Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Fermente Şampuan 250 ml

490,00 TL
367,50 TL
%25
1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Fermente Şampuan 250 ml -stamp
Fermente Şampuan 250 ml -stamp
Fermente Şampuan 250 ml -stamp
Fermente Şampuan 250 ml -stamp
Fermente Şampuan 250 ml Doğal İçerik (Organik)
Fermente Şampuan 250 ml Vegan Ürünler
Fermente Şampuan 250 ml Memnun Kullanıcılar
Fermente Şampuan 250 ml Yerli Üretim
Fermente Şampuan 250 ml

Fermente Şampuan

İçindeki organik sızma zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı gibi besleyici ve faydalı yağlardan ve organik kombucha çayından gelen probiyotik etki sayesinde, saçı ve derisini beslerken, toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Hava alan ve beslenen saç ise kendisini onarıp, yenilemeye başlar.

Boyalı ve işlem görmüş saçlarda sonuç almak daha uzun sürebilir.

Organik Kombucha
Fermente edilmiş, probiyotik çay olan ham (çiğ-pastörize edilmemiş) Organik Kombucha ile toksinlerden arının ve tarihin iyileştirici gücü ile tanışın. Fermantasyon esnasında kombuchanın içinde gelişen organik asitler, probiyotikler, vitaminler ve aktif enzimler içten ve dıştan detoks etkisi sağlar.

Saç Detoksu
Fermente şampuana diğer şampuanlardan yeni geçenler, daha etkili sonuç için öncelikle birkaç hafta saç detoksu uygulamalıdır.
Saç Detoksu Paketi; Çam Katranı Sabunumuz, Fermente Şampuanımız ve Organik Fermente Elma Sirkemizden oluşan, birikmiş toksinleri saçtan ve deriden daha hızlı atmayı sağlayan detoks paketidir.

Etkili Kullanım
Saçınızı Fermente şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra, son durulama suyuna Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi* ekleyerek saçınıza dökünüz. Başka bir durulama yapmadan işlemi sonlandırınız. *1 lt suya, 1 türk kahvesi fincanı sirkemizden eklenir.

Dikkat Edilecek Konular!
Boyalı ve işlem görmüş saçlarda sonuç almak daha uzun sürebilir. Boyalı saçlar için Çam Katranı Sabunumuz kullanılmalı ve son durulamada mutlaka yukarıdaki sirkeli durulama işleminden yapılmalıdır.

Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
Şampuanımızın içindeki her bir yağ, saçı ve cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan özelliklere sahip, %100 bitkisel ve faydalı yağlardır.

İçindeki Yağlar

Organik Zeytinyağı
Üretiminde organik sertifikalı zeytinyağı kullanılmıştır. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yapar, saçı ve cildi besler.

Hindistan Cevizi Yağı
Sağladığı yüksek nem sayesinde kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

Hint Yağı
E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici özellikleri dışında zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

Lavanta Yağı
Güçlü anti-bakteriyel özellikler içerir. Lavanta yağı sadece saçınızı ve cildinizi değil, aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

Gramaj
250 ml

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarılar!
Harici kullanım içindir. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

*Dip Not:
Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde potasyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal bitkisel gliserine dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

Fermente Şampuan Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!

Fermente Kozmetik Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!

Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazısı için tıklayınız.