sadsad x
asdasd

YAŞAYAN MUTFAĞIMIZA HOŞ GELDİNİZ!Doğal yaşamda, gözle görülmeyen mikroorganizmalarla birlikte var oluruz. Eğer gerekli koşulları sağlarsak, besinlerimizin içindeki dost bakterileri mutfağımızda da üretebiliriz.

Biz, yararlı mikroorganizmalarla fermente edilmiş probiyotik ve prebiyotik besinlerle, insanlığın binlerce yıllık geleneksel deneyimleriyle bağışıklığımızı güçlendirici, yararları görülmüş usullerle hazırlanmış besinlerin oluştuğu "Yaşayan Mutfak"ların ülkemizde yaygınlaşmasını misyon edinmiş bir kuruluşuz.

Ancak "Yaşayan Mutfak" oluşturmak yoğun emek ve zaman ister. Bu da modern yaşamın içinde bulunanlarımız için oldukça zahmetlidir. En başlarda sadece kendimiz için veya sevdiklerimiz için hevesle başlayan bu "yaşayan mutfağı kurma yolculuğu", modern yaşamı tatmış insanlar olarak bizleri zamanla yorabilmekte ve bir süre sonra tekrar eski "aşırı katkı maddeli, biyolojik olarak can çekişen" ürünleri tüketmek zorunluluğunda kaldığımız hüzünlü durumda kendimizi bulabilmekteyiz.

Evet "kemik suyu sağlıklıdır" ancak mutfağınızın ve hatta evinize ağır koku ile dolmasına da yaz-kış çözüm bulmak gerekir.

Evet, "Lahana turşusu" sağlıklıdır ve hatta "Organik lahana turşusu" çok sağlıklıdır. O turşu kavanozunun içi bizler için dost bakterilerle dolu, yaşayan küçük bir dünyadır. Ancak marketten diri lahanaları bulup, hiç gecikmeden, doğru, geleneksel üretim tekniklerini uygulayarak turşuyu yapmak için herkesin zamanı ve enerjisi olamayabilir. Hele organik tarladan yetişen lahanayı bulup evimize getirmek çoğumuz için imkansızdır.

Biz FERMENTE MUTFAĞIM ailesi olarak, zamanı ve enerjisi olan herkese, kendi emekleriyle oluşturdukları "Yaşayan Mutfaklarını" yapmalarını gönülden öneriyoruz. Bu kapsamda da kurucumuz Sn. Ferda Uslu’nun sosyal medyadaki yazılı ve görsel tariflerini sunuyoruz.

Sağlıklı Besinden Sağlıklı İnsana ulaşmaya, Sağlıklı İnsandan Sağlıklı Dünya'ya ulaşmaya bir yol olduğuna inanıyoruz. Mutfakta başlayan yolculuğumuz, cildimizden ve nefesimizden dokularımıza, dolaşım sistemlerimize ulaşan zararlı kimyasallara karşı, hücrelerimizi besleyecek "Yenilebilir Kozmetik" ve "Fermente Temizlik" ürünlerimizi üretmemizle ilerledi. "Fonksiyonel Ürünlerimiz" ve besleyici, derinlemesine temizleyici, nemlendirici geleneksel "Artisan Sabunlarımızla" çok geniş bir ürün yelpazesine ulaştık.

Diğer yandan da modern yaşamdan çok uzaklaşmadan "Yaşayan Mutfak" ürünlerimize ulaşmak isteyenlere ve "aslında ne kadar çok fermente ve doğal geleneksel ürün varmış, bunların hangi birini mutfağımda yapabilirim?" diyenlere, "FERMENTE MUTFAĞIM" ailesi olarak "FABRİKA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ VE KADIN ELİ YÖNETİMİNDEKİ MUTFAĞIMIZDAN" sevgimizi de doldurduğumuz besinlerimizi, kozmetik ve temizlik ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Sağlık, Sevgi ve Mutluluk dileklerimizle,

FERMENTE MUTFAĞIM AİLESİ

Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi 106 ml

Stok Kodu 152.03.118
210,00 TL
2.png (937 b)
5.png (2 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 • Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi 106 ml

  Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Bakım Kremi

  %100 Faydalı Yağlardan Gelen Güzellik, Sağlık ve Bakım...
  İçinde bulunan her bir yağ, cildi güneşten ve dış faktörlerden koruması, beslemesi, nemlendirmesi, tazelemesi ve onarması açısından özenle seçilmiş olup tamamı antioksidan özelliklere sahip, faydalı yağlardır.

  Neden Nar Çekirdeği Yağlı Krem?
  • Cilt için faydalı bir nemlendirici ve besleyicidir.
  • Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
  • Cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.
  • Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
  • Cildi dış etkilerden ve güneşten korur. Aynı zamanda gündüz bakım kremi olarak da kullanılır.

  Kullanım Alanları
  o Yazın ve kışın dışarı çıkarken cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
  o Gündüz bakım kremi olarak kullanılır.
  o Cildin nem dengesini korur ve cildi içindeki değerli yağlarla besler.
  o İçindeki çinko oksit doğal minerali sayesinde cilt sorunları ile mücadele eder.
  o Cilt elastikiyetini arttırır.
  o Ciltte yaşlanma etkilerini yavaşlatır.
  o Makyaj bazı olarak da kullanılır.
  o Cildin doğal bariyer oluşumunu destekler.
  o Doğal cilt florasını korur ve geliştirir.

