Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml

450,00 TL
315,00 TL
%30
Kazancınız: 135 TL
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml Doğal İçerik
Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml Vegan Ürünler
Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml Memnun Kullanıcılar
Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml Yerli Üretim
Shea Yağlı Krem Roll-On Deodorant 29 ml

Shea Yağlı Krem Deodorant Roll-on 29 ml

Faydalı Yağlardan Gelen Temizlik ve Bakım
Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef aldık. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hakim olur. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak kötü bakterilerin üremesine mani olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

%100 Faydalı Formül
Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

Kullanım amacı
Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için faydalı, besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir.

Kullanım Şekli
Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayaklar gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yaparak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Etkili Kullanım

Koltuk Altı İçin Kullanım:
Sıcak yaz günlerinde bile 24 saat etkili olması için küçük bir püf noktası!

Fermente Mutfağım El işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen koltuk altına, Fermente Cilt Toniği sıkılır. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

Ayaklar İçin Kullanım:
Terleyen ve kokuya neden olan ayaklarda, ter kokusunu önlemek amacıyla kullanılır. Ter kokusunu gidermede ve ayakta terden oluşabilecek diğer rahatsızlıkları gidermede yardımcıdır. Fermente Mutfağım El işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen ayak bölgesi, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
• 29 ml'lik cam kavanozdadır.
• Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

İçindekiler
Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, ham balmumu, nişasta, ingiliz karbonatı.

GMP Standartlarında Üretim
Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek tamamı faydalı yağlar ve ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

Uyarı!
İçinde bulunan ham balmumu bala alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Kullanmadan önce bileğin iç kısmına sürerek test edebilirsiniz. Ürünümüzün Vegan Sertifikalı seçeceği de mevcuttur.

İçindeki Yağlar

Shea Yağı
Cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Cilde esneklik kazandırır. Ciltteki tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

Kakao Yağı
Cildi nemlendirme, besleme ve elastikiyetini arttırma kabiliyeti vardır. Kakaoda bulunan antioksidanlar, ciltte, oksidatif strese karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi onarırken, yaşlanma etkileriyle savaşır.

Lavanta Yağı
Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

Hindistan Cevizi Yağı
“Doğal” güneş koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

Doğal Balmumu
İşlem görmemiş ham balmumu kullanılmıştır. Ham Balmumu cildi yumuşatan bir maddedir. Sivilce, kuru cilt ve çatlak izleri gibi sorunlarla baş etmeye yardımcıdır. Aynı zamanda, gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya da yardımcı olur.

Ürünümüzün içerik ve ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi almak için "Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on)" yazısına tıklayınız.