Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Temizlik ve Çamaşır Sabunu

300,00 TL
225,00 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Temizlik ve Çamaşır Sabunu Doğal İçerik (Organik)
Temizlik ve Çamaşır Sabunu Vegan Ürünler
Temizlik ve Çamaşır Sabunu Memnun Kullanıcılar
Temizlik ve Çamaşır Sabunu Yerli Üretim
Temizlik ve Çamaşır Sabunu

Temizlik ve Çamaşır Sabunu

“Çevreye Faydalı Temizlik” Ürünü!

Kullanım Talimatı
Elde; çamaşır, bebek bezi, el bezi ile yağlı ve kirli çamaşırları yıkamak için kullanılır. Yağlı yüzey ve çamaşırı temizlemekte etkilidir. Su ile köpürtülür. Sabununuzun daha uzun ömürlü olması için kuru bir yerde kalmasına dikkat ediniz.

Hakkında
Yağ ve kir temizliğinde çok başarılı olan çamaşır sabunlarımızın her biri el işçiliği ile üretilmiştir. Yemeklik ayçiçek yağı ile üretilmiştir. Geride toksin kalıntı bırakmaz.

GMP Standartlarında Üretim
Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, cold press (soğuk pres) yöntemiyle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Dünya Dostu
Fermente Temizlik ürünleriyle insana, hayvana ve doğaya faydalı olduğumuz için mutluyuz.

Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
• El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 108 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir.
• Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
• Her renk çamaşır için uygundur.

UYARI!
Temizlik içindir. Gözünüze teması halinde bol su ile durulayınız.

*İçindekiler
Ayçiçeği yağı, su, hurma çekirdeği yağı, sodyum hidroksit* (Yağların sabunlaşmasını sağlar, bitmiş üründe asla bulunmaz), öğütülmüş kaya tuzu.

*Dip Not:
Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

*Gliserin
Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Endüstriyel sabun üretiminde gliserin kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılmak üzere sabundan ayrıştırılır. El işçiliği ile üretilmiş sabunlarımız da kendiliğinden oluşan ve sabunda kalan gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Çamaşır Sabunu" yazısına tıklayınız.