Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Aloe Vera Yağlı Sabun

300,00 TL
225,00 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Aloe Vera Yağlı Sabun Doğal İçerik (Organik)
Aloe Vera Yağlı Sabun Vegan Ürünler
Aloe Vera Yağlı Sabun Memnun Kullanıcılar
Aloe Vera Yağlı Sabun Yerli Üretim
Aloe Vera Yağlı Sabun

Aloe Vera Yağlı Sabun

Aloe Vera Yağlı Sabunumuz
Zengin faydalı yağ içeriğine eklenen aloe veranın etkileriyle zenginleşen, cildi koruyan, nemlendiren ve besleyen el işçiliği ile üretilmiş sabun.

Aloe Vera Yağı Nedir?
Cilde faydaları bakımından olağanüstü etkili ve popüler bir yağdır. Bilimsel olarak aloe vera olarak bilinen aloe bitkisinden yapılmaktadır. Beta karoten, C, A, E vitaminleri, kalsiyum, selenyum, çinko ve magnezyum gibi mineraller önemli amino asitler, antioksidanlar, polisakkaritler açısından zengindir.

GMP Standartlarında Üretim
Tüm kozmetik ve temizlik ürünlerimiz ile sabunlarımız; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testleri yapılarak, cold press (soğuk pres) yöntemiyle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
Sabunumuzun içindeki her bir yağ; cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan özelliklere sahip, %100 faydalı yağlardır.

Ağırlık-Kullanım Talimatı, Ömrü ve Muhafaza Şekli
• El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 108 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir.
• Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.

• Saç, el yüz ve tüm vücut kullanımında uygundur.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindeki Yağlar

Aloe Vera Yağı
Cildi onarır, nemlendirir ve yıpranmış hücreleri yeniler. Aloe vera aynı zamanda akne düşmanıdır. Cildin yağ oranını dengeler. Kuru ciltlerde görülen dökülmenin, kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesine de yardımcı olabilir.

Zeytinyağı
Sabunlarımızın tamamı sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yaparken, sabunu sertleştirir ve daha beyaz sabunların oluşumuna katkı sağlar.

Hurma Çekirdeği Yağı
Harika, sert ve uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.

Hindistan Cevizi Yağı
Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

Hint Yağı
E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

*Dip Not:
Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine* dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

*Gliserin
Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Endüstriyel sabun üretiminde gliserin kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılmak üzere sabundan ayrıştırılır. El işçiliği ile üretilmiş sabunlarımız da kendiliğinden oluşan ve sabunda kalan gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.