  Kullanım Şekli
  El, yüz, tüm vücut ve saç için de kullanıma uygundur. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılmalıdır. Cildin emeceği kadar alınıp, masaj yapılarak cilde yedirilir. Hızlı emilen formülü sayesinde, ciltte yağlılık hissi bırakmaz ve asla yağlandırma yapmaz.

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Yaz-Kış Etkili Kullanım İçin
  Her sabah Fermente Mutfağım El işçiliği ile üretilmiş Artisan Sabunları'yla temizlenen cilde, Fermente Cilt Toniği sıkılır. Ardından cilde sürülen Nar Çekirdeği Yağlı Gündüz Kremimiz, güzelce masaj yapılarak yedirilir. Her sabah düzenli kullanılması tavsiye edilir. Dilerseniz bu aşamadan sonra makyajınızı yapabilirsiniz.

  Akşamları Yüzde Makyaj Varsa;
  Avokado Yağlı Makyaj Temizleyici ile temizlenen cilde yine Fermente Cilt Toniği uygulanır. Son olarak, Kantaron Yağlı Akşam/Gece Bakım Kremimiz cilde masaj yapılarak yedirilir.

  Akşamları Makyaj Yoksa;
  Dışarıdan cildimize bulaşan kirden ve toksinden cildi arındırmak için mutlaka cilt temizlenmelidir. Fermente Mutfağım el işçiliği ile üretilmiş artisan sabunlarıyla temizlenen cilde, Fermente Cilt Toniği uygulanır. Son olarak cilde, Kantaron Yağlı Akşam/Gece Bakım Kremimiz masaj yapılarak cilde yedirilir.
  Yazın plaj ve havuzda güneşten korunmak için 40 SPF koruması olan Nar Çekirdeği Yağlı Güneş Kremimizi tercih ediniz.

  Kremlerimiz Kışın Donar - Yazın Erir!
  • Hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi yağlar yazın eriyen, kışın donan yağlardır.
  • Ürünümüz doğal olarak yazın sıvı, kışın krem formundadır.
  • Dolum esnasında iyice karıştırarak, soğutup homojen olarak katılaşması sağlanır.
  • Kışın katılaşan kreminizi, ılık bir ortamda muhafaza ederek daha kolay sürülmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kreminiz, vücut ısısında eriyerek, ciltte emilime hazır olur.
  • Yazın eriyen kreminizi, yeniden soğutarak krem formuna dönüştürmek isterseniz, iyice karıştırarak katılaştığına emin olunuz.
  • Sıvı olarak kullanımda ürünü iyice çalkalayarak kullanmak yeterlidir. Kolay kullanım için, ürün ile birlikte satılan pompalı şişeye aktararak, kullanabilirsiniz.

  Gramaj ve Muhafaza Şekli
  • 106 ml'lik cam kavanozdadır.
  • Ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

  *İçindekiler
  Nar Çekirdeği Yağı, lavanta yağı, hindistan cevizi yağı, shea yağı, bitkisel gliserin, doğal mineral çinko oksit.

  GMP Standartlarında Üretim
  Tıpkı tüm temizlik ürünlerimiz ve sabunlarımız gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerimiz de kimyagerlerimiz tarafından, GMP sertifikalı “İyi üretim sistemleri” çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun ve Sağlık Bakanlığı denetiminde, gerekli analiz ve testlerden geçirilerek faydalı yağlar ve faydalı ham maddelerle, el işçiliği ile üretilmektedir.

  İçindeki Yağlar

  Nar Çekirdeği Yağı
  Cildi; UV'den koruyan, serbest radikal hasarına karşı çalışan, yağa doğal koruma nitelikleri veren antioksidanlar ve polifenoller bakımından zengindir. Hücre yenilenmesini destekler. Cildi besler, nemlendirir, yumuşatır ve onarır.

  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı, stres ve anksiyeteyi azaltmaya ve sinir gerginliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü bir yağdır. Aynı zamanda doğal sinek kovucu özelliği ile bilinir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

  Hindistan Cevizi Yağı
  “Doğal” güneş koruyucu arandığında, akla gelen en popüler yağlardan biridir. Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcıdır. Cildi besler ve onarır.

  Shea Yağı
  Shea yağının doğal güneş koruyucu özelliklerine sahip olduğunu gösteren çalışmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cildi nemlendirir. Akne ve leke karşıtıdır. Anti-aging özelliktedir. Esneklik kazandırır, tahrişi azaltır, çatlakları onarır, döküntü ve kaşıntıları yatıştırır. Bu ve buna benzer cilt sorunlarının giderilmesinde çok etkili ve cilde besin kaynağı sunması yönünden oldukça zengin bir yağdır.

  Bitkisel Gliserin
  Tipik olarak soya fasulyesi, hindistan cevizi veya hurma yağlarından yapılan berrak bir sıvıdır. Cilde elastikiyet kazandırma, yağlardan gelen besinlerin emilimini sağlamada ve cildi nemlendirmede oldukça etkilidir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağ tek başına güneşten ya da dış etkenlerden koruyamaz ve tek başına cilde sürmek için iyi değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.