sadsad x
asdasd

Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on 40 ml

Stok Kodu 152.03.002
50,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
yenilebiliricerik1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on 40 ml

  Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)

  Yenilebilir Yağlardan Gelen Temizlik ve Bakım
  Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hâkim olur. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak kötü bakterilerin üremesine mâni olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

  %100 Yenilebilir Formül
  Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

  Kullanım amacı
  Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için doğal, besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir.

  Kullanım Şekli
  Tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayaklar gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yaparak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz.

  Etkili Kullanım
  Koltuk Altı İçin Kullanım:
  Sıcak yaz günlerinde bile 24 saat etkili olması için küçük bir püf nokta!

  Fermente Mutfağım el yapımı artizan sabunlarıyla temizlenen bölge, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

  Ayaklar İçin Kullanım:
  Terleyen ve kokuya neden olan ayaklarda, ter kokusunu önlemek amacıyla kullanılır. Ter kokusunu gidermede ve ayakta terden oluşabilecek diğer rahatsızlıkları gidermede yardımcıdır. Fermente Mutfağım el yapımı artizan sabunlarıyla temizlenen ayak bölgesi, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 40 ml. cam kavanozda.
  • Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  Büyük Boy Kullanım Avantajı
  200 ml. büyük kremimizin yanında, 40 ml.’lik boş küçük cam kavanozlarımızdan 5 adet alarak, 5 küçük kreme, daha ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece herkese tavsiye ettiğiniz krem deodorantınızı, sevdiklerinizle de paylaşmış olacaksınız.

  Bebeklerde Kullanım
  Fermente Mutfağım Shea Yağlı Krem Deodorant, %100 yenilebilir yağlardan üretildiği için toksik kalıntı içermez. Bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

  İçindekiler
  Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, ham balmumu, nişasta, İngiliz karbonatı.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de; kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek yenilebilir yağlar ve yenilebilir ham maddelerden elle üretilmektedir.

  İçermez!
  Alüminyum, DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi ve gluten içermez.

  Uyarı!
  İçinde bulunan ham balmumu bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Ürünümüzün vegan sertifikalı seçeceği de mevcuttur.

  İçindeki Yağlar

  Shea Yağı
  Cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Cilde esneklik kazandırır. Ciltteki tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Kakao Yağı
  Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle savaşır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan, hastalığa neden olan patojenleri etkisiz hale getirme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler.

  Doğal Balmumu
  İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham Balmumu cildi iyileştiren ve yumuşatan antibakteriyel bir maddedir. Sivilce, kuru cilt, egzama ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda, gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya yardımcı olur.

  Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Shea Yağlı Roll on" yazısına tıklayınız.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.