sadsad x
asdasd

Fermente Şampuan

Stok Kodu 152.03.007
95,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Fermente Şampuan

  İçindeki organik sızma zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı gibi besleyici ve faydalı yağlardan ve organik kombucha çayından gelen probiyotik etki sayesinde, saçı ve derisini beslerken, toksinlerden arındırarak derinlemesine temizlik sağlar. Hava alan ve beslenen saç ise kendisini onarıp, yenilemeye başlar.

  Boyalı saçlar hariç, tüm saç tipleri için uygundur.

  Organik Kombucha
  Fermente edilmiş, probiyotik çay olan ham (çiğ-pastörize edilmemiş) Organik Kombucha ile toksinlerden arının ve tarihin iyileştirici gücü ile tanışın. Fermantasyon esnasında kombuchanın içinde gelişen organik asitler, probiyotikler, vitaminler ve aktif enzimler içten ve dıştan detoks etkisi sağlar.

  Saç Detoksu
  Fermente şampuana diğer şampuanlardan yeni geçenler, daha etkili sonuç için öncelikle birkaç hafta saç detoksu uygulamalıdır.
  Saç Detoksu Paketi; Çam Katranı Sabunumuz, Fermente Şampuanımız ve Organik Fermente Elma Sirkemizden oluşan, birikmiş toksinleri saçtan ve deriden daha hızlı atmayı sağlayan detoks paketidir.

  Etkili Kullanım
  Saçınızı Fermente şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra, son durulama suyuna Fermente Mutfağım Organik Elma Sirkesi* ekleyerek saçınıza dökünüz. Başka bir durulama yapmadan işlemi sonlandırınız. *1 lt suya, 1 türk kahvesi fincanı sirkemizden eklenir.

  Dikkat Edilecek Konular!
  Boyalı, işlem görmüş saçlara Fermente Şampuan uygun değildir. Boyalı saçlar için Çam Katranı Sabunumuz kullanılmalı ve son durulamada mutlaka yukarıdaki sirkeli durulama işleminden yapılmalıdır.

  Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Saf Temizlik
  Şampuanımızın içindeki her bir yağ, saçı ve cildi beslemesi, nemlendirmesi ve temizlemesi açısından özenle seçilmiş olup, hepsi de antioksidan özelliklere sahip, %100 bitkisel ve faydalı yağlardır.

  İçindeki Yağlar

  Organik Zeytinyağı
  Üretiminde organik sertifikalı zeytinyağı kullanılmıştır. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yapar, saçı ve cildi besler.

  Kakao Yağı
  Kakao yağının, saçı ve cildi nemlendirme ve besleme, elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, saçı ve cildi oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Saçı ve cildi onarırken yaşlanma etkileriyle de savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Sağladığı yüksek nem sayesinde kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici özellikleri dışında zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

  Lavanta Yağı
  Güçlü anti-bakteriyel özellikler içerir. Lavanta yağı sadece saçınızı ve cildinizi değil, aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Gramaj
  250 ml

  Uyarılar!
  Harici kullanım içindir. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
  Boyalı saçlar için uygun değildir.

  *Dip Not:
  Her bir yağın sabunlaşma değeri farklıdır. Yağların sabunlaşması için üretim esnasında, hesaplanmış ölçüde sodyum hidroksit eklenir ve sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal bitkisel gliserine dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

  Fermente Şampuan Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!

  Fermente Kozmetik Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.!

  Ferda Uslu'nun "Probiyotiklerin Sistemimizdeki 3 Temel Görevi" blog yazısı için tıklayınız.

  Ürün Özellikleri
  Kozmetik
  :
  Vegan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.