Üye Değilsen Şimdi Üyelik Oluştur

Lavanta Yağlı Bebek Sabunu

350,00 TL
262,50 TL
%25
1500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Layer_1-3.png (9 KB)
3.png (1 KB)
Layer_1-2.png (12 KB)
Layer_p22.png (5 KB)
Layer_1-4.png (10 KB)
Layer_1-7.png (3 KB)
Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Doğal İçerik (Organik)
Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Vegan Ürünler
Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Memnun Kullanıcılar
Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Yerli Üretim
Lavanta Yağlı Bebek Sabunu

   

Lavanta Yağlı Bebek Sabunu

Bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak ürettiğimiz el işçiliği ile üretilmiş sabunumuz soğuk press yöntemiyle üretilmiştir. Dermatolojik, alerjen ve paraben testlerinden başarıyla geçerek bebek cildine uygunluğu onaylanmıştır.

Artisan Bebek Sabunu Göz Yakar Mı?
Eskiden anneler bebeklerini doğal, el işçiliği ile üretilmiş sabunlarla yıkardı. Yıkanırken sabunun, gözümüze kaçarsa gözümüzün yanacağını bilerek büyüdük biz. Bebekken bizi annelerimiz gözümüze sabun kaçırmadan yıkadı ve bize de bebeklerimizi böyle yıkamayı öğretti. Göz yakmayan bebek şampuanları çok sonraları çıktı ve herkes birden bebekler için uygun olan sabun ve şampuanın göz yakmayanlar olduğuna inanmaya başladı. Şimdilerde çoğu anne de bebeklerin gözüne sabun kaçırmadan yıkamayı belki de bu yüzden hiç öğrenmedi. Ama inanın sizin anneniz ya da büyükleriniz bunu çok iyi biliyor.
Bebeklerimizin gözüne sabun kaçmadan ve hiçbir kimyasal zehire maruz kalmadan, neşe içinde banyo yapmaları bizim için çok önemli. Çözümü sentetik zehirli kimyasallarda aramak yerine, gerçek çözümün peşine düştük ve geleneksel alışkanlıklarımızı yeniden kazanmanın tek sağlıklı çözüm olduğuna inandık. Bebeklerimizin, çocuklarımızın hassas tenine hiçbir kimyasal değmesin, faydalı şifalı yağlarla ciltleri beslensin, çocuklarımız sağlıkla büyüsün, sağlık, nesiller boyu sürsün.

GMP Standartlarında Üretim
Lavanta yağlı bebek sabunumuzu üretirken içerisine eklediğimiz her bir yağ hassas bebek tenine ve narin ciltlere göre özenle seçildi ve formüle edildi. GPM sertifikalı iyi üretim sistemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği'ne uygun olarak tıpkı diğer sabun, kozmetik ve temizlik ürünlerimiz gibi kimyagerlerimiz tarafından üretilmiştir.

Faydalı Yağlardan Gelen sağlıklı, Saf Temizlik
İçerisinde hiçbir alerjen girdi bulunmayan bebek sabunumuz, %100 faydalı yağlarla üretilmiştir.

Lavanta Yağlı Bebek Sabunu İçerisindeki Yağlar

Zeytin yağı
Sabunlarımızın tamamı sızma zeytinyağı ile üretilir. Zeytinyağı ciltte nemlendirici görevi yapmaktadır. Ayrıca sabunları sertleştirir ve daha beyaz sabunlar oluşturur.

Hurma Çekirdegi Yağı
Hint yağı, zeytinyağı ve hindistan cevizi yağı gibi diğer yağlarla birleştirildiğinde, harika, sert, uzun ömürlü bir sabun oluşturur. Cildi nemlendirir, besler ve sabunun köpürmesine yardımcıdır.

Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan cevizi yağı, cilde verdiği nem sayesinde cilt kurumasının önüne geçmeye yardımcıdır. Hindistan cevizi yağının süper temizleyici gücü sayesinde ciltte ve saçta derinlemesine temizlik sağlar.

Kayısı Çekirdeği Yağı
A, C, E vitaminleri, linoleik ve oleik asitler bakımından zengin olan kayısı çekirdeği yağı, cildi beslerken aynı zamanda yumuşak yapan lüks bir bakım yağıdır.

Hint Yağı
E vitamini ve diğer antioksidanları içerir. Yüksek nemlendirici özelliği dışında sabundaki köpüğü arttırmaya yardımcıdır. Sabuna zengin, kremsi bir köpük kazandırır.

Lavanta Yağı
Lavanta yağı ciltte kesik ve sıyrıkları iyileştirmeye yardımcı olan güçlü, anti-bakteriyel özellikler içerir. Aynı zamanda cildinizde yaşayan ve hastalığa neden olan patojenleri öldürme kabiliyetine sahip güçlü bir yağdır. Lavanta yağı sadece cildinizi değil aynı zamanda ruh halinizi de olumlu etkiler.

İçermez!
Paraben ve alerjen içermez.

Lavanta Yağlı Bebek Sabunu Kullanım Talimatı ve Ek Bilgi
El işçiliği ile üretilmiş olduğu için ağırlıkları 110 gr. ile 120 gr. arasında değişiklik gösterebilir.
Kuru bir yerde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra banyonuzda kuru bir yerde bıraktığınıza emin olunuz.
Saç ve el, yüz ve tüm vücut kullanımı için uygundur.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

*Dip Not:
Yağların sabunlaşması için hassas ölçümlerle kullanılan sodyum hidroksit, sabunlaşma esnasında yağlarla birleşerek doğal gliserine dönüşür. Bitmiş sabunda hiçbir şekilde bulunmaz ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

Gliserin
Sabunlaşma sırasında doğal olarak meydana gelir. Cilde olan olumlu etkileri sebebiyle endüstriyel üretimde sabundan ayrıştırılarak, kozmetik ürünlerde ham madde olarak kullanılır. El işçiliği ile üretilmiş sabunlarımızda kendiliğinden oluşan bitkisel gliserin sayesinde sabunlarımız kurumaz ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz. Sabunlarımız bu sebeple banyoda çatlamaz ve kolay eriyip bitmez.

Bebek Sabunu Alerjen, Paraben İçermez ve Dermatolojik Test Sonuçları için tıklayınız!