Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Parlatıcı 250 ml

225,00 TL
168,75 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
3.png (1 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Asset 4@2x2.png (6 KB)
Fermente Parlatıcı 250 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Parlatıcı 250 ml Vegan Ürünler
Fermente Parlatıcı 250 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Parlatıcı 250 ml Yerli Üretim
Fermente Parlatıcı 250 ml

Fermente Parlatıcı 250 ml.

Fermente Parlatıcı - Bulaşık Makinesi İçin
İçinde sadece Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi ve organik yağ asitleri bulunur. Doğal malzemeden üretilmiştir. Bulaşıklarınızı parlatırken geride toksin kalıntı bırakmaz. Bebek bulaşıklarında da güvenlidir.

*İçindekiler
Fermente Mutfağım İçilebilir Organik Elma Sirkesi, portakal yağı, içme suyu

Etkili Kullanım
Fermente Mutfağım Doğal Bulaşık Makinesi ürünlerini birlikte kullanınız.
• Fermente Makine Temizleyici,
• Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu.
Kullanım Alanları
Bulaşıklarınızı parlatmada ve toksin kalıntılardan arındırmada etkilidir.

Gramaj ve Muhafaza
250 ml. Doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan 2 yıl boyunca kullanılabilir.

Kullanım Talimatı
Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız. Makinenize detoksu uygulayınız.(*) Bulaşık makinenizin parlatıcı bölümüne Fermente Parlatıcı dökünüz. Makinenizin parlatıcı ışığı yandıkça yeniden Fermente Parlatıcı ile hazneyi doldurunuz.

Organik Fermente Elma Sirkesi
Fermantasyon esnasında elma sirkesinde pek çok faydalı organik asit gelişir. Bunlardan malik asit, onu antibakteriyel yaparken, asidik asit asitlik kazandırır ve zararlı bakterileri temizler. Çiğ elma sirkesi aynı zamanda pek çok vitamin, mineralin yanında canlı faydalı bakteri antioksidanlar ve amino asitler içerir. Organik asitler içindeki değerli enzimler ve sirkenin doğal antimikrobiyel özelliği, onu temizlikte de etkili bir ürün yapar. Bulaşıklarda ve Çamaşırlarda İlkemiz “SADEce” Temizlik.

Çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı, makine veya elde yıkama için Fermente Temizlik ürünlerimizi mutlaka deneyiniz.

*Makine Detoksu
Doğal çözümlere geçerken, toksinlerden arınmak için daima küçük bir detoks gerekir. Makineniz boşken, tuz bölümüne Fermente Mutfağım Bulaşık Makinesi Kaya Tuzu, deterjan gözüne 1,5 yemek kaşığı Fermente Makine Temizleyici, parlatıcı gözüne de Fermente Parlatıcı ekleyerek normal programda çalıştırınız. Bu işlem makinenizden toksin içerikli kalıntıların bir kerede atılmasına yardımcı olur. Makine detoksu atlanırsa bu kalıntılar bulaşıklara yapışarak birkaç seferde çıkacaktır.

Fermente Temizlik Nedir?
Fermente Temizlik, fermantasyondan gelen, canlı temizlik ordusu ile güçlü antimikrobiyel özellikten ve organik yağ asitlerinin gücünden gelen, geleneksel temizliğin sadeliği ile şekillenen, insana ve doğaya faydalı bir temizlik şeklidir. Temizlikten sonra geriye toksin kalıntı yerine, canlı, dost mikrop ve bakterilerden oluşan temizlik ordusu kalır. Eviniz artık bu minik temizlik ordusunun da evidir. Doğaları gereği yaptıkları şey, bizim yapmak istediğimizle aynıdır; zararlı olan mikrop ve bakterileri ortamdan uzaklaştırmak.

Fermente Temizliğin Özellikleri ve Faydaları
• Gıda bileşenlerinden ve zararsız içerikten yapıldığı için güvenlidir.
• Bebek ve çocuk yaşam alanlarının temizliğinde güvenlidir.
• Doğal antimikrobiyal etkisiyle güçlü bir temizlik sağlar.
• Fermantasyonun ve faydalı bileşenlerinin sayesinde, toksin olmayan güçlü temizlik etkisi, siz temizlemeyi bitirdikten sonra dahi devam eder.
• Yaşam alanlarımızda, dengeli yaşayan doğal flora oluşumunu destekler.
• Biyofilm* tabakası oluşumunu engeller.

*Biyofilm
Biyofilm; mikrop, bakteri ve mantarların istila edecekleri alanlara adapte olmaları için geliştirdikleri bir “hayatta kalma stratejisidir”. Biyofilmler evinizde kolayca yayılabilir ve evinizi istila edebilir. Evlerde, en yaygın biyofilm türü banyolarda ve klozetlerde oluşur. Genellikle pembe olan rengi sizi yanıltmasın; son derece zararlı bakteri ve mikrop kolonilerinden oluşurlar. Yani tuvaletinizde ya da küvetinizde görmeniz pek de hayra alamet değildir çünkü açık yaraları ve idrar yollarınızı enfekte edebilirler.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz gibi sabunlarımız ve temizlik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, doğal yağlar ve doğal ham maddelerden, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı!
Çocuğunuz ya da siz fermente parlatıcıyı yanlışlıkla içerseniz, gıda bileşenlerinden yapılmış olduğundan, sirkeli suyu içmenizden hiçbir farkı olmaz.

Mevzuat gereği
Temizlik içindir, içilmez. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

Evimizi gerçek anlamda ve sağlıklı bir şekilde tertemiz yapabiliriz, bunun da ötesinde, özgürleşebiliriz…