sadsad x
asdasd

Fermente Şampuan

Stok Kodu 152.03.007
70,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Fermente Şampuan

  İçerisindeki organik sızma zeytinyağı, Hindisin cevizi yağı, Hint yağı gibi besleyici ve yenilebilir yağlardan ve organik Kombucha çayından gelen probiyotik etki sayesinde, saçı ve derisini beslerken, toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Hava alan ve beslenen saç kendisini onarıp, yenilemeye başlar. Boyalı saçlar hariç, tüm saç tipleri için uygundur.

  Organik Kombucha
  Fermente edilmiş, probiyotik çay olan ham (çiğ-pastörize edilmemiş) Organik Kombucha ile toksinlerden arının ve tarihin iyileştirici gücü ile tanışın. Fermantasyon esnasında kombuchanın içerisinde gelişen organik asitler, probiyotikler, vitaminler ve aktif enzimler içten ve dıştan detoks etkisi sağlar.

  Saç Detoksu
  Fermente şampuana diğer şampuanlardan yeni geçenler, daha etkili sonuç için öncelikle birkaç hafta saç detoksu uygulamalıdır.
  Saç Detoksu Paketi; Çam Katranı Sabunumuz, Fermente Şampuanımız ve Fermente Elma Sirkemizden oluşan, saçtan ve deriden birikmiş toksinleri, daha hızlı atmayı sağlayan detoks paketidir.

  Etkili Kullanım
  Saçınızı Fermente şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra, son durulama suyuna Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi* ekleyerek saçınıza dökünüz. Başka bir durulama yapmadan işlemi sonlandırınız. *1 LT suya 1 kahve fincanı elma sirkesi eklenir
  Dikkat Edilecek Konular
  Boyalı, işlem görmüş saçlara Fermente Şampuan uygun değildir. Boyalı saçlar için Çam katranı sabunumuz kullanılmalı ve mutlaka son durulamada sirkeli durulama yapılmalıdır.

  Yenilebilir yağlardan gelen sağlık ve saf temizlik

  Şampuanımızın içerisindeki her bir yağ saçı ve cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip, %100 yenilebilir yağlardır.

  İçerisindeki Yağlar

  Organik Zeytinyağı
  Üretiminde organik sertifikalı zeytinyağı kullanılmıştır. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yapar ve saçı ve cildi besler.

  Kakao Yağı
  Kakao yağının, saçı ve cildi nemlendirme ve besleme, elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, saçı ve cildi oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Saçı ve cildi onarırken ve yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Sağladığı yüksek nem sayesinde kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici ve iyileştirici özellikleri dışında zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

  Lavanta Yağı
  Güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda ciltte yaşayan ve hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Lavanta yağı sadece saçınızı ve cildinizi değil, aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Ağırlık:
  250 ML

  İçermez!
  Silikon, Alkol, Parfüm, Kimyasal Petrol Türevleri, Paraben içermez.

  Uyarılar!
  Harici kullanım içindir. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
  Boyalı saçlar için uygun değildir.

  *Dip Not:
  Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal bitkisel gliserine dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

  Fermente Şampuan Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!
  Fermente Kozmetik Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!

  Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazsı için tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.