sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

Okaliptus İçerikli Krem 30 ml

Stok Kodu 152.03.081
90,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Okaliptus İçerikli Krem

  Faydalı Yağlardan Gelen Sağlık ve Bakım
  İçerisindeki her bir yağ solunum yollarını açan, ferahlatan özellikleri bakımından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan özelliklere sahip %100 faydalı yağlardır.

  %100 Faydalı Formül
  Cildinizi korurken, aynı zamanda ferahlatır ve yatıştırır. Faydalı formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun müşterinin geri bildirimiyle kulaktan kulağa yayılmaktadır.

  Hakkında
  • Tüm vücut kullanımında uygundur. 
  • Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve cildin yağ dengesini kurmasına yardımcı olur.

  Tüm cilt tipleri için uygundur. 

  Kullanım Şekli
  %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. 

  *Bileğinizde Test Edin!
  İçerisinde bulunan uçucu yağlara alerjik bir reaksiyonunuz olup olmadığını anlamak için, bilek içine sürerek test ediniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 30 ml’lik cam kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  İçindekiler
  Hindistan cevizi yağı, ham balmumu, nane yağı, okaliptus yağı, biberiye, çam terebenti, karanfil yağı, kafur.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçerisindeki Yağlar

  Okaliptus Yağı
  Sinüs açıcı ve arındırıcı etkilerinin yanı sıra, haşerelerin hiç sevmediği ve uzaklaştığı kendine has kokusu vardır.

  Biberiye Yağı
  Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, cildin sıkılaşmasına ve odaklanma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kötü kokuları giderme ve böcek savar özelliği de vardır.

  Nane Yağı
  Solunum açan, canlandıran, stresle mücadele ve ağız sağlığı gibi pek çok faydasının yanı sıra, doğal bir böcek kovardır.

  Çay Ağacı Yağı
  Doğal deodorant, yatıştırıcı, akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarına karşı kullanım gibi etkilerinin yanı sıra, doğal haşere kovucudur.

  Çam Terebentin
  Belirli çam ağaçlarının reçinesinden yapılır. Uygun yağlarla karıştırıp, sıcak suda solunduğunda, solunum yollarını açmaya yardımcıdır.

  Kafur
  Kafur ağaçlarının odunundan çıkarılır ve buhar damıtımı ile işlenen bir yağdır. Sürülmesi ve solunması, solunum yolları ve akciğer sağlığı için yardımcıdır.

  Hindistan Cevizi Yağı
  Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir

  Karanfil Yağı
  En etkili olduğu alan ağız ve diş sağlığıdır. Sindirim rahatsızlığını gidermeye de yardımcıdır.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.