği
Haricen kullanılır. Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

Gramaj ve Muhafaza
500 ml. pompalı yedek başlığıyla birlikte gönderilir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 2 yıl boyunca kullanılabilir.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz gibi sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, doğal yağlar ve doğal ham maddelerden, el işçiliği ile üretilmektedir.

Bulaşıklarda ve Çamaşırlarda İlkemiz “SADEce” Temizlik. Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı, makine veya elde yıkama için Fermente Temizlik ürünlerimizi mutlaka deneyiniz.

Fermente Temizlik Nedir?
Fermente Temizlik, fermantasyondan gelen, canlı temizlik ordusu ile güçlü antimikrobiyel özellikten ve organik yağ asitlerinin gücünden gelen, geleneksel temizliğin sadeliği ile şekillenen, insana ve doğaya faydalı bir temizlik şeklidir. Temizlikten sonra geriye toksin kalıntı yerine, canlı, dost mikrop ve bakterilerden oluşan temizlik ordusu kalır. Eviniz artık bu minik temizlik ordusunun da evidir. Doğaları gereği yaptıkları şey, bizim yapmak istediğimizle aynıdır; zararlı olan mikrop ve bakterileri ortamdan uzaklaştırmak.

Fermente Temizliğin Özellikleri ve Faydaları
• Gıda bileşenlerinden ve zararsız içerikten yapıldığı için güvenlidir.
• Bebek ve çocuk yaşam alanlarının temizliğinde güvenlidir.
• Doğal antimikrobiyal etkisiyle güçlü bir temizlik sağlar.
• Fermantasyonun ve faydalı bileşenlerinin sayesinde, toksin olmayan güçlü temizlik etkisi, siz temizlemeyi bitirdikten sonra dahi devam eder.
• Yaşam alanlarımızda, dengeli yaşayan doğal flora oluşumunu destekler.
• Biyofilm* tabakası oluşumunu engeller.

*Biyofilm
Biyofilm; mikrop, bakteri ve mantarların istila edecekleri alanlara adapte olmaları için geliştirdikleri bir “hayatta kalma stratejisidir”. Biyofilmler evinizde kolayca yayılabilir ve evinizi istila edebilir. Evlerde, en yaygın biyofilm türü banyolarda ve klozetlerde oluşur. Genellikle pembe olan rengi sizi yanıltmasın; son derece zararlı bakteri ve mikrop kolonilerinden oluşurlar. Yani tuvaletinizde ya da küvetinizde görmeniz pek de hayra alamet değildir çünkü açık yaraları ve idrar yollarınızı enfekte edebilirler.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Evimizi gerçek anlamda ve sağlıklı bir şekilde tertemiz yapabiliriz, bunun da ötesinde, özgürleşebiliriz…