sadsad x
asdasd

Lavanta Yağlı Bebek Sabunu

Stok Kodu 152.03.058
35,00 TL
2.png (937 b)
3.png (1 KB)
5.png (2 KB)
glutenicermez1.png (4 KB)
koruyucuicermez1.png (6 KB)
Yerli-Üretim-Logosu_60x60-px_png.png (1 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hızlı Mesaj
 •    

  Lavanta Yağlı Bebek Sabunu

  Bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak ürettiğimiz el yapımı sabunumuz soğuk press yöntemiyle üretilmiştir. Dermatolojik, alerjen ve paraben testlerinden  başarıyla geçerek bebek cildine uygunluğu onaylanmıştır.

  Doğal bebek sabunu göz yakar mı?

  Eskiden anneler bebeklerini, doğal el yapımı sabunlarla yıkardı. Yıkanırken sabunun, gözümüze kaçarsa gözümüzün yanacağını bilerek büyüdük biz. Bebekken bizi annelerimiz gözümüze sabun kaçırmadan yıkadı ve bize de bebeklerimizi böyle yıkamayı öğreti. Göz yakmayan bebek şampuanları çok sonraları çıktı ve herkes birden bebekler için uygun olan sabun ve şampuanın göz yakmayanlar olduğuna inanmaya başladı. Şimdilerde çoğu anne de bebeklerin gözüne sabun kaçırmadan yıkamayı belki de bu yüzden hiç öğrenmedi. Ama inanın sizin anneniz ya da büyükleriniz bunu çok iyi biliyor.

  Bebeklerimizin gözüne sabun kaçmadan ve hiçbir kimyasal zehire maruz kalmadan, neşe içinde banyo yapmaları bizim için çok önemli. Çözümü sentetik zehirli kimyasallarda aramak yerine, gerçek çözümün peşine düştük ve geleneksel alışkanlıklarımızı yeniden kazanmanın tek sağlıklı çözüm olduğuna inandık. Bebeklerimizin, çocuklarımızın hassas tenine hiçbir kimyasal değmesin, doğal şifalı yağlarla ciltleri beslensin, çocuklarımız sağlıkla büyüsün, sağlık nesiller boyu sürsün.

  GMP Standarlarında üretim

  Lavanta yağlı bebek sabunumuzu üretirken içerisine eklediğimiz her bir yağ hassas bebek tenine ve narin ciltlere göre, özenle seçildi ve formüle edildi. GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğine uygun olarak tıpkı diğer sabun, kozmetik ve temizlik ürünlerimiz gibi kimyagerlerimiz tarafından üretilmiştir.

  Yenilebilir yağlardan gelen sağlıklı, saf temizlik
  İçerisinde boya ve parfüm dahil hiçbir sentetik girdi bulunmayan bebek sabunumuz, %100 yenilebilir yağlarla üretilmiştir.


  Lavanta Yağlı Bebek Sabunu İçerisindeki Yağlar

  Zeytin yağı
  Sabunlarımızın tamamı sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte  nemlendirici görevi yapmaktadır. Ayrıca sabunları sertleştirir ve daha beyaz sabunlar oluşturur.


  Hurma Çekirdeği Yağı
  Hint yağı, zeytinyağı ve hindistan cevizi yağı gibi diğer yağlarla birleştirildiğinde, harika, sert, uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcıdır.


  Hindistan Cevizi Yağı
  hindistancevizi yağı kullanmanın cilde verdiği nem sayesinde cilt kurumasının önüne geçmede yardımcıdır. Hindistan cevizi yağının süper temizleyici gücü sayesinde ciltte ve saçta derinlemesine temizlik sağlar.


  Kayısı Çekirdeği Yağı
  A, C, E vitaminleri, linoleik ve oleik asitler bakımından zengin olan kayısı çekirdeği yağı cildi beslerken aynı zamanda yumuşak yapan lük bir bakım yağıdır.


  Hint Yağı
  E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir. Yüksek nemlendirici özelliği dışında sabundaki köpüğü arttırmaya yardımcıdır. Sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.


  Lavanta Yağı
  Lavanta yağı ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü antibakteriyel özellikler içerir . Aynı zamanda cildinizde yaşayan hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir antiseptiktir. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de etkiler. 

  Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Bunları İçermez!

  Edta, sabun bazı, SLES, sentetik kimyasallar, parfüm, parapen, alkol, silikon, renklendirici, hayvansal yağ ve girdi, jelatin, karbon karası, sabun bazı, Eo ve hiçbir koruyucu madde içermez.

  Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Kullanım Talimatı ve Ek Bilgi

  El yapımı olduğu için ağırlıkları 110 Gr ile 120 Gr arasında değişiklik gösterebilir.
  Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
  Tüm cilt tipleri için uygundur.
  Saç ve el, yüz ve tüm vücut kullanımı için uygundur.

  *Dip Not:
  Yağların sabunlaşması için hassas ölçümlerle kullanılan sodyum hidroksit, sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

  Gliserin
  Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Cilde olan olumlu etkileri sebebiyle endüstriyel üretimde sabundan ayrıştırılarak, kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılır. El yapımı sabunlarımızda kendiliğinden oluşan bitkisel gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

  Bebek Sabunu Alerjen, Paraben İçermez ve Dermatolojik Test Sonuçları için tıklayınız!

  Ürün Özellikleri
  Sabun
  :
  Premium Sabun
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